Şeytanın zamanı – Unutmak – Reenkarnasyon yalanı -2

Şimdi: TAM GERİ DÖNME noktasında bir kişi ölürse ve aynı koordinatta, aynı saliseler (nano saniyeler içinde) anne rahmine RUH üflenirse, bu GERİ dönme noktasında ÖLDÜĞÜMÜZÜ anlamaya ZAMANI olmayan ŞEYTAN, bir bekleme süresi geçirmediği için, ruhsal bir kısa devre sonucu RUH ÜFLENEN BEBEĞE geçiyor ve orada “HALEN AYNI KİŞİDE” yaşadığını sanıyor. Bebek doğuyor, konuşmayı öğreniyor.

Bebek de kendi nefsi HAKİM ama bu kez Allah şeytan’a HATIRLATMAYI unutturmuş. Şeytan konuşacak yaşa gelince, şahitlerin önünde, bu çocuğu (içinde bulunduğu çocuğu) DAHA önceki yaşamının geçtiği yerlere -çocuğun hiç gitmediği yerlere- götürüyor. Çocuk daha önceki evini gösteriyor, o yaşamdaki çocuklarını tek tek hatırlıyor ve özel anılarını anlatıyor, şakalaşıyor vb.

Buna da tenasuh benzeri bir deyim ile REENCARNATİON (enkarne olmak bedenlenmek, RE = YENİDEN demek).

Elbette bunu Hint Nirvanacılığı ve şimdiki modern spirtualistler tekrar tekrar hayata dönmeye KANIT diye yutturuyorlar, yarım milyar üyeleri var. Hindistan nüfusunu da sayarsanız dünyada 1,5-2 milyar insan YENİDEN bedenleneceğini / bedenlendiğini sanıyor.

Çünkü şeytan bizzat içinde bulunduğu bu durumu da KULLANMAYI biliyor.

Ve ALLAH‘ımızın bir daha BU DÜNYADA (zaman yolcuları aynı ruhtur) BAŞKA RUH olarak doğmayacağımızı açıkça beyan etmesine rağmen ŞEYTAN bu baştan çıkarma, aldatma ticaretini çooook iyi yapıyor. Şeytan 2 milyar insanı kandırabiliyor.

(Sıkıysa biz Hanifleri kandırsın bakalım)

Bizi kandırabilir mi?

<> bunun genlerle bir alakası var mı?

ŞEYTAN ile alakası var. Yani şeytanın şapşallığından doğan bir durum, şeytanın unutmasından doğan bir durum. Şeytan unutunca ÇOCUK hatırlıyor, ya da tersi şeytan unutturuyor, çocuk unutuyor.

Hans von Aiberg, 15/08/2003 (171/18)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

reenkarnasyon-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar