Sembolizm – Siyonizm – Lanet – Türkiye üzerindeki Siyonist oyun ve maşaları

Olaya Masonik heretic diye bakmayınız. Tevrat onların tekelinde değil; bizim güvercin ve martılarımızı da kabala sembolü yapacak değiller! Mesela 6 köşeli Davut Yıldızı (Süleyman mührü) KUTSALDIR! İsrail bayrağında da olsa KUTSALDIR!

Bizim takıntımız, şimdiki ve gelecekteki karşı BAĞIN siyonistlerine karşı… Yoksa siyonist olmasın/yahudi dostum olsun! İnsan insandır!

Ama Siyonist ASLA! İnsandan aşağıdır. Hayvanlar gibi masum olmadığından onlardan ve bitkilerden de aşağılıktır. LANETLİDİR! Lanetleyen ALLAH’tır. (Kur’an’ında)

Lanet tüm Siyonistlerin üzerine olsun!

<> amin

Rabbim bu kadar önemsediği, kırk yıl gökten inen yiyecek ve içeceklerle beslediği BENİ İSRAİL‘i neden lanetlesin! Ya da Siyonizm organizasyonunu neden lanetlesin? EĞER Siyonizm, SADECE BU ÇAĞIN bir yahudi organizasyonu olsaydı, Rabbim onları Kur’an’da LANETLEMEZDİ!

Ama lanetlenmelerinin gerekçesi ŞUDUR:ZAMAN İÇİNDE TAŞIMALI SİYONİZM” ile dünyanın (en başta İsa’nın) canına okudular. Bunun için LANETLENDİLER!

İsrail’de çakılan her iki çividen birisi türk parası! Her iki binadan biri! Her iki çiftlikten biri! Her iki kentten biri! Türkiye’de taaaaaaa 1970’lerden beri HİÇ Mİ AMA HİÇ Mİ neden  e n f l a s y o n  düşmedi! ???

Var mı bizden başka kronik enflasyonist BİR KERİZ MİLLET DAHA? (Pardon pardon DEVLET diyecektim, milletin suçu ne?) Bizde HAYAT 30 yıldır PAHALANIYOR. Yani satın alma gücümüz giderek azalıyor.

Pekiyi bizim ALAMADIKLARIMIZ kime gidiyor İDİ? 30 yıldan beri İsrail’e KİBUTZ inşa ediyoruz, pardon hediye ediyoruz. İsrail savunmasına harcanan ve intikam operasyonlarına finans edilen para SADECE TÜRKİYE‘nin parasıdır. Diğerlerini (Diasforas) onları saymıyorum.

Saymıyorum, çünkü Siyonizm diyor ki: “ORASI OSMANLI TOPRAĞI İDİ“, “YAVUZ SULTAN SELİM’DEN BERİ BİZDEN ALDIKLARINI KIYAMETE KADAR ÖDEYECEKLER

Protokol böyle!

Uyanıp balığa gitmek gerekiyor. 🙁

<> Yavuz onlardan ne aldı?

Hiç [candaş]! Ha Avrupa (Mesela Macaristan) ha orası! Yavuz FETRET devrinin babadan-oğula mirasçısıydı. Atalarının kaldığı yerden devam etti! Tek farkla ki; ataları “AVRUPA“ya açılarak bu işi yaparken, Yavuz’un görevi; MÜSLÜMANI müslüman etmek idi. :)))

(Ebayezidizm’i kastediyorum.)

Fetret ve Fetih şudur: Gidersin gayrımüslimi fethedersin. Onlardan pek azı (Mesela Boşnak, Arnavutlar, Makedonlar vb.) MÜSLÜMAN olur. Diğerleri olmaz ama, bunu kendine kâr sayarsın… Tamam?

<> Barbaros Hayrettin, Hızır ve Seyit Ali Reisin tüm ısrarlarına rağmen Süveyş kanalını inşa edemediler. Sanırım Allah da yardım etmedi..

Evet edebilirlerdi. O dönemde Sina kanalı tamamen bataklık idi. (Panama’dan da bataklık idi) Daha kolay kazabilirlerdi. Tam tersine küçük gölleri kuruttular (Sivrisinek rahatsız etmesin diye mi acaba?)

Hans von Aiberg, 07/09/2003 (184/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 184 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

184-04-siyonizm

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar