Zamanın akışı – Yaratılış – Gri hiçlik – Takyon – Hologram – Kendine parlayan foton – Paranormal – Alan Turing

Girgin gamma ışınları nasıl erken geliyorlar -gözümüze-?

Uzay boşluk olmadığına göre DOLULUK olduğuna göre orada bir prizma var (esir deyiniz, sıvı deyiniz), iki farklı ortamdan veya prizmadan nasıl ki ışık frekansına göre bir indiss (endeks) ile kırılıyorsa, girgin gamma patlamaları da morötesinin-ötesi gibi davranarak bir piramidin prizmasının TEPESİNE çıkıyor.

Morötesinin ötesi nedir?

Basit: GRİ HİÇLİK. Orada sadece bir tek foton kendine parlar. Çünkü ışık hızını aşmıştır. (Şeytanın nötrinosu engel tanımadığından uzayda gecikmeden erken gelir demiştim.) (Hem fotonun hem nötrinonun hızı Eşittir. Ama Gamma patlamalarında “Işık kaynağı” -mesela AKP ampulü- ışığın kendinden bile hızlı gidebilir.

IŞIĞIN kaynağı ışıktan hızlı gider buna yasak yoktur. Yasak olan IŞIĞIN sabit hızı olmasıdır ve bunu ışık-enerji düzeyinden hiçbir şeyin aşamamasıdır. Ama ışığın kaynağı bir TAKyon gibi ışıktan hızlı olabilir.

Eğer Tarık semasına çıksaydık, evreni gerçekten 3D oyunlardaki veya çizimlerdeki uzay-kafesi gibi görecektiniz. Gri hiçlikten bakılınca aşağısı düzgün ve SPİNLER biçiminde herbiri diğer HERBİRİNE bağlanmış bir HOLOGRAM bütünü olarak görünecektir.

Yani ızgaralar gibi hani şu Digital resim çizerken onları kafes kafes çiziyoruz ya (Ankebut aynı zamanda bu demektir), işte evren böyle bir hologram bütünüdür. Kafes gibi bir yapısı vardır.

Işığın hızını (iki sabitten birini aşarsanız öteki de otomatikman aşılmış olur: Siz planck uzunluğunu aşarsanız, otomatikman planck uzayının üstüne çıkmış olursunuz.)

Böylece iki sabiteden birini aşan ötekini de otomatikman aşmış olur. Ve zaman yolcusu da Tarık semasına çıkmış olur.

İşte o an inanılmaz bir şeyi fark ediyorsunuz: Saniyenin trilyon kere milyarda biri zaman aralığında (bunun için bir gün 50 bin yıl denmektedir) şunu görürdünüz:

Kozyrev haklıydı: Zamanın sıçramalı bir yapısı ve dolayısıyla enerjisi vardır.

Hologram ise zamanın KÜBÜNÜN oluşturduğu bir akı/kafes’ten ibaret.

-Geleceğe mesajın birinci bölümü sonu-

İKİNCİ BÖLÜM

Alan Turing kimdir?

<> Founder of computer

(Aslında Routtour ve Tourrout)

Bu bir KMA yardımcısıdır. (WİENER asistanı) Birlikte RADAR‘ı ve SİBERNETİĞİ buldular.

T(o)ur+ing, Üç ayrı zamanda sıçramalı yaşadı. (Şu anda 2054’de) Üç ayrı ismi vardı, hemen hepsi lakaptı. Alan adını ise (Alain)den seçmiştir.

Sıçramalı yaşamlarda değişik adlar ve kodlar kullanılır.

Alan Turing:

1. Hansel Heiberg’dir

2. Alan Turing’dir

3. Bundan yarım yüzyıl sonra >>>> Alan T.dir. (Tudor)

-Geleceğe mesaj ikinci bölüm sonu-

<> http://www.turing.org.uk/turing/index.html

<> http://www.fact-index.com/g/gr/grand_unification_theory.html GUT >> Grand unification theory

<> Penrose’un TÜBİTAK Yayınlarından çıkanüç kitabını okuyun: Us nerede? Fiziğin Gizemi

RZİ. s mih s. Allah’a emanet olunuz. Hoşbye.

<> hayırlı geceler

<> slm slm

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 11/08/2004 (245/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 245 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (246) oku

245-05-spin-agi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar