Heiberg aile arması – Tarık – Zülkarneyn – Polarizasyon

Hemen altında duran MİĞFER değildir (Grafikerin hatası): TARIK’ın (Zülkarneyn’in bindiği Tarık’ın) Kubbesi, lumbozları (pencereleri -ki miğfere benzetilmiş-) Altında ÜÇLÜ iniş takımı görünümündeki TRANSİSTORLAR (Nur/35).

Tabii ki grafiker kolları da yanlış yapmış. Camel sigarasındaki resim sözde TÜRKİYE -hem de İSTANBUL– İstanbul’da Mısır piramitleri. :))))

Önce bir Allah (arapça yazınız), sonra bunun tersini (aynadaki görüntüsünü) C olarak alınız ve ikisini birleştiriniz. Sonra bu ikisini P olarak TERS yapın. Ortaya çıkan şekil (İki hörgüçlü deve gibi) ALLAH yazısıdır. Bu ikisi >>>>>>>>>>>> MUHİT/ihata eden isminin piktogramıdır. Ayette, “Zülkarneyn’i İLMİMİZLE kuşatmıştık” tecellisinin resmidir.

Yumurtalara geçelim. (Aslında adları İYİ medus ve KÖTÜ medusa). Onlar yumurta değil=KALKAN, bir çift kalkan. ŞER’ri temsil eden kalkan’da üstte KUM saati var: İKİ ZAMANLI olmayı ve İKİ İHTİMALLİ (A ve B) olmayı simgeliyor.

Kurukafa ve kemikle KORSAN bayrağı değil elbette… Kurukafa “SAVAŞI, savaşkanlığı ve savaşın bedelini” anlatıyor.

Kemiklerin de relatif anlamı var: Örneğin Afganistan’da + işareti yasaktır, TOPLAMA yapamazsınız bu işaretle… Çünkü o Salib=İstavroz, haç’tır. 🙂 Ama x işareti serbesttir. :)))))))))) Allah’ını seven başını şöyle bir eğip çarpıya baksın, o + işareti değil midir? ????

<> evet

Ah yobazlık, ah Süfyanilik, ah şeriatçılık!

Veya tersi!!! Yani burada bizden istenen EN EVRENSEL KURALLARDAN BİRİ: 45 açı derecesiyle POLARİZLENMEK! (Başımızı 45 derece eğince DÜZ görünüyor ya CP ilkesi…..) Demek ki EVREN POLARİZLENMESEYDİ ölüm kaçınılmaz olacaktı -Tüm insanlık için/Zülkarneyn’e yalvaran insanlar için-.

CP tamam, eksik olan ne? ???

<> T

İyi işte, o da Kemiklerin üzerinde “Evrensel Zülkarneyn sembolü olan KUMSAATİ olarak” ve RESİM olarak yer alıyor.

Tek (teğet) evrenin efendisi ZülKARN dede, nasıl ki zaman içinde düzeltme yapıyorsa, çift (Kiriş) zamanın efendisi ZülkarnEYN de aynı yeteneğe sahip. Ama kısıtlı yetenekler.

Mesela İlla ki Yecüc-Mecüc seddi (kirişi) AçılaCAK! (Hızır’ınki böyle değil: Belkıs’ın tahtını getirdiyse TAHT tekrar yerine ÖDENECEK demek  d e ğ i l !) Farkı anladık mı?

<> evet

Hızır bir çembere KARN olarak sonsuz noktada DEĞEBİLİR. (Teğet=değen, tek noktada değen.) Ama aynı uzay-zaman çemberine zülKARN+EYN >>> adı üzerinde >>> sonsuz değil; sadece İKİ noktada (kiriş) değebilir. Tamam mı [candaş]?

<> ok

Soldaki kalkanda CP+T var. Buna kani oldunuz mu? (T=Kum saati/ters de düz de AYNI görüntüyü verir. Ayrıntı için CPT ilkelerini hatırlayınız.)

<> evet x kurukafa ve kumsaati

Hans von Aiberg, 07/09/2003 (184/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 184 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

heiberg-arma-2-yumurta

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar