Aiberg düşmanlığı – Fetöcü deşifresi – İftiralar

<> Bu arada, AMG, bizim son chatte aradığımız ghoul resmini(?) bulup, bugün Yeni Şafak’ta haber yapmış!

[] http://web.archive.org/web/20031230184518/http://www.yenisafak.com/cin.html

 

AMG bizim telekulağımız.

<> Bizi ne kadar yakından ve anında izledikleri besbelli işte! Yine sana sataşmış müfteri!

Müslüman astro-fizik bilgini olduğu iddiasıyla kendisini Türk kamuoyuna “Alman asıllı Profesör Hans Von Aiberg” olarak tanıtan ilkokul mezunu amatör bilim-kurgu yazarı Bülent Ayberk türünden meczup tiplerle de karşılaşıldı.

1. Evet Müslümanım

2. Evet astrofizikçiyim (Kozmolog)

3. Alman değilim, ASLA olmadım

4. İlkokul mezunu

BUNA KAHKAHA ATMAK SERBESTTİR arkadaşlar. nasıl rezil olduğunu kendisi de bilmiyor!!!!!

5. “Amatör bilim-kurgu yazarı

TEK BİLİM KURGUSU OLMAYAN YEGANE SİTEYİZ ve EN EN EN ÇOK BİZ PROFESYONELİZ! Paranormaller BİLİM KURGULARI değil; bilimin TA KENDİSİDİR! (Transcience)

Paranormaliteyi bilmek için yüksek yüksek matematik bilmek gerekir. Bu da ilkokul diplomasıyla mümkün değildir, en az bir MATEMATİK üniversite diploması gerektirir -ki bende var, iki tane var-. :)))))

<> Yazdıklarını “birebir ve anında” nasıl izlediğini de böylelikle -kendi kendine- ele veriyor.

Bülent Ayberk türünden meczup tiplerle de karşılaşıldı.

ŞEYTANIN GİREMEDİĞİ TEK KALE  D A B B E  kalesidir. Meczub/cezbeli olan ancak Fethullahçılık tarikatıdır ve AMG puştudur.

meCNuN olmadığıma Kur’an teminatı vardır, çünkü Mecnun=CİNLENMİŞ demektir!

Hani şu bilgin ruhlarından ve cinlerden HABER aldığımı söyleyen Tevfik Yener kadar ACEMİ. Bu rookie’ler. Şıracının şahidi bozacıymış. Birbirlerinin iftiralarını kendilerine referans ve kaynak olarak yazıyorlar.

<> 53-Necm/2: Ki arkadaşınız ne saptı ne de azdı.

<> 53-Necm/3: O, kuruntudan, keyfinden konuşmuyor.

 

AMG‘ye gelince, şu sırrını hemen açıklayayım:

Ünü dünyayı saran cin fotoğrafının izini Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye dek tam altı ay boyunca süren Güven, olay fotoğrafa kaynaklık eden makete İngiltere’nin Somerset bölgesindeki bir mağarada ulaştı“.

Onun zamanında SADETTİN TEKSOY ile (Benim birlikte çalışmam isteniyordu, yerime geldi, çünkü hep beni izler AMG.)

Teksoy diyor ki: “Ali Murat Güven bana geldiğinde her an yurtdışına çıkabilirim, bu konuda size yük olmam” diye güvence veriyor.

Teksoy da soruyor: “Sen çok mu zenginsin?”

Yanıt çok ilginç: “Hayır, ama benim sınırsız seyahat etme ödeneğim var”.

Teksoy “Nereden?” diyor. Ama yanıt alamıyor.

Daha sonra ileride kendisini “Fethullahçı olmaya davet ediyor”.

Teksoy “O zaman anladım” diyor, “KAYNAK paralarını”.

Teksoy’un Grönland gezisini de SUUDİ ARABİSTAN’dan bir banka finanse ediyor. Sürpriz geliyor: Banka hesabının sahibi “Resul Tosun!” İkisine de “Suudi sakallılar” diyor Teksoy’un yanında çalışan dostlarım.

Ünü dünyayı saran cin fotoğrafının izini Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye dek tam altı ay boyunca süren Güven, olay fotoğrafa kaynaklık eden makete İngiltere’nin Somerset bölgesindeki bir mağarada ulaştı.

Cin fotoğrafının izini Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye dek tam altı ay boyunca süren Güven

Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye dek tam altı ay boyunca süren Güven

tam altı ay boyunca süren Güven

altı ay

6 ay! Ben 40 günde bambu tarlalarında çalışacak kadar aç kaldım Brezilya’da. Üstelik beni 8 milyar liralık bir para ile desteklemenize rağmen… Yetmedi eşim de bankadan kredi çekti ve peşin iki maaş gönderdi. Yetmedi, sizden ve Kanada’dan candaşlardan gelen son kurtarma parasıyla ancak Türkiye’ye döndüm. Bu 40 günde oldu.

ALTI AY yurt dışında, üstelik memleket memleket geziyorsunuz. Ortalama geceleme ücretiniz otelde 200 dollar. ABD’ye 88 girişi var AMG‘nin.

Fethullah’ı CIA, ABD’de gezdiriyor. Fethullah’ı yakalamak isteyen Türk istihbaratı bence Ali Murat Güven’in gittiği ABD kentlerindeki buluştuğu adresleri izlesin.

AMG, Fethullah’ın KOORDİNATÖRÜDÜR,  r e s m i  bağlantı aracıdır. Flash TV’deki kaçırma olayının da plancısıdır.

Azılı ve kuduz bir FETOŞÇUDUR! Onun yıllık gideri 100 bin dollar’ı bulmaktadır.

(88 kez ABD’ye giren kimseler, yanlarındaki dövizi bildirmek ve harcamalarını dönüşte deklare etmek zorundadır.)

Açıkça söylüyorum, iftira etmiyorum. (Allah’tan sadece Alimleri korkar.) Allah’tan korkuyorum çünkü…

AMG 88 kez Fetoş’a para götürmüştür! Sadece bir tane karapara aklama kuryesidir AMG.

Bunları bana anlatan kişi de Avni Çetinkurt olan bir diğer Fetoşçudur.

<> faTır, 35/28’de; “Kulları arasında sadece Alimler, Allah’a Haşya duyarlar/Allah’tan korkarlar.”

<> 35-Fatır/28: Aynı şekilde, insanlardan, hayvanlardan, davarlardan da çeşitli renklerde olanlar var. Kulları içinde Allah’tan ancak bilginler ürperir. Allah Aziz’dir, Gafur’dur.

<> 33-Ahzab/39: Onlar-dır- ki, Allah’ın risaletini tebliğ ederler, O’na Haşya duyarlar/O’ndan korkarlar, Allah’tan başka -hiç- kimseye Haşya duymazlar/Allah’dan başka -hiç- kimseden korkmazlar. Hesap edici/görücü (El Xasib) olarak Allah yeter (El Kafi).

Şimdi de bu nurcular Yeni Şafak (Albayraklar) gazetelerinde kamp kurmuşlardır. Milli Eğitim Bakanlığına AKP hükümetinde Fethullah’ın uşağı olduğu bilinen kişinin getirilmesinde ALBAYRAK grubu etkin rol oynamıştır. Resul Tosun’u MİLLETVEKİLİ SEÇTİREN de onlardır. Listenin başlarına yazıyorlar Tosun’u… Ve seçileceği GARANTİ! Seçildi de…

Önümüzdeki dönem de AMG’nin seçileceğini GARANTİ ediyorlar.

Albayrakların tavrı şu: “Tüm Tarikatleri bir tek ALBAYRAK altında toplamak”. Tüm Kabine tarikatçıdır. Birbirleriyle mali bağları ve kıyakları vardır. Birbirlerinin ortaklarıdırlar.

Şimdi gözümüzü açalım: Sadece bir CİN haberi için, 6 ay. Altı AY, 180 gün! Bu kaynağı  N A S I L  buluyorsun? Bir CİN haberi alt tarafı! Yalan olsa ne olur, olmasa ne olur? BİZDEN KONU MU ÇEKİYORSUN?

<> Onca yetim ve yoksulu doyurmak yerine, bunlar bir cin’in peşinde dünyayı dolaşsınlar.

Kaldığı otelleri tesbit ettirmiştik AMG’nin. 120 ila 200 USD arasında günlük harcamaları var. Bazen tam yıl DIŞARIDA kalıyor.

Yeni Şafak’taki ücreti kaç para biliyor musunuz? 4 milyar TL. ARTI 1000 dollar yurt dışı haberleri için verilen ek ödenek! Altı aylık maaşı eder 24 milyar TL. Bu bir tek cin haberi için bir de artı bin dollar alır! 25 milyar liraya 180 gün Turistik otellerde kalıyor arkadaş?

Ailece yoksullardı HANİ? Tek bir gazeteci maaşına talim ediyordu HANİ?

<> Fetullah da yoksul ona bakarsan.

Bravo [candaş]. Bunlar hep yoksul YALANCILAR! Maliyemiz UNAKITANIMIZ uyuyor mu?

<> Unakıtan kendine ve yandaşlarına AKITMAKla meşgul.

Bir gazetecinin nasıl bu kadar serveti olur? Bordrosunda YOKSUL görünüyor, ailesine baktığı görünüyor. Ama altı ay bir CİN haberi için Sadettin Teksoy’culuk oynuyor!!!!!!!

Teksoy, Rengin Abinin oğlu; onlar AİLECE zenginler. Öyle ki, arkadaşı Uzan’lara, “O parayı cebine sok, senden para isteyen yok” diyor Teksoy! Şaka değil, gerçekten almıyor para…

Pekiyi bu aynı davranışı, AMG gibi “YOKSULLUKTAN ZIR ZIR AĞLAYAN” kişi nasıl yapıyor? Fetoşun gözyaşları mı bunlar?

Bu kadar şeyi niye yazdım? Hep onlar saldırıyor. Ama biz onların AÇIKLARINI yakalamıyoruz. Oysa sırları şu kadar cümle içinde saklı:

Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye dek tam altı ay boyunca süren Güven.

Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye dek tam altı ay boyunca süren Güven.

Bunun linkini bir daha verebilir misiniz? (Yeni Şafak)

[] http://web.archive.org/web/20031230184518/http://www.yenisafak.com/cin.html

İşte bu linkten, KENDİ ağzıyla yakalandığı bir tek paragraftan bu sonucu çıkarabiliyorum:

Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye dek tam altı ay boyunca süren Güven.

Suudi Arabistan’dan İngiltere’ye dek tam altı ay boyunca süren Güven.

 

BİR CİN için? Yılda yüzbin dollar??????????????????????????

 

<> Hayır cin için değil, CİNLİK için! Seninle uğraşabilmek için

 

CİN KENDİSİ! Benimle uğraştıran FETHULLAH GÜLEN denen mehdi hazretleridir. Bu onun köpeklerinden biri, kullanıp atıyor.

<lokomotif555> Müthiş adamsın Hans. Televizyonda bir göründün ortalığı karıştırdın. İlahiyatçı Profesör Sayın Yaşar Nuri Öztürk, bizim Hans’ı Flash TV’deki programına davet etmiş. Yayın canlı. Yaşar Bey’i tanırsınız. TV’deki din sohbetlerinden, dini yazılarından bilirsiniz. Gerçek din bilgini. Çağdaş, aydın insandır. Yani demek istiyorum ki; Profesör Yaşar Nuri Öztürk güvenilir kişidir. İlahiyat Fakültesi Dekanı’dır. Hans Ayberg de bir başka profesör. 10 adet kitap yazmış adam. Bunlar kolay yazılır kitaplar değil. Din, dünya, Tanrı, yaratılış gibi konuların ilimini, bilimini, felsefesini yapmış. “İnciğini, cinciğini çıkarmış.”

<lokomotif555> 13 Mart gecesi Flash TV: Saat: 21.00. Işığa Çağrı programı. Programı yöneten Prof. Yaşar Nuri Öztürk ve Prof. Hans Von Ayberg de gecenin konuğu. Vay sen misin davet eden? Hans öyle şeyler söylüyor ki herkes dilini yutuyor, nefesini tutuyor. Çenesiyle “Arz’dan Arş’a” çıkıyor. Anlaşılmayan “bilimsel” sözcüklerine hayranlık büyük: “-Vay canına, bizde böyle adamlar yetişmiyor. Baksana Alman’mış.” Hans, muhabbetin gazıyla uzayda geziniyor. Bu TV programından sonra herkes Profesör Hans Von Ayberg’i konuşuyor.

<lokomotif555> Ertesi gün TV haberlerinde Hans’tan söz ediliyor, dergiler, gazeteler yazıyor. Hepsi aynı soruyu soruyorlar: Kimdir bu Profesör Doktor Hans Von Ayberg? *Kendisinin söylediği gibi; Danimarkalı asil bir ailenin Alman pasaportlu aristokrat oğlu mu? Yoksa, kimliğini gizleyen bir Türk mü? *Önce Hıristiyandı da, sonra mı Müslüman oldu? Yoksa Anadolu’nun bir yerinde Müslüman mı doğdu? *Kopenhaglı mı, Denizlili mi, Sivaslı mı, Ispartalı mı? Yoksa Konyalı mı? *Gerçekten profesör mü? Doktorası, profesörlüğü Heidelberg, Freiburg, Sorbon Üniversiteleri’nden mi, yoksa kaldırım…

 

İYİ ADAM LAFI ÜZERİNE GELİRMİŞ!  t e s a d ü f   y  o  k  t  u  r  .

Kopenhaglı mı, Denizlili mi, Sivaslı mı, Ispartalı mı? Yoksa Konyalı mı? Elazığlı mı, Malatyalı mı, Diyarbakırlı mı?

Bu ne biçim soru? NERELİ OLDUĞUMU değil nereli olaMAYACAKLARIMI sayıyor. Böyle gazetecilik olur mu?

Kopenhaglı mı, Denizlili mi, Sivaslı mı, Ispartalı mı? Yoksa Konyalı mı?

Dört yıl birlikte çalıştığım gazeteciye bakınız >>>>>> DAHA NERELİ olduğumu gidip personeldeki dosyamdan bakmamış. Ya da bakmış biliyor (Thornshaven yazılı) ama işine gelmiyor.

Kopenhaglı mı, Denizlili mi, Sivaslı mı, Ispartalı mı? Yoksa Konyalı mı?

Diyarbakır Yahudisi mi, Malatyalı Kürt Hasan mı? Elazığlı Bülent Ayberk mi?

Bir insanın bu kadar MEMLEKETİ olabilir mi? Hem Diyarbakır Yahudisi olacaksın hem de PAPA’nın casusu? Dinimi bile vermekten ve ağızbirliği yapmaktan acizler. Ben MUSEVİ miyim, PAPA‘nın casusu olmak hasebiyle HRİSTİYAN mıyım?

<> 5-Maide/67: “Ey rasul, Rabbinden sana indirileni tebliğ et; eğer ifa/fail etmezsen (yerine getirmezsen), O’nun risaletini tebliğ etmezsin/etmemiş olursun. Allah, seni, insanlardan koruyacaktır (El ASim). Şüphesiz Allah, kafirler kavmine/topluluğuna hidayet etmez (El Hadi)!

Son zamanlarda da AYNI kaynaklar, bizleri (ZipZap) MASON locası ilan ettiler. Hele Kanadalı Haci+Ali ayrıca beni yahowa şahidi, WEMB’i de burada kurduğumuz bir KİLİSE yaptı!

Bunları AKILLARI bulananlara yazıyorum. Daha bir tek doğru yazı çıkıp da benim gerçek kimliğimi bulup yayınlayamadı. Gülerim buna ben!

ROOKİE dolu ortalık, bunlara gazeteci diyorsanız yuh!

Benim memleketim neresi? Thornshavn. Bir bu hariç, her yerden oldum. :))))))))))

Kopenhaglı mı, Denizlili mi, Sivaslı mı, Ispartalı mı? Yoksa Konyalı mı?

Dinim de belli değil; “Musevi mi, Hristiyan mı?” Bir MÜSLÜMAN OLDUĞUMU söyleyemiyorlar.

Hans von Aiberg, 28/12/2003 (210/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 210 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

sahte-cin

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar