Üçlü dörtlü ve beşli çekirdek asitleri – Mutantlar-Yecüc-Mecüc – Huri – Yaşlanmamanın sırrı

Soruları sırayla yanıtlıyorum.

<> Yecüc ve Mecüc geri gelecekler.

Zaten gelecekler. Ve bizdeki DÖRDÜNCÜ çekirdek asidini adeta içecekler. Çünkü yeryüzü onların GÜNEŞİ olacak. (Yeşil güneş artık yok)

<> Yecüc Mecüc’de çekirdek asitlerinden sadece 3 tanesi mi bulunuyor;

Evet. Bu karadelik etkisidir. (Karanoktacığın etkilerine başka bir gün gireriz. Çünkü bu benim YEŞİLE yapışmamı da açıklıyor.) Ayrıca 3 asır boyunca Ashabı Kehf’in durumunu da açıklıyor. Ayrıca pusula (dipole) ile philadelphia experiment sailors’un durumunu da açıklayıcı olacaktır.

Bunu izleyerek Tripole (Üç kutup), Quattropole [Quadropole] (dört kutup), Penthapole (beş kutup) teoremlerini de açıklayacaktır. Ama buna şimdi girersem bitmez de bitmez.

İpuçlarını verdim, öteki soruya geçiyorum.

<> Mutantlar da gelecek mi?

Evet. Yecüc ve Mecüc MONGOL tipi mutantlardır ve geleceklerdir. Tek amaçları RA asidini tüketmek olacaktır.

<> 55/17: (O) hem iki doğunun Rabbi, hem iki batının Rabbidir.

Quadropole+buna bağlı AGCT. (Cifir bölümümüzdeki şemaları hatırlayınız. Burçlarla da ilgiliydi. Metallerle ve günlerle bir tür organik simya bilgisiydi. Arş’ın hologramını kastediyorum.)

<> 36-Yasin/80: O(dur) ki, kıldı/yaptı, size, yeşil ağaçtan, bir nâr…

<> 36-Yasin/80: elledhî ceale le küm min el şeceri el aHDaR nâren…

<> “O(dur) ki, kıldı/yaptı, size, yeşil ağaçtan, bir nar…” İlgili mi?

aHDaR naren” = Lanetli ağaç.

aHDaR nUren” = Cennette ilk atalarımızı (Bay ve bayan Adem) destekleyen ağaçların tümü… HURİ GENLERİ + kromozomları GİBİ düşünebilirsiniz.

Bir zamanlar demiştim ki, “Atlantis kavmi veya sci-fi’lerdeki gibi ya da ana rahmindeki embrio gibi SOLUYAN canlılar vardı…” Anımsıyor musunuz? (Atlantis Tufan öncesinin mutant dünyasıdır.)

<> Hud

 

Ad ve Hud, evet!

<> Evet photos bölümüne bir mummy de bi süre asılmıştı bu türün örneğini içeren

<> Onlar için “kavim” denmiyor.

(Mutantlar kavim değildir, Aceb’dendir. Aceb=Acayip=Ucube vb.)

Onlar VE=AND‘e sahip; bir tür ENZYM görevi de yapan ya da Katalizant davranan çekirdek asididir ve Kur’an koduyla adı VEDD‘dir. Tepkimeye girer ve başlatır ve çekilir çıkar.

Aslında mikrobiyolojik çooooook sır var bu anlattıklarımda farkında mısınız? (Özellikle hekimler.)

The Fifth Element filmindeki SEVGİYDİ, buradaki farklı === Selection.

<> Urasil mi?

O” grupları doktorum. OH “Ağaç kelimesinde” de saklıdır (Ayetlerde). H2O sudur. HO (OH) ise hidroksil kökü, H2O3 vb. diye AYET (candaşın yazdığı [36-Yasin/80]) sürüyor gidiyor.

<> Süperoksitler

Ve de yaşlanmanın nedeni olan Deuterium vsb. Ağır su hücrede biriktiğinde YAŞLANMA başlar, hatırladınız mı?

<> evet

<> serbest radikaller

<> Lokman ss hidrolize olmayan suyu buluyor

Bu izotoplar önceki dönemlerde çooooook azdı. (Yani bakkalda ekmek ayda bir geliyordu gibi.) O dönemde insanlar yaşlanamıyordu fazlaca… (Ömürler 950 yıl gibiydi) Bilmem anlatabildim mi? 😉

<> evet

<> İnsanoğlunun ömrü tekrar o kadar artar mı?

Eğer dünyaya gelip de onu çevresinden bastırarak, sıkıştıran/eksilten o GRAVİTİK yoğunlaşma olmasaydı, [candaş], insanlar yine o kadar yaşardı.

<> Düzelti: Ad ve Semud için ayetlerde “qawim” denmiyor, ancak Hud için 11/89’da “qawme hudin” yazıyor.

Yanıt: Hud kavminden >>> NUH gemisine ALINAN kavimlere MAGAMİ deniyor. Onlar gemiye alındığına göre 4 asitli NORMAL insanlardır. Anormal değillerdir. OK  [candaş]?

<> OK

Yani Mutant değillerdir. Zaten bizler de plesenta sıvısında HUD (Arapça balık demek) olarak yaşıyor İDİK. Bir düşünün, Allah bizi “Atılmış bir sudan” yarattı. O su, RAHİM Allah’ın ana rahmindeki suyun ta kendisidir. (Meşeme, amniyöz, plesenta sıvıları vb.)

Yani biz bir akvaryumda doğduk. Balçık biçimindeydik. Sonra da doğunca (sıvı patlayınca) KURUTULMUŞ TOPRAK (kerpiçimsi) bir şey olduk. Mantıklı mı mantıksız mı?

<> mantıklı

Ama deniz (özellikle su oranımız ve TUZ gereksinimiz, kurutulsak dahi) en büyük ihtiyaç. Yani su içerek, yemeğe tuz dökerek, akvaryumu sanal olarak yanımızda taşıyoruz. Yanlış mı tanımladım?

<> Huri’den >> süzülen/geçirilen >> Hari.

Evet HURİ (Yeşil ışık), ondan süzüleniz biz. Çünkü civcivden farkımız, biz yumurtanın tamamını (Burada yumurta ana rahminin ta kendisi. Yani eş=Yumurtanın içi) tamamen tüketmiyoruz. Nişane geliyor, sıvı boşalıyor ve içinden kurutularak, üstelik HUD gibi solungaçlı değil, NEFES alarak (Trake de bu sisteme dahil) doğuyoruz. Yani biz yumurtayı sonuna kadar içeriden bitirmiyoruz. Yumurtanın parçası adıyla dışarı geliyor.

Bunu niye anlatıyorum? Çünkü Koza=Yumurtadan artakalanlar >>>> HURİ cinsini oluşturdu. OK? (Mutmain olmayan sorabilir)

<> Yaşlı insanlarda bilhassa bu bariz olarak çıkıyor gibi, (toprağımsı) deriler çatlıyor, buruşuyor

Evet [candaş], topraktan geldik >>> Balçık olarak. Giderek KURUTULDUK (yani yaşlandırıldık). Su nasıl kurur? H2O yerine Ağır hidrojen suyu konarak. Ayrıca [candaş]ın verdiği ayetteki [36-Yasin/80] “O ve H“nin ikizinin tek başına (elemanter olarak) yanıcı ve yakıcı iki element olduğunu, molekül düzeyinde ise ikisine de benzemeyen H2O denen sıvı olduğunu artık biliyoruz.

[] 36-Yasin/80: Size o yeşil ağaçtan bir ateş yapan O’dur. Şimdi siz ondan tutuşturmaktasınız.

İki ateşten bir su çıkıyor. Ama:

1. Önce izotop olarak ağır sular

2. Sonra Hidroksil kökleri

3. Sonra SU ve

4. H203‘ler vb. çıkıyor.

Yani sadece SU değil. Bize O ve O3 (ozon) yaramaz! İlla ki O2 olacak. (Hekimlerimizden ileri bilgiler alabilirsiniz.)

<> hidroksil’in karşıtı sülfhidril mi?

Evet dr. Urasil köklerinde bağlı olan OH’leri kastettiğimi anlamışsınızdır. (Organik OH diyoruz bunlara)

<> 2H+2O2 >>> 2H2O >>> 2(OH+OH)

Oysa NaOH’daki inorganik(anorganik)tir. Ama paralel evrende o da ORGANİKTİR. (DCC)

Yamm (Kenan=Nuh’un en büyük oğlu) ahfadı gemiye alındı -kendisi değil-. Oradan bize VEDD (ve/And + DDB (DBB değil)) katalizant çekirdek asidi ÇOK ENDER olarak geldi. 45 kromozom oluşturuyor (23+22 çifti). (İleri bilgileri hekimlerimizden alınız)

Yağus=Aslan gibi düşünün çekirdek asitlerini, burç simgeleridir.

Hans von Aiberg, 29/04/2004 (220/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 220 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

220-03-cifir-ars

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar