Türkiye ve Siyonizmin Akp planı – Üniversiteler – IMF – Bilderberg – Kuranda Siyonizm – Süfyanilik – İrtica

Rektörler ile birlikteydim. Anayasa diyor ki: “Üni.ler özerktir. Puanları, sözeli mözeli kendileri belirler.” Milli eğitim veya siyasiler belirlemez. Yani imam-hatip taban puanını ve katsayıları Üniversitelerarası kurullar ve YÖK belirler. Anayasaya göre siyasilerin belirlemesi YASAKTIR!

Ve bizim TSK bir bildiri yayınlıyor, ama ŞUNU AKIL EDEMİYOR: “Üniversiteler özerktir”. Hükümet  vb. Yök mök işlerine karışamaz. Ancak milli eğitime ölçü getirebilir.

Allah’ım! NEDEN bu anayasal hakkı ve hukuğu görmüyorlar ve KAPI gibi kullanmıyorlar? Bir sürü mıy mıy… Dedim dedi dedikodu…

Haşim bey de teslim oldu (Anayasa mah.bşk.), o da hükümete tav oldu. Belki de AKP’den adaylığını bile koyacak. (Erbakan’ın rüyasıydı bu)…

Hanif uyanıktır! Kül yutmaz. Bunun için anlatıyorum bunları. Durum değerlendirmesini size bırakıyorum. Sessiz sedasız devalüasyonu gördük. Demek ki ev sahipleri kontrat yenilerken kiracılara tek haneli enflasyon rakamı olan %9 kira artışı değil, eskisi gibi %25 artırım yapacaklar. Yani normalin üç katı…

Bütün bunlar sadece bu milletime yansıyacak. Ve enflasyon bakınız ne kadar düşmüş? Yoksulluk sınırı belirlendi >>>>>>>> 1 milyar 650 milyon… Maaşınız bu değilse siz YOKSULSUNUZ! Bunun yarısı ise AÇSINIZ! İşte herşey yalan gerçek bu!

<> %45 oy verirken düşünmeyene %16 devalüasyon az bile!

Evet, birleşik faiz olarak bunu %25 olarak düşünebilirsin. Bu iki günde yapılan devalüasyon. Bunlar toplam %33 yapmadan durmayacaklar. Veya Dollar, Euro’yu geçmezse… durmayacaklar…

IMF’yi acil çağırdılar… Meydan okumaya kalktılar. Ama el oğlu öyle bir tuzak açtı ki, “Enflasyona dokunmayacağım, ama devalüasyon ile seni oyacağım”, bunu yaptılar.

Kanımız canımız IMF’ye ve bu danışıklı dövüşü uygulayan Ampul partisine feda olsun. Başbakanım çok yaşa! Ah be bir erken seçim olsa da başbakanı bu sefer %60 ile işbaşına getirip, CHP’yi de meclisten silsek! Tek başımıza iktidar olsak!

Atatürk geri geldi, RTE adıyla, başbakanım, müstakbel reisi cumhurum çok yaşa! Türk ekonomisi düzlüğe çıktı, dollar bin liraya indi, mutfakta bir bereket bir bereket, milletçe şişmanlamaya başladık. Atatürk bile RTE’nin yanında bir hiç! Çok yaşa başbakanım!

Durum bu candaşlar… Boşuna “Eyvah!” demedim, daha bunlar işbaşına geldiğinde…

<> Kur’an’da “kafirleri dost edinmek” anlayışıyla bir ilgisi var mı bu olayların?

Kafirleri dost edinmekten öte [candaşım], kendileri gidip o klüplere kaydoldular.

<> 60/13’de, “Allah’ın gazap ettiği kavmi mütevelli edinmeyin” deniyor.

Hükümetin üyelerinin kurmayları, Mason ve BBerg klüplerine kaydoldular. Kapalı kapılar ardında…

Uyarmıştım… Malta (Maltız) Ahtapot nişanları, haçlarla donanmış madalyalar. Bitmez tükenmez yurtdışı seyahatleri. Bu seyahatlerde “anlamlı biçimde” beş-altı saat kaybolmalar/başabaş görüşmeler.

Ne pahasına olursa olsun bu ritüellerde “Eşleri yanağından öpmek” vardır. O da geldi başımıza… Kapalı kapılar ardında da RTE, Natacha Karamanlis’i öptü… AA ve TRT’ye bunların yayınlanması yasaklandı. Mason ritüellerine uyuldu yani… Veya bu şekilde tescil edildiler. (Kabullenmiş oldular.) Gitti yobazların namusu!

<> Aynı TRT değil mi, Denktaş’ın seçim öncesi konuşmasını kesip spor haberleri veren?

 

TRT de özerktir sözde… Üniversiteler gibi. Üniversiteleri de böyle LİSE yapmak istiyorlar. Gönüllerinde yatan, Akaid, fıkıh, arapça öğretmek… Kime? Herkese! Yani lise son’a kadar eğitim mecburi olacak. Lise dört yıl olacak. Bunun içinde Hadis, şeriat da mecburi ders olacak.

Gönüllerinde yatan bu! Evet bunu istiyorlar… Aynen bunu…

İngilizce gibi, Arapça da yabancı dil sayılacak. İngilizce ve Arapça, İlkokul dördüncü sınıfta başlayacak.

Bunu yapamazlarsa çözüm hazır: Ortaokulda “İKİNCİ yabancı dil” mecburiyeti olacak. Bunlar: Fransızca, Almanca, Arapça.

Bilmem anlatabildim mi?

Ben bir veli olsam -tipik-, çocuğum ingilizce zaten öğreniyor. İkinci yabancı dilini Arapça seçerim. Arapça gazete mecmua okutmayacaklar tabii. DİNİ eğitim okutacaklar, adı da “İkinci yabancı dil” olacak…

Bunlar AKP’nin gizli gündemi dostlar… Yıldırım hızıyla hayata geçebilir.

“Hocam ne zararı var, daha iyi ya Arapça öğrensinler!” Fransızca’yı moda dergileri tipinde öğrenirken, Arapçayı öyle öğrenmeyecekler: HADİS, FIKIH ve hiç bilmedikleri kelam ve Tefsir!

<> Tabii bir de Arapça hocası lazım söyle 10 -15 bin kadar.

300 bin kadar, [candaş]. Kadro ihtilali yapacaklar, öğretmenlerden başlayarak… Bütün belediyelerde %100 bu yapıldı. (İnanmayan gezip görsün, dinlesin mağdurları) Kadın memurları (eskiden kalma) çöpçü yaptılar sokaklara (en az 30 belediye).

Boşuna mı ilk günden beri bunlara kafa tuttum? Boşuna mı “Niçin bunlara oy verdiniz?” diye sitem ettim sizlere/bazılarımıza…

Ve bunlar beni asimile etmek için, tıpkı Yaşar Nuri Öztürk gibi, danışmanlıktan milletvekilliğine ve bakanlığa kadar bana geçen 15 gün önce teklifte bulundular. (Özal da, Uzan da bunu önermişti.)

Bakın beni her şeye Mydonose edecek kadar önemli olduğumu hatırlatıyorlar bana… Ama arkada asıl mimar >>> ŞEYTAN!

Bende şeytan fobisi yoktur. Ama gelgelelim ki Şeytan APAÇIK iyice panik halinde ve seri yanlışlıklarla bana saldırıyor. Benim için şeytan somutlaştırıldı adeta…

Hans von Aiberg, 11/05/2004 (227/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 227 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

227-02-emine-karamanlis

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar