Hanif Meal – Allah borç vermek – Teknolojik buluşlar – Soğuk füzyon

<> Şirketle ilgili bilgi verebilir misiniz?

Yarın bu bilgiyi verebilirim. Şirketimiz ABD merkezlidir. Ve [B_A] da bunun büyük ortaklarındandır. (Ne ekersek onu biçeriz)

Şuna çok ama çok dikkat edin, lütfen dikkat, bir daha dikkat. Ayet şöyle

ALLAH’A ÖDÜNÇ VERİNİZ!

ALLAH’A BORÇ VERİNİZ

Al bir paranormal daha.

Zaten Malikül Mülk, herşeyin sahibi ALLAH’IMIZ değil mi? O Evsahibi, malsahibi ve biz KİRACI ve rızkımızı veren ALLAH’ımızın verdiği rızktan HAYIR (Zekat, fitre, sadaka vb.) yaparak ALLAH’a ÖDÜNÇ BORÇ veriyoruz.

Bu ayet tuhafınıza gidiyor mu?

<> O da çok daha fazlasını veriyor.

Evet, Allah’a “Ödünç borç verdiniz”. O da size karşılığını bir şirket ile ödüyor. Bu şirket ise çoooooook kazanacaktır. (Kur’an mealini kastediyorum.) Bu şirkette sadece BEN YOKUM.

[] Not: Bazı sorunlardan dolayı bu meal çalışması kitap olarak devam edilmedi.

<> Şirketten gelecek olanla çocukları okutalım dr. (bir öneri)

Gelmiş geçmiş şimdiki ve gelecekteki tüm eserlerim bu şirket/vakfına gidecektir. Onunla yetimler, yoksullar da okuyacaktır. Hatta Edoferon (Kanser aşısı) nı da bu şirkete karşılıksız bağışlıyorum. (Bir tek kuruşçuk almaksızın.)

Şu anda gerçek soğuk fusion’u da “Ev-mutfak aleti olabilecek biçimde” piyasaya da vererek başardım. Bu alet Balıkesir Üniversitesi meslek yüksek Okulu Müdürlüğünce test edilmektedir.

Soğuk fuzyon ile Termosifon yaptım, hiçbir elektrik kaçağı olmadan ve insanı çarpmadan suyu ısıtıyor. Hem de ne kadar daldırırsanız o kadarı ısınıyor suyun hepsi değil.

<> İnşaallah kıymetini bilirler

Balıkesir’e yolu düşenlere bu aleti (Soğuk fusion) gösterebilirim. Aklınızı oynatmazsanız iyidir. Çünkü elektrodu ne kadar daldırırsanız o kadarı ısınıyor. Öteki katman buz gibi.

Buyrun, Hans Aiberg kuralları bile altüst ediyor.

<> :=))

Su çaydanlıktaki gibi kaynamıyor, hoplamıyor, sadece ısınıyor ve yıkanılıyor. Elektrik kaçağı yok, elinizi daldırabilirsiniz (Mesela kovaya) elektrod sıcak değil, tutabilirsiniz.

Ben size diyorum, size bir Hans Lazım diye.

<> Allah sizden razı olsun dr

Reklam gibi olacak ama yani bende yok yok.

Yine adale kasılmasından boynum tutuldu. Kendimi kastıkça kulunç oluyorum.

<> Isıtma ve soğuma olarak evlerde kat kaloriferi olarak kullanamayız mı?

[Candaş] geldiğinde sana onu göstereceğim. (Üniversitede) aklını yemezsen iyi olur.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 31/01/2002 (053/15)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 053 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

053-15-soguk-fusion

Yorumlar