Haniflik – Hoşgörü – Barış – Selam selam – Roswell yaratığı otopsisi

HAKLI veya Haksız da olsa Sceptizmi HOŞGÖRMEK zorundayız. Biz barış ve barış diyen HANİFLERİZ. HOŞGÖRÜ olmayan yerde BARIŞ mı olurmuş?

<> 34-Sebe/46: Deki: Size bir tek şey öğütleyeceğim Allah için ikişer ikişer teker teker kalkın sonra da iyice düşünün! Arkadaşınızda cinnet/delilikten eser yok! Şiddetli bir azap öncesinde sizi uyaran bir kişiden başkası değil

Evet UYARIYORDUM [candaş]! ÜÇTE-iki olarak CENNETİ MÜJDELEYEREK, İYİLİĞİ VE KOLAYLIĞI VE DİNİ SEVDİRMEYİ (ikişer ayağa kalkmak), ÜÇTEBİR OLARAK DA Cehennemle korkutup, kötülükten caydırmaya ve en önemlisi de “KİNİNİZLE GEBERİN” demek zorunda kalıyorum.

Ne kin olsun, ne de kini yüzünden ölen! Ama insan NANKÖR! ÜÇ KERE SELAM SELAM SELAM demek isterdim. Ama İYİ TARAFIMIZ SELAM SELAM diyor! Öteki TEK tarafımız ise Hoşgörü yerine Horgörüyü koymuş! Kindar dindarlar üretmiş ve türetmiş.

Onları tanırsınız: Onlar size “SELAMÜN ALEYKÜM” derler. Amaçları “SELAM“ı barış niyetiyle vermek değil, Zarf atıyor, sizin kendisi gibi SÜFYANİ olup olmadığınızı  T E S T  ediyor!

Onlar Yahudiler gibi ŞALOM derken sadece BİRBİRLERİNE selam verirler, başkalarına asla o aralarındaki CANLI selamı vermezler.

Siz selam selam derseniz onlara, sizi kınarlar: “Selamün Aleyküm yerine şimdi SOSYETE modası mı çıkardınız? Atalarımız gibi Selamün aleyküm demek nerenize batıyor? Zındık mısın nesin tövbe tövbe, fesubhanallah!” böyle konuşur sizinle kafa sesleri…

Tövbe tövbe derken KENDİSİ TÖVBE etmiyor: Dikkat ediniz, “SENİ ŞİMDİ ÖLDÜRÜRDÜM AMA ELİMİ KANA BULAMAYACAĞIM” kabilinden tövbe çekiyor.

Fesubhanallah diyor: Anlamını biliyor mu? Tesbih (subh) kelimesini NAMAZ (ikame-i salat) zannedip, beş vakit kılıyor. Allah’ı ZİKREDİN ayetini de namaz ve TARİKAT halkası zannediyor! Elindeki boncuklu tesbih bir TAĞUT haline geliyor o zaman!

Fesubhanallah (Erkin Koray’ın kulakları çınlasın. Kanada’da o ve eşlerimiz birlikteydik. “Arkası gelmez dertlerimin” onun bestesi biliyorsunuz.)

Cuma hem GÜNDÜZ, hem GECE chat var candaşlar. Saygıdeğer başkanım ve sevgideğer Ops, TÜM BU CHATTE benim CEVAP VEREMEDİĞİM soruları -hızla- CUMA gündüz 14 Chati’nde yanıtlayacağım inş. Gece de normal Chat akışı var. Ancak bazı arkadaşların ricası üzerine 23.00’den itibaren yapılacaktır.

<> inş kaptan

Burada birçok soruya yanıt vermeye zaman olmadı. Özellerden de çok soru yağdı. Bu yetmiyormuş gibi Jana en az 50 soru nakletti. Derken gündemdeki beş maddeden ancak ikisini ve sorulan sorulardan ancak BİRİNİ yanıtladım.

İşte o soruları belirleyelim ve CUMA tepeden inme o yanıtlarla işe başlayalım.

Mesela bir HYBRİD‘in anne ve babası var mıdır ki GEÇMİŞTE doğsun!

Veya Bir Hybrid UFO’yu nasıl düşürdü ve ne oldu?

Neden otopsi yapıldı. Otopsideki iç organlar için “Bu yaratık her neyse, Area51 cerrahları içlerine DOMUZ organları doldurmuşlar” diyerek TV’lerde tartıştılar ve cerrahları ŞARLATANLIK ile suçladılar. Hatta resimlere bile düzmece dediler.

Ama değildi. Fotoğraftan anlayan herkes tram ve grenlerin üzerinde hiç oynanmadığını, fotomontaj yapılmadığını görecektir. Kaldı ki bu bir OTOPSİ FİLMİ hem de 25 dakikalık! Filmde nasıl hile yaparsınız? :)))))))) Daha o teknoloji bile yoktu. Bilgisayar veya Photoshop da yoktu.

Hybrid Hybrid’dir. Barberella serisinden Are’m 51 İS (İ-Zone) plakalı İLK DENEYSEL ZAMAN YOLCUSUDUR O! ARİM (yumurta akı sıvısı) suyundan bir yaratık!

Hans von Aiberg, 10/09/2003 (186/12)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 186 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

186-12-roswell-autopsy

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar