Dabbet – KMA’lar – Gizlilik – Kitaplar – ZigZag – Siyonizm – Brezilya

<> Ön çalışmaları bir an önce başlatıp devreye sokmalı jurimiz inşaallah

Basın sulandıracaktır derneği. Onlara malzeme/dedikodu gerekli. Bizleri “scientism” derneğinin şubesi sanabilirler.

<> herkes işine baksın, onlar dedikodu biz ilim

Ama Nokta’nın resimlerimi nasıl kalemle karalayıp bastığını gördünüz. Yıllardır tek malzeme… Aktüel’in (Şimdi iki sahibi de geberdi) yaptıkları da cabası! Ya nurculuğun vizesi Yörünge vb. Bunlar sulandırmaktan öte bulandırmaktır.

<> Thule deneyimi tekerrür etmesin. Dernek vb. kurup sonra bunu ele geçirmesinler.

Evet, Thule’ü Naziler ve Siyonistler sırayla kullandılar. Oysa ZÜLKARNEYN gibi şerefli bir isim ve misyonun simgesiydi. ZigZag o günden beri GİZLİLİK ilkesine uydu.

<> Kendi ellerimizle bu pisliklere hizmet etmeyelim. Türkiye’de resmi olarak yapılanırsak riske girilir. Bunlar kişisel görüşlerim

Vakıf kurarsın, adamlar vakıf yasalarını değiştirip, koca vakfı el konmuş bankalar gibi kendi bünyelerine alırlar. Yani devlet içinde bir siyonist Kayyum atanır. (Kızılay böyle bir kurulum.)

BARIŞ BARIŞ diyen bu topluluk bu şeytani işleri hak etmiyor! Savaş içinde barış diyoruz.

<> Yoksa şirket/dernek/vakıf vs kurmak kolay. Ama ya sonrası?

Allah benim LİDER/ÖNDER olmamı engelledi. Ama sizler SERBESTSİNİZ.

<> ABD, Hollanda, Fransa, Almanya, Avusturya, Belçika. Buralarda YAPILANMALAR olamaz MI?

Evet, her yerde yapılanma olur. Dünya artık çok küçük. Klavyenin ucunda, monitörün arkasında, ama dünya her yerde elinizin altında… Burası öyle bir ülke ki, ikibuçuk yıldır bilmem kaçıncı müracaatım, halen MİR’AC (The Miracle) dördüncü cildin basımına basın polisi izin çıkaramadı.

Ortalık porno dergileriyle kaynarken, siz bir tek kitap çıkaramıyorsunuz.

Hans von Aiberg’den korkan dünya içinde bir derin dünya var. Basın polisi sadece bir maşa! MIB ile birlikte yemek yedim. Ben o derin dünyayı iyi bilirim. Brezilya’da bir tür karnaval gibi derin dünya delegasyonu birlikteydik.

Üç din+Haniflik birlikteydik. Kefaret keçisinden oturup yedim! Rahibelerin elinden şaraplı ekmek aldım. İsa’nın eti miydi, kanı mıydı? Hayır, İSA ölmedi ki? Ne eti, ne kanı! Şaraptan kan olur mu? (Şarap kan yapar sadece.)

Allah’ın yoksullara bir emri olan Kıtal (Kurban) bile “GÜNAH KEÇİSİ” diye saptırılmıştı.

Oturduk ve MIB ile bunu yedik -afiyetle-.

Derin dünya devletinden söz ediyorum. Son yüzyılın en önemli dinler ve derinler buluşmasıydı. Kimsenin haberi yok. (Baykal’ın vardı) Enternasyonal toplantıları aynı tarihlerde hep Brezilya’da yapıldı. Aynı haftada üç enternasyonal toplantı daha yapıldı. Bilderberg’ler de Brezilya’daydı.

BB Majisyenleriyle aynı sofradaydık. Şeytanın önceden Cennet’te olması gibi… (Şeytan onlar; cennet bendeniz oluyorum.) Ama zorunlu oturup plan-proje yaptık. MIB’i ensemden çektiler…

İşte sizlere Edström Tudor’un Brezilya günlüğü.

Paranormaller içinde ayrıca paranormale yakın NORMAL yemekler, BB majisyenleri, en büyük haham’ın bana eliyle yedirmesi… Bir başka gün NUN’ların etrafımda pervane olması…

MIB denen zaman çetesi, hiç de MIB filmindeki gibi komik değiller. Tam tersine soğuk buz gibi adamlar. Tallahasee’de sonlarını getirdik bu pisliklerin.

Morris K. Jessup’un kapalı garajında, ekzost’tan içeriye hortum bağlayarak onu öldürmelerini affetmem mümkün bile değildi.

Scherk’e verilen şeker koması şoku iğnesi. Bununla 11 boyutlu sicim teoremine inanılmaz bir darbe vurdular. Bu teorem, en sonunda, YAPAY AKNOKTACIK üretecekti. Bu da taaa 2050’lere ertelendi. Zülkarneyn’in yapay karanoktasının AÇILDIĞI kapıydı bu.

<> Neden 0N’le gitmediler geri, 1N’e bindiler?

(Onlar 1N ile gitti. Biz onları teslim aldık. Bunun için birlikte B’B’ majisyenleriyle protokol anlaşması yaptım. Yaptım diyorum, çünkü bunu yapacak tek yetkili KMA’dır.)

Hans von Aiberg, 17/12/2003 (206/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 206 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

206-09-thule

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar