Cosmos Chaos Osmos – Kaos enerjisi – Alev – Tünel

İşi evrensel boyutlara TIRMANDIRALIM.

Cosmos ile Chaos arasındaki GİZLİ DEĞİŞKENLER (ödeme dengeleme geçidi/tüneli), işte bu OSMOS‘dur. Cosmos (Künnes) ve Chaos (Hunnes).

Şimdi enerji olarak bunu test edelim.

Düzenli kosmos’da herşey düzenlidir.

(Elektrik yükleri zıttır ve tastamam birbirine eşittir, ne kadar eksi varsa o kadar artı vardır. Asla bir eksik fazla değildir. Zaten enerji olayı şudur: Quantum denen enerji paketçiklerinin eşit sayıda ve aynı anda yük patlatmasıdır. Yani çok DÜZGÜNDÜR.)

Elektrik akımı gibi, Güneş’in milyarlarca yıldır DÜZENİNİ hiç bozmaması gibi. Fission ve fusion her ikisi de “DÜZENLİDİR” yani mesela bir çekirdekten çıkan nötron diğerlerine çarparak onlardan da birer nötron fırlatır ve böylece katlanarak, ZİNCİRLEME bir reaksiyon başlar… gibi gibi.

Künnes(cosmos)in FERMİON düzeni vardır. Ama Chaos (Hunnes) böyle değildir: Adı üzerinde kargaşa/karmaşa… Anaforlar, Bozon girdapları ile düzensiz fırtınaları oluştururlar. Bu anlatacağım bir mucizedir:

Elimizde TEK KAOS enerjisi var. Bundan başka HİÇBİR kaos enerjisi yok. Bu ne olabilir? ???? (Şeytan da kaos enerjisidir. Vesvese yoluyla etkilemektedir.) Şeytanı saymazsak, bizim de bir CHAOS enerjimiz var. O nedir?

Bir çakmağı olan var mı?

<> evet

Onu çakar mısın? O yanan CHAOS‘a ne deniyor? Ne şekli var, ne şemali! Ampuldeki gibi durmuyor. AL+bız’ın AL’ı, Yıl+bız’ın YALAZI, Albız’ın ALEVİ.

<> ateş

Evet [candaş]! Bildiğimiz ateş bu! Günümüze kadar HİÇ BİR BİLİM ADAMI veya kuruluşu ALEVİN/ATEŞİN neden böyle yandığını ANLAMIŞ değillerdir. Slow motionlarda milyarlarca deney yapılıyor. Ama ne ampuldeki enerjiye, ne atom enerjisine, HİÇBİR ŞEYE BENZEMİYOR! Orman yangınları çıkartıyor.

<> ısı enerjisinin kendisi

(Isıl ve ışıl olma durumunu FOTONLAR sonradan hazırlıyorlar [candaş]. Yani ısıma ve ışıma SONUÇ‘tur, neden değildir [candaş]!)

Sahi bu ALEV nedir, neyin nesidir. Bilen var mı?

(Boşuna uğraşmayın bunu daha bilim bile bilmiyor.)

Şeytanın VESVESESİ, parite ekseninin YAN PENCERESİNDEN (Polarizlenerek) girer demiştim. Bu TÜNEL ağzıdır demiştim. Bu tünelden KOSMOS’umuza, bir KAOS üfleniyor. Adı NAR! Kur’an’daki adı da bu!

Kaos’un üflediği polarize TÜNEL Kozmos’da da “ETKİLEŞİM” yaparak birbirlerine değdiklerinde “KAOS” biçiminde yanma gerçekleşiyor.

İşte bunun için ALEV/ATEŞ bir biçimi yoktur. Biçiminin adı KAOS’tur! Bir tür anafor yani… Bu demek istediğimi anlatabiliyor muyum???

<> evet

Hans von Aiberg, 04/09/2003 (183/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 183 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

Fuoco 4

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar