Yahudilerin laneti – Deccal – Yahudi soykırımı yalanı – Hazer türk yahudileri katliamı – Messing

Çayı yeniden ısıtıp geliyorum.

<> Afiyet olsun

Efendim CHA’İ SENG ilk kez Çinliler tarafından akıl edilmiştir. Bitki çaylarından başka bir şeyin CHA’İ’nin tiryakilik yaptığı anlaşılmıştır. Cha’i Seng >>>>>> İNSAN BİÇİMLİ demektir. Gin Seng (ginseng) ise CİN biçimli demektir. (Bakınız ginseng ademotu)

Arapça’da Ç harfi olmadığından onlar da Şay derler. Slavca ve tüm dillerde Tchai biçiminde yer alır. Çay edebiyatını keseyim artık. whoops pause fazla uzadı. 😉

<> 🙂

<> Allah’ın bizzat eliyle vereceği Yahudilere üç lanetini açıklayabilir miyiz??

Üçüncüsü Deccal’e uzanıyor. Deccal’in peşinden gidecek TEK MİLLET onlar olacak. Millet dedim, üç adet Yahudi ırkı var. Üçü de lanetli. Ve 9 kez lanetliler! Musa’nın 40 yıl çölde kalmasına neden olan lanettir. Beni İsrail dünyalara üstündür ama, Yahudiye (Juda soyu) LANETLİDİR!

Lanetler kendini o kadar KABİLE düzeyine kadar indirgemiştir ki, ahit sandığını (Tabutüssekine ayeti, Talut) sadece Levililer taşıyabiliyordu. Başka kim dokunsa orada nükleer bir patlamayla kendiliğinden yanıyordu.

Tarihte, Hazer devleti büyük bir hata yaptı. Gagauzların tersine Museviliği kabul etmekle, kendi sonlarını hazırladılar ve üç milyon Hazara türkü “Yahudi” sanılarak, veya yahudi sayılarak Hitler’in fırınlarında sabun oldular. Gerçekte Hazer katliamını Ruslar çok yapmışlardır. (O zamanlar Hitler ile müttefiklerdi.)

Hiçbir Polonyalı asla hiçbir zaman Rusları sevmedi. Hitler (Hiedler’in oğlu) ve Stalin ikisi de özbeöz yahudilerdi.

Bu dinde, yani musevilikte, yahudi ırkından başkası asla Musevi olamaz, bu dine girse bile, sistemli planlarla öldürülürler. İşte bu Talmud yasası gereği, Hazara (Hazer) türkleri yok edildiler.

Bu bakımdan sanıldığı gibi İKİNCİ LANET değildir, Hitler’in sözde katliamı. Hitler, Doğu Avrupa ve Rusya’daki HAZER Türklerini öldürdü. Hazerler de Gagauz (Gökoğuz) gibi OĞUZ soyundandırlar. Kıpçak/Kuman değillerdir.

[] http://web.archive.org/web/20031202162242/http://198.62.75.1/www2/koestler/

[] http://www.milliyet.com.tr/2000/06/19/yasam/yas04.html

Evet, Köstler bunların TÜRK’ler olduğunu RESMEN beyan eden bir YAHUDİ tarihçidir. Kendi ağızlarından itiraftır bu kitap, mutlaka okunmalı.

Hazer Devletine yol veren şanssızlık, İskitlerin o bölgeden çekilmesidir. SAKA (Karluk-Kuman boyları, Yunanlılar bunlara Skitt derler.)

Kıpçakça konuşmakla birlikte İSKİTLER iki ayrı daldır. Birincisi Volga Bulgarlarıyla akraba olan Malkarlar (Balkarlar, Bulgarlar), ikincisi de yine Kıpçakça konuşan fakat, KUMAN boyundan (İskitler bunlardır) Karaçaylardır. Dilleri aynıdır fakat kökenleri Karluk ve Saka olarak iki ayrı boydur.

[K] candaşımız İSKİTTİR! (Kuman/Saka boyu.) [K] Bulgar değildir!

<k> yes sir

Ama dilleri Kıpçakça olmuştur Karaçayların. Eğer Karaçaylar Hazer bölgesini boşaltmasalardı ve yerlerini Hazer imparatorluğuyla altınordu tatarlarına bırakmasalardı, tarih sahnesi çok değişecekti.

Demek ki Hitler’in yahudi soykırımı diye bir şey yok! Tam tersine savaşlarda 6 milyon Alman kıyımı var. (Berlin Metrosunda 200 bin Alman sivili boğarak öldürttü -suyla-. Buna Alman milleti nasıl tepki vermedi? Kendilerini kurban mı ettiler -gönüllü-.)

<> Messing???

Ah büyük ruh! Bir tek telepat nelere kadir? Jana bunun için dünyayı parmağında oynattı ve Tic-Toc döneminde ayrıca oynataCAK!

<> Wolfgang Messing

Wolfgang Alman ismidir. Wolf olacak. (Wolfgang derseniz, protestant olduğu belli oluyor.)

Hans von Aiberg, 17/12/2003 (206/10)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 206 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

206-10-messing-hitler

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar