Siyonizmin Türkiye üzerindeki oyunları – Türkiye uğursuz Akrep dönemi

RTE’den söz açmışken, şunu da söyleyeyim: Kötü Haberdir: Centilmenlik protokolü gereği Abdullah Gül, yaklaşık iki haftadır Mis-Uri-Geller kontrolüne devredildi. :((((

Bazen şer ile işbirliği yapmak zorundayız. GÜL, Türkiye’nin KÖTÜ kaderi olan AKREP burcundandır. (Demirel, Erbakan, Baykal, İnönü ve CB.’lerin çoğu gibi.) Tansu Çiller gibi, Mesut Yılmaz gibi AKREP, yani çürüğe çıkıyor.

Burada akrep burcundan olmak değil; 29 EKİM’in yani yurdumuzun doğum tarihinin AKREP olması gibi bir pislik yağıyor üzerimize…

Eğer, Türkiye bir ay önce kurulmuş olsaydı. Çoooook değişecekti. Şimdi İtalya kadar refah seviyemiz olacaktı. Enflasyonu HİÇ tanımamış olacaktık. Yoksulluk sınırı 1.5 milyar maaşa dayanmayacaktı. TL’de sıfır hiç olmayacaktı. :((((((

Tüm Avrupa devletleri TARİH verdi ve bastırdı Atatürk’e: “Hemen cumhuriyet ilan ediniz,” diyerek…

Tabii ki Cifir bilgisi yoktu Rahmetli’nin, neden bir ay önce değil de bir ay sonra (29 Ekim), birden ve aniden cumhuriyet ilan etmesi gerektiğini bilemiyordu. Sadece Tahsin Mayatepek buna uyandı. Ama etkili olamadı.

(Bu bilgiler Kaballa kitabında binlerce yıldır vardır.)

Mesela vahşi ABD için seçilen tarih 4 TEMMUZ idi. (Yengeç) Birden Teksaslı anarşistlerden dünyanın en ileri devleti çıktı. Bunları Kabbala bilir! Biliyordu… Bilmese güçlü İsrail için 1948 yılını bekler miydi? 1945’de ilan etseydi İsrail devleti bugün olamayacaktı. BURUC suresinin yönetimi, 1948 yılını illa ki gösteriyordu.

Orada ÜÇ MAJİSYEN (Biri Miss Ouri-geller/Mizuri) ve MIB‘i gördüm. Centilmeniz ya, çok efendi hareket ettiler. Centilmenlik anlaşmasına tam uydular. Orada o gün buluşmamızın nedeni de yine BURUC suresiydi.

Mars defolup gitmişti. Arkasından gelen ilk ve tek SIFIR MEKAN enlem sıfır ZAMAN boylam ARABURCA denk gelmişti. Gece gündüz eşitlenmiş, Ramazan start almıştı.

Hem Katolik NUN günüydü, hem de Yahudi kurban bayramı olan Yom Kipur! Ve bu uğurda Brezilya’nın yıldızı parlamıştı. Yatırım yapılmıştı. Dünya bankası birden inanılmaz bir para vermişti batık gemi Brezilya’ya… 80 milyar NAKİT ve bir defada USD!

Brezilya’ya bugün için ilk kez SOSYALİST bir başbakan (Bizim RTE gibi) AYARLANMIŞTI: (Onun için enternasyonal orada yapıldı.)

Bunları geleceğe AJANDA/kronoloji yapmamız için, lütfen candaşlarımdan link gayreti bekliyorum. Brezilya’nın aldığı rekor para, sosyalist Enternasyonal (özellikle Baykal).

Üç din mensupları (Bizim üçlü 10SCE tüm müslümanları temsilen) aynı yerde aynı dönemde buluştuk. Bunlar küçük rastlantılar değil. Onun için link istiyorum. Fakat aynı günler yine nakus Cumhuriyet Bayramımıza denk geliyordu. Cumhuriyet benim AŞKIMDIR. Ama şu Akrep periyodu var ya, hiç iyi gelmiyor bize…

[] http://web.archive.org/web/20031103065335/http://www.aksam.com.tr/arsiv/aksam/2003/11/01/politika/politika.html

<> http://www.milliyet.com.tr/2002/08/14/ekonomi/eko07.html

<> www.uzaklar.de/html/5_enternasyonale_dogru.html

[] http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2003/10/29/364119.asp

[] http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2003/10/28/363611.asp

[] http://www.antimai.org/bs/ssavran1.htm

[] http://haber.gazetevatan.com/0/16589/4/yazarlar

[] http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/275007.asp

İşte Gül, Kıbrıs’ı satacak! Heybeliada RUHBAN’ı açarak, geleceğin AB’sinin EKÜMENİK patrikliğini eliyle kuracak. Gelecekte, Fener patrikhanesi, Türkiye CBaşkanını sollayacak. Orası BİZANS gibi bir SİTE/Vatikan gibi bir Citta olacak.

Linklere teşekkür. Özetle ne diyor linkler?

<> CHP 30’uncu Olağan Kurultayı’nın ardından Deniz Baykal’ın Sosyalist Enternasyonel toplantısına katılmak üzere Brezilya’ya gitmesi nedeniyle toplanamayan Parti Meclisi (PM) bugün ilk toplantısını yapacak.

Yani burada GELECEĞE TESCİL yapıyoruz. Var olanı kullanmış değiliz. Bunları DAHA ÖNCEDEN bilerek BREZİLYA’da on milyar TL yedik. Ondan önce İKİ KEZ KANADA yaptım. Polaris’i canlandırdım. Hepsi MARS yakın geçişi arkasındaki TEK GÜN olan 24 EKİM içindi. Üç din ayaklandık. MIB ile aynı sofrada kurban yedik! Yaptığım işin farkında mısınız?

<> evet

Hans von Aiberg, 03/11/2003 (197/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 197 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

197-04-akrep-turkiye

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar