Gelecek – 2099 – Turan Birliği – Nefret dini Süfyanilik

<> Bir de karasancak birliği ne zaman kurulacak, yani Türkiye bu şekilde parsellendikten sonra tekrar ne zaman bu büyük birliği kuracak?

 

2099 candaşım. Bunu izleyerek, bu tarihten iki asır kadar sonra da Mighty zamanında karasancak artık bir ÖLDÜREN GÜÇ halinde ortaya çıkacaktır. O gün Allah’ın emri majeste/Majisyenlere inecektir: “Kinleriyle gebertin” diye.

Allah, haşa münezzehtir, ama nefret etseydi -haşa münezzehtir-, Süfyanilerden nefret ederdi. Yahudileri lanetlemiş, Ehli kitabı cehenneme doldurmuş, onlar zaten layığını bulmuşlar, geriye NEFRET edilecek tek kulları kalıyor, SÜFYANİLER!

Yani şu anda etrafınızda gördüğünüz herkes. Komşunuz, evinizin içindekiler… Camdan baktığınızda sokakta yürüyenler… İşte biz bu durumdayız.

Bunu iyice vurgulamak için lütfen Ali İmran 116 ve devamını bir daha yazar mısınız?

<> 3-Ali İmran/116: Küfredenler, her halde onların ne malları ne evladları kendilerini Allah’dan kurtaracak değildir, onlar eshabı nardır, hep onda kalacaklardır.

<> 3-Ali İmran/117: Bu Dünya hayatında yapmakta oldukları masrafın meseli bir rüzgar meseline benzer ki onda kavurucu bir soğuk var: Nefislerine zulmeden bir kavmin ekibine sataşmış da onu mahvetmektedir, ve onlara Allah zulmetmemişti ve lakin kendilerine zulmediyorlardı.

<> 3-Ali İmran/118: Ey o bütün iman edenler! Ağyarınızdan yar tutmayın, sizi şaşırtmakta kusur etmezler, sarpa sarmanızı arzu ederler, görmüyor musunuz buğzları ağızlarından taşmakta, sinelerinin gizlediği ise daha büyüktür, işte size ayetleri sarih bildirdik, aklederseniz.

<> 3-Ali İmran/119: Ha, sizler öyle kimselersinizdir ki, onları seversiniz, onlar ise bütün kitaba iman ettiğiniz halde sizi sevmezler, hem yüzünüze geldiler mi “inandık” derler, ve tenha kaldılar mı gayızlarından aleyhinizde parmaklarını ısırdılar, de ki: Gayzınızla ölün, her halde Allah bütün sinelerin künhünü bilir.

<> 5/82: İnsanların inananlara düşmanlık bakımından en azılısı olarak herhalde yahudilerle Allah’a ortak koşanları bulacaksın. İnananlara dostluk bakımından en yakın olarak da her halde “Biz hıristiyanlarız.” diyenleri bulacaksın. Bunun sebebi, onların içinde bilgin keşişlerin ve dünyayı terk etmiş rahiplerin bulunmasıdır ve bunlar büyüklük taslamazlar.

Nefislerine zulmeden bir kavmin ekibine sataşmış da onu mahvetmektedir, ve onlara Allah zulmetmemişti ve lakin kendilerine zulmediyorlardı“.

Nefislerine zulmeden bir kavmin ekibine sataşmış da onu mahvetmektedir, ve onlara Allah zulmetmemişti ve lakin kendilerine zulmediyorlardı“.

Yani Allah NEFRET etmez (Nefret eden, zulüm de eder çünkü). NEFRET EDEN KENDİNE ZULMEDER. Allah -haşa- NEFRET ETMEZ=ZULMETMEZ! (haşa = Nefret örneğim idi.)

Ey o bütün iman edenler! Ağyarınızdan yar tutmayın, sizi şaşırtmakta kusur etmezler, sarpa sarmanızı arzu ederler, görmüyor musunuz buğzları ağızlarından taşmakta, sinelerinin gizlediği ise daha büyüktür, işte size ayetleri sarih bildirdik, aklederseniz“.

Allah’ın EMRİ ŞUDUR: “İşte size ayetleri sarih bildirdik, aklederseniz“.

Ve devamında da: “Ha, sizler öyle kimselersinizdir ki, onları seversiniz, onlar ise bütün kitaba iman ettiğiniz halde sizi sevmezler, hem yüzünüze geldiler mi “inandık” derler, ve tenha kaldılar mı gayızlarından aleyhinizde parmaklarını ısırdılar, de ki: Gayzınızla ölün, her halde Allah bütün sinelerin künhünü bilir“.

Bütün Hacı-Hocalarımız, hatta evdeki kocamışlarımız. Onlara ağzınızla kuş tutsanız, sizi İSLAMA ihanet ile suçlamaktan asla caymayacaklardır. Onlar Yezididir. Akılları ipoteklidir.

Hans von Aiberg, 06/05/2004 (225/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 225 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

22504-ali-imran-nefret

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar