Büyük Ermenistan Planı

Büyük Ermenistan planı çerçevesinde, asparagas soykırımın tarihsel sürecinin ideoloji yapısını, Sayın Hans von Aiberg’in Tarihe geçen notlarıyla gözler önüne seriyoruz.

 Yahudilik ve Masonluk kitabının müstear Yahya’sı ve  perde arkası yazarı Hans Aiberg Siyonizm yapısını içten içe çözmüş bir otorite olarak kabul görülmektedir.

Bilindiği gibi ABD Lausanne anlaşmasını Wilson planı yüzünden tanımıyor. Ermenistan’ı kabul eden Sevres’i tanıyor.

Ermenistanın Sevr planı!

2003’lü yıllardan günümüze ışık tutan bir yazısına şöyle başlamakta Hans Aiberg;

Türkiye jeopolitik açıdan İSRAİL ilgi alanındadır.

 Yazmıştım: (İlgili makale için tıklayınız) Toros Yayının Güneyi, Büyük İsrail’in rezerv Arz-ı Mev’ut’udur. Oranın adını KÜRDİSTAN diye koymuşlar.

Türkiye Kürdistanı; (Yeni Asya = Asya minor Anadolu demek) SU AÇISINDAN

Irak Kürdistanı; MUSUL PETROLLERİ açısından

İran Kürdistanı da; YAHUDİLERİN İLK ÇIKTIĞI, sonra göç ederek, sırayla Irak’a ve oradan da Mısır’a köle olarak gittikleri güzergahın kaynağı olarak ANAYURT olma açısından (Hamedan ya da Isfahan) vazgeçilmez ve orta vadede ellerine geçirecekleri alanlar olacaklardır.

Büyük İsrail, Arap ve Türk istemiyor. İşçi olarak, devlet tecrübesi olmayan ve primitiv özellikli olan Kürtleri Goyim (iş hayvanı) olarak belirlemiştir.

Sevres antlaşması bu ORTA VADELERE ertelenmiştir.

Kürdistan, askeri İsrail devletinin DOMİNYONU olarak belirlenmiştir. Siyonizmin bu protokollerini değiştirmek mümkün değildir. Hedef bellidir ve taviz verilmiyor. Verilseydi, geçici kurulan Filistin Devleti’ne izin verilirdi. Onlar ARAP istemiyor…

Sadece Kürt köle istiyorlar bu orta-vadeli genişletileCEK İsrail topraklarında… Kürtlerin devlet olamayışı nedeniyle kurulacak devleti de yüzlerine gözlerine bulaştırıp, açlıktan neredeyse ölecek duruma getirecekler. Sonra onları İsrail DEVLETİ mandası altında sözde az buçuk kalkındıracaklar.

Türkmenleri de orada istemiyorlar. Gelecekte TAKAS yaptırmaya kalkacaklar. Yani gizli protokollerinde Türkmen Nüfus Diyarbakır’a; Amid ayrılıkçı Kürtleri de Kerkük, Musul’a takas edilecektir. Türkiye işte bu handikaplar içinde yer almaktadır.

Türkiye bunun için SIKIŞTIRILMALIDIR:
Yahudi Bankerler ve onların şubeleri olan IMF, Dünya Bankası vb. bizim ekonomik rotamızı (Fakirleşmemizi) çizerken, enflasyon ve devalüasyonlarla borçlarımız döviz cinsinden katlandırılmakla başlayan kumpaslar, TÜM GELMİŞ GEÇMİŞ PARTİLER kendilerinden olduğu için onların elinden halkımızı sinsi planlarla zavallı hale getirmiştir.

Türkiye’nin iyileşme umudu yoktur. Özal bunu yaptığı anda ÖLDÜRÜLÜP yerine Bilderbergçimiz Yılmaz getirilmiş ve yeniden hiper enflasyon başlatılmıştır.

Avrupa birliği tek çare, fakat umutsuz çaba: Çünkü siyaseten bizi bünyelerine alsalar bile, iktisaden BU AĞIR BORÇLARI üstlenecek halleri yok.

“Kardeşim size 25 yıl süre verelim, borçlarınızı ödeyip gelin!” mazereti hazır! Ondan önce de “Kıbrıs denen BİRLİK toprağımızı işgal ettiniz. Avrupa ordusu sizinle savaşacaktır!” diyecekler. Çünkü Avrupa birliğinin ASIL KURULUŞ AMACI da sinsi:

“Avrupa’nın zenginliklerini kucaklayın. (Arş yılanını sarın kodu) Tek tip devlet yapın, birleştirin ve beyinlerini yıkayın. Tek bayrak altına alın. Bir an önce “Transisrael’i de üye olarak alın.”

Trans İsrael kodu, KIBRIS oluyor. Avrupa Birliğine KIBRIS alınırsa, Diaspora olarak yaşayan Avrupa Yahudileri’nin nüfusu da İsrail’in on katından kalabalık olduğundan, sırada alınması gereken KIBRIS (Asya’ya aittir) var. Sonra İsrail EFENDİ olarak tüm AB’nin başına geçmek üzere teşrif edeceklerdir. Bu beyin yıkama işine daha katılımlar bekleyiniz.

Hırvatistan, Sırbistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Ermenistan, Gürcistan, Moldava en sonra da Rusya federasyonunun Hristiyan nüfusu/Ural batısı ülkeler da alınacak. Ama Bosna, Arnavutluk, Azerbaycan ASLA alınmayacak.
Türkiye süründüre süründüre alınacak birliğe…

Kürdistan’ın kurulmasına razı edilecek, Ermenistan ile aynı birlikte olduklarından Ermeni diasporasının “Wilson/Ani Ermenistan’ını TAPU ile kurduracaklar. Doğu topraklarımızda Kürdistan’dan sonra Ermenistan da kuruldu mu? Sevres süreci hiç bitmemişti devam ediyor.

Türkiye’yi görülmemiş bir ekonomik çöküntüye çekiyorlar. Kıbrıs’da yenildik ve artık işgalciyiz. Türkiye Kürdistan’ının PRESİDENTİ yerine konan simge olan APO Öcalan’ı da haksız yargılamışız! (Apo’ya koca ada vermişiz, tüm dünyanın ve internasyonal hukuk gözetmen bürolarının eşliğinde yargılamışız).

Ama bu yetmez. Apo’nun devamı olacak, yine yahudi kanı taşıyan birisi Yeni Asya (Türkiye) Kürdistanının CUMHURBAŞKANI olmak zorunda. APO’yu asla ve kat’a GÖZDEN ÇIKARMADILAR. İran ve Irak’ta kürt nüfusunu toplam 4 milyon gösterirken, Türkiye Kürdistanı dedikleri yerdeki nüfus ABARTILARAK, (Alevilerle birlik sayılıp) 15,5 milyon gösterilmiştir. Yani Türkiye’de her 5 kişiden biri Kürt’tür demeye getirdiler işi.”

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar