Rahimden doğum Rahmandan doğum – Sur borusu – Berzah – Bilim Allah’a doğru giderken

Sizi de annelerinizin karınlarında üç katlı karanlık içinde çeşitli safhalardan geçirerek yaratıyor. İşte bu yaratıcı, Rabbiniz Allah’tır. Mülk O’nundur. O’ndan başka tanrı yoktur. Öyleyken nasıl oluyor da (O’na kulluktan) çevriliyorsunuz?

Özellikle: “Sizi de annelerinizin karınlarında üç katlı karanlık içinde çeşitli safhalardan geçirerek yaratıyor.

annelerinizin karınlarında üç katlı karanlık içinde çeşitli safhalardan geçirerek yaratıyor

RAHİM’den söz ediyor >>>>>>>>>>>> XX ve XY doğumlarından…

Bir de RAHMAN doğumu var! (Kaburga omurga KEHF‘i karanlığı da üç karanlıktır.)

Rahim’deki doğumun ucu, bir elif noktası (ki sıfır mesafe) olarak Nefhi Sur’a (Horn Hole)a ANINDA bağlıdır. KARIN/Göbek (dış yüzey itibariyle vurgulandığından) o elif noktası NOKTA durumunda SIFIR uzunluktadır (Buradadır) ama TÜNEL olarak açıldığında, doğrudan 50 bin yıl olan BİR TEK günde katedilecek HORN HOLE (Sur borusu) içine kadar girer.

Karın/göbek sözü edildiği için, ben zamanında GÜMÜŞİ GÖBEK KORDONU demiştim. Hayat ANNENİN göbek kordonuyla olan bağından başladığı gibi; tersine o kordon koptuğunda biz YUKARI ÇEKİLMİŞ ve yeniden geldiğimiz mekana (Horn Hole) dönüyoruz -ölmüş olarak-.

Karnınızdaki ünlü işaret NOKTA olarak Elif’tir. Ama açıldığında inanılmaz uzunlukta bir TÜNEL (gümüş göbek bağı kordonu) olarak “ALLAHÜS SAMED” sırrınca en yukarıdaki TEK KUTUBA (Horn Hole) bağlanır.

O Sur borusunun geniş ağzından giren biri, giderek onun darlaşıp bir BERZAH olarak yani tekillik olarak bittiğini görür. -haşa- Sanki o berzah da Rabbin -tekrar haşa/örnektir- göbek bağı gibidir.

Bilim bakın nereye gidiyor?

Bilimin güncel şehvetinden tiksiniyorum. Yani heva heves olarak görmüyorum bilimi. Daha onlarca yıl önce bizim dev bir evren olduğumuzu anladık. (Yani galaksiyi falan geçin dendi bize.)

Çeyrek asır önce de bizimki gibi SONSUZ sayıda (her ihtimali tek tek barındıran ve de indeterminizmin ihtimaliyat (probability) kurallarına göre SÜPER UZAYI bulduk.

Nasıl bulduk? Karadelik var ya, onu bulunca arkasından bir Corn Hole/Worm Hole quantum tünel süreci ve quantum köpük süreci oluştuğunu anladık.

Arkasındaki akdelik bizi Süper uzay’a götürüyordu. (Wheeler uzayı) Bunun üzerinde de Hyper uzay vardı! (Sarfatti uzayı) Bunlar kanıtlandı ve iş bitti. Aynı anda 11 boyutlu süper string teoremleri bizi daha da ÜSTE götürdü.

Ve sonunda tüm süper uzay ve hyper uzay CORN HOLE’larının hepsinin birden bir tek yerde SON BULDUĞUNU, yani ana bir HORN HOLE’da bittiğini bulduk.

Ondan sonrası zaten bilim olarak MUTLAK TEKİLLİK olduğu için, yani mekan/uzay/zaman bittiği için, artık taban tavan veya zemin zaman betimlemesi yapamayacağımız için işi orada bitirmek zorundasınız.

Çünkü bizim yapacağımız matematik, elif kez elif’de biter. Ondan BİR fazla olan sayı ise ALLAH’ın taaaaaaaaaaaaaaaa kendisidir! Allah’ımızı da ölçecek halimiz yok ya?

Hans von Aiberg, 12/09/2003 (187/11)

Not: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 187 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

187-11-silver-cord

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar