Hırsız din adamları – Aiberg’e kurulan tuzaklar

Kur’an’ın ruhunda vardır TEMİZLİK! Kur’an’a bile Temizlendirilmişlerden başkası el süremez/onu yorumlayamaz.

Prof. Dr. Süleyman Ateş bile el süremez! Çünkü elleri kirlendi. İzin istemeden, babasının malı gibi, bizzat RESSAM HANS AİBERG tarafından çizilmiş, dört yöne Allah amblemimizi, yani karasancak logomuzu, Ramazan ticareti gereği Vatan gazetesinin verdiği dört ciltlik TEFSİRİNE çalıp kapak yaptı! En iyi müslüman bir hırsız olabiliyorsa, vay halimize…

O amblemi ben ilk kez KİT-SAN ve ALEM yayıncılık içinde, tüm HANİFLERE bayrak olsun diye, Paint programında çizdim. :((((((

Onu TV reklamında ucuz malzeme olarak gördüğümde kahroldum. Yani şerefli karasancak, SÜFYANİZMİN kitabına AMBLEM olmuştu. Büyük bir talihsizlik. Paranın gözü körolsun, tutup da bu kutsal değerlerin noterden tastidikini alamıyorsunuz. O zaman da korsan kapıp götürüyor!

[] https://hanifislam.com/mih/wp-content/uploads/2016/11/karasancak-suleyman-ates.jpg

<> Trade mark alamaz mıyız?

Almalıydık [candaş]…

[] 2016 notu: Logo sonraki yıllar tescil edilmiştir.

Her çizdiğimiz yürütülüyor. Her yazdığımız da götürülüyor. Benim önerdiğim İslam revizyonları ve imajın Hanifleştirilmesi bile Diyanetin dilinde… Halbuki bizim en büyük düşmanımız DİYANET’tir. Onu Yeşil Sermaye (ki ana ortağı İran ve Suudiler) yönetir.

Bizim en büyük düşmanımız Y.N.Öztürk oluverdi. Sitemizdeki yazılar, onun söylemiyle her sabah STAR gazetesinde yazılıyor. Hanifler yazdı denmiyor, Yaşar Hoca yazdı deniyor! Haniflerden HABERLERİ bile yok!

<> Bilgileri gizleme zamanı gelmedi mi?

Nasıl gizleyelim candaş? Bilgi ve Hidayete vesile olan her haniffing (Protest uyarı) insanlığın malıdır. Bu insanlığındır, ama benim logomu, benim karasancağımı tutup da sen SÜFYANİ bayrağı yapamazsın.

Bayraktar Hoca da öyle! Alıyor bilgileri, satıyor Ramazan programlarında… Mayolu (bikinili) namaz kılınacağını söyleyen bendim. Bir de baktım ki bizim şaşı hocamız bunu aynen kitabında kullanmış ve TV’lerde 10 bin dollardan konuşuyor…

Bu sitenin izleyicileri 430 kişi falan ya, içinde saydığım tüm isimler var.

Biliyorsunuz benim adımın baş harfleri H.A. Kendime göre kübik bir grafik yapmıştım. İçinde de Allah’ın KUFİ olarak yazılmış grafiği… Kit-San’daki yazarın biriyle atıştım. Bir de baktım ki benim H.A. amblemi ters çevrilmiş. Olmuş A.H. Bilin bakalım kim bu hırsız?

[] https://hanifislam.com/mih/wp-content/uploads/2016/11/ha-logo.jpg

<> Ahmed Hulusi?

Evet, kavgayı fırsat bilip, BENİM kendi elimle çizdiğim H.A. Amblemini kendi malı yapıvermiş.

Benim yazılmış ama yayınlanmamış piyasada olmayan kaç kitabım var? Alioğlu yayınevi, kitaplarımı gasbetmiş ve yayınlamıyor. Kitsan ve Alem ayrılırken de öyle oldu. Mirac serisinden ve Evrenin Sırları Sınırları serisinden iki kitap kayboldu.

İstanbul’da “Edoferon”u kendisine ortak etmem karşılığında bir avukat 45 disk dolusu kitabımı alıkoydu.

Bursa’da bir evli kadın, kendisiyle evlenmeme şantaj için, iki bilgisayar dolusu KİTABIMI çaldı ve sakladı.

Haydi isbat et!

Yine iyi niyetli bir Avukat arkadaşımızın yazıhanesinden, bir KAPICI, benim kitapları (ki elimle bile yazılmış CİFİR vb.nin sayısız kitabını) alıp götürüyor.

O arkadaşım (Avukat Ahmet Ünsalan) şimdi çok üzgün ama, giden kitabın rayiç değeri 1 milyon USD’dir. Basit bir tedbirsizlik bana büyük yaralar ve zaman kaybı açtı. Şeytanın EN ÇOK UĞRAŞTIĞI KİŞİ BENİM derken az bile söylemiştim.

<> Peki kitaplar nerede şimdi?

Verdiğim isimlerde… Sorduğunuz kitaplar! Bunun için on kadar Türkçe kitap yazdım. Üstelik diğer Avukatın (Ahmet bey değil) eşi de DANİMARKALI bir hanım olup, benim sayemde müslüman oldu!

<> İyi de avukat olup kitapları nasıl alamıyor geri?

Adam gördü ki, yaptığım her Edoferon insanları iyileştiriyor, tutup bu kitapları bir yere sakladı ve bana şantaj çekti. O kitapları yazmam için de bana Yazıhanesini açmıştı. Birgün bir geldim ki, kapı kilidi değişmiş. Adam Konya’ya kitaplarımı götürmüş, Haşim Bayram’ı (Kombassan) bulmuş. Kitaplarımı pazarlıyor ve 60 Dollar da avans almış. Haşim Bayram’ı biliyorsunuz. AMGT başkanı aynı zamanda. (Avrupa Milli Görüş)

Utanmaz kadının biri “Benimle evleneceksin ben sana 17 yıldır aşığım” diye histeri krizi geçiriyor. Ben evliyim, Hayır diyorum, iki bilgisayar evden, SOYGUN ile kaçırılıyor. Daha önce de bir bilgisayarımı, Şahit […] candaşımız) çilingir getirterek, evime girip kaçırıyor. (Şahidimiz buraya […] nick’iyle yazan candaşımızdır. Olayın içindeydi)

Şimdi gördünüz mü, şeytan en çok kiminle UĞRAŞIRMIŞ! Ben bu çağda şeytanın en KORKTUĞU kişiyim, hiç kuşkunuz olmasın! Bütün belaları, ayartıp HIRSIZ yaptığı “Beyefendi ve hanımefendileri” başıma sarmıştır. Her yıl bunu yaptı durdu.

Şeytan’ın en çok korktuğu kişi tarihte İbrahim AS. idi. Şimdi miras velayet veraset bizde ya! Şeytanı gerçekten görmek isteyen, bana takılsın. Benim euzü besmeleme karşılık, en yakınımda dolaşan öğretmen, avukat şu-bu kişilerin nasıl ŞEYTAN’A uşak olduklarını, nasıl hırsız olduklarını göreceksiniz. Benim de MELEK kadar tertemiz olduğumu göreceksiniz!

Haşim Bayram kitabımı kendi matbaasında bastırdı. Ama ben avukatın nereye gittiğini bildiğimden, Bayram’ı uyardım. Dürüstmüş, 20 bin kitabımı basmasına rağmen, yayınlatmadığı gibi bir de imha ettirdi. Dürüstlüğünden ötürü kendisini minnetle anıyorum.

O kitabı basmam için tek şart “Erbakan Partisine aktif üye olduğumu açıklamak ve onun sağ kollarından biri olmaktan” ibaretti.

Ben hiç satılmadım, beni hiç bir para satın almadı. O da alamadı!

[] 2016 notu: Sayın Aibergin eserleri hakkında hukuki uyarı: https://hanifislam.com/mih/hukuki-uyari/

Hans von Aiberg, 09/11/2003 (198/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 198 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

kitaplar

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar