Zaman yolcusu ne kadar kalır – Zamanına geri döner mi – Düşman bağlar

<> Muzil

Onda ZİLZAL‘ı görüyorsunuz değil mi? İsimde ZİLZAL var.

Deprem dalgaları İNDİ-ÇIKTI biçimindedir. Bunda saydığımız ALLAH adları var. Ve zilzal enerjisinin GERİ VERİLMESİ gerektiği de Zilzal ismini temsilen Allah’ın adlarında geçmektedir.

Bunun talimi şöyle oluyor: 40 yaşında UFO‘suna sıçrayan zamanda İLERİ gezmenin gittiği çağ bir saniye sonra 300 yıl sonrası oluyor. Zaman enerjisi (Allah adı gereği) -20 yaşı GERİ alıyor. (20 yıllık enerjinizi bırakmak zorundasınız.)

Demek ki 40 yaşındaki zaman gezmeni, bir saniye sonra YENİDEN 20 yaşına geliyor. 20 yıllık enerjisi DENGE gereği geri alınıyor.

Şimdi yeni bir şey daha: 20 yaşında yola çıkmıştı değil mi? Yani gelecekte 20 yaşına girdiğinde geçmişe yolculuk ettiğini SÖYLEMİŞTİK. Bu 20 yaş + geriye sayılan 20 yaş + dünyada doğup büyüdüğü 20 yaş + bundan sonraki (örnek idi) 20 yaş + geleceğe gidince DAHA YAŞAYACAĞI (örnektir) 20 yaş…

Toplam ne ediyor? Kaç tane 20 yazdımsa hepsini toplayınız lütfen.

<> 80

Evet… Ama ne tuhaftır ki, geri gittiğinde yine 20 YAŞINDA! ZAMANDA GERİYE GİTMEK. (Takyon teoremlerinden anımsayınız: Işık hızını aştığınızda ZAMAN OKU GERİYE çalışır, yaşlanacağınıza gençleşirsiniz.)

Ve takyon teoremleri şunu da söyler: “YOLA ÇIKMADAN AMACA ULAŞILMIŞ OLUNUR” der.

Dikkat ediniz: 20 yaşında GELECEKTEN GERİ GELEN GEZMEN, kırk yaşında ZIPLADIĞI UFO’ya değince YENİDEN 20 oluyor. Yani 20 yaş+1 saniye yaşlanmış oluyor. Tachyon teoremine TERS düşmeden; YOLA ÇIKMADAN AMACINA ulaşmış oluyor.

Düşünün ki, onu gelecekten gönderen biri olduğunu varsayalım, gezmeni göndermesi ve tekrar karşılası arası BİR TEK SANİYE! Yani 60 yıllık ömrün hikayesini ne kadar anlatsanız da SİZ 20 yaş + 1 saniye yaşındasınız.

Burada ÖRNEK olsun diye bir şaşırtmaca yaptım: “Onu gelecekten gönderen biri olduğunu varsayalım; gezmeni göndermesi ve tekrar karşılası arası BİR TEK SANİYE!”

O kişiyi varsayamayız. Çünkü: Zaman gezmeninin İKİZİ olduğunu düşünün: Gezmenin 60 yılı kadar yaşlanacaktır. Yolcu ikiz halen 20 yaşındadır, ama uğurlayan ikizi 80 yaşındadır. 30 yaş 40 yaş için bu 160 yıl demektir (çoktan ölmüş olmalı.)

Ve bir şey daha: Geri dönenin YAŞINDAN söz ettik ve 20 dedik. ZAMANINDAN söz etmemiştik. Yola çıktığı zamana ASLA dönemez. Çünkü TARİHİ değiştirmiştir ve karşıtları da değiştirmiş ise YOLLARI çatallanan bahçe’ye girmiş olur.

Eğer tarihi bir taraf değiştirdiyse (A ihtimali), değişen tarih (B ihtimali -ki artık iptal oluyor-) Gizli değişkenler gereği B ihtimali KEHF sürecine girer. Bu dünyada olmayan bir MAĞARA/kozadır. Orada beklendiğinde 8 saat için 309 yıl geçer.

Böylece 1938’lerin ADLER‘inin niçin Mighty olarak 309 yıl sonraya TEHİR edildiğini bir daha anlamış oluyoruz. (WANEN=1N üzerinde 2247 yazılıydı, bunu hatırladınız mı?) İşte bu 1N serisinden Timebulance olup, 10SCE sayılı seferdir. (Tennessee)

Öteki 0-N (Zion diye okunur, İng. Zero-N) Walhalla’dan kaçırılmıştır.

1N (Wanen, One-N) ise ALLAHLAW‘dan (Şira kapısından) yola çıkmışlardır. İki bağı temsil etmektedirler. (Walhalla >>> Cennet, cennet bağı demektir. Bakınız Norman sözlüklerine.)

Şira özel kolonisi (Necm suresi ve Nur 36. ayetler.) En gözde tarafı ise inanılmaz güzellikte yapay bahçelerinin oluşu…

<> Necm-49: Hiç kuşkusuz, Şi’ra yıldızının Rabbi de O’dur.

<> Nur-36: Kandil, Allah’ın yükseltilmesine ve içinde adının anılmasına izin verdiği evlerdedir. Orada sabah-akşam O’nu tespih eder.

Kandil” >>> Bu bir önceki ayetteki KANDİL (TARIK MOTORU). Allah’ın yükseltilmesine >>>>>> ZİL+ZAL‘dan bir kısmı. (Yani alçaltılan taraf değil)

ve içinde adının anılmasına izin verdiği

Bu ayetin anlamı >>>>> ÖTEKİ TARAFIN KAFİR DÜŞÜNCESİ, DÜŞMAN OLUŞUDUR. Allah İZNİNİ “Şira”daki Walhalla’ya çıkarmıştır, öteki Siyonist bağa değil.

içinde adının anılmasına izin verdiği evlerdedir

Evler (Büyutin) >>>>>> KOLONİ kentleri. Evler-hangarlar topluluğu…

Bugün de ZİLZAL suresini incelemiş olduk. (Elbette 49 anlamını değil, birini yazdım.) En basitiyle birinci anlamı sismoloji bilimi. İkincisi kıyamet bilimi. BAĞ (pakt, PARK, CAMP) anlamında…

Birincisi PAKT kurmak (Aktetmek), ikincisi ARAÇ PARKI der gibi bir ASKERİ PARK anlamında. Ötekisi de Campus/Kamp, mesela düşman kamplar anlamında, “Kamplaşma” anlamında, “Kampanya oluşturma” anlamında vb vb.

Karar mercileri olan kişiler. WEMB 12 üyenin embassy’sidir. Bunlar 12 dil-birliğinin PRESİDENTLERİ gibidirler. 12’si birden karar almak zorundadır. WEMBASSADOR‘lar da deniyor. 12 President’in “ONURSAL” başkanı da var. Sırayla aralarından seçiliyor.

WEMBEROR >>> Açılımı WEMB‘in WEMB MEMBER’ları (üyeleri 12 adet) olan WEMBER‘den türetmeyle >>> Emperor anlamında >>>>> WEMBEROR. (Veya WEMbajesty). ok?

<> ok

Bugün ZİLZAL‘den söz ettik. İçinde tekrarlar var ama bunlar HATIRLATMAK ve konuyu bilmeyenlere de TOPLAMAK açısından yararlı tekrarlardı.

Hans von Aiberg, 24/08/2003 (177/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 177 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

177-09-wanen

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar