Aiberg’e kurulan tuzaklar

Ben hiç satılmadım, beni hiç bir para satın almadı. O da alamadı!

Hep Euzü besmeleyle geziyorum. Şeytan bana zarar veremiyor. Ama çevremdeki kişileri birer namussuz ve hırsız yapıyor. On kuruşa satılıyor insanlar… Dolayısıyla endirekt olarak zararını görüyorum. Şeytan bu şekilde beni isyan ettirmeye çalışıyor.

Çok ünlü medyatik bir kadın, kendisiyle çıkmazsam, [eşimi] zehirleyeceği üzerine KUR’AN‘a el bastı. Bu yeni bir olay! Kendisine sadece yazın, turnede piyano çalmıştım. Hepsi bu! Başka hiçbir şey yok!

Ben eski bir gazeteciyim. Üstelik Hans’ım… Benim medya şöhretlerine karnım öyle tok ki, neredeyse istifra edeceğim.

<> Bunca kötü deneyimden sonra, telefonuna bir kayıt teybi, yanına da küçük bir recorder alsan, bu pislikleri yargı önünde rezil edersin.

Kaç adres, kaç telefon değişti saymakla başa çıkamazsın. O devirlerde bunlar yoktu [candaş]… Devletten MİT’ten başkası telefon dinleyip, kaydedemiyordu. Ve benim zamanım öyle değerli ki, bunlarla uğraşmak demek, bütün bu bilgi akışının durması demek.

Ben Bill Gates değilim ki, departmentler kurup, bunların başına HAFİYELER getirip hukuk savunmamı yapayım?

Benim varolan kitaplarım HEP KORSAN! Bunlarla nasıl başa çıkacağımı devlet şöyle anlatıyor: Türkiye ve Almanya gibi ülkelerde kitaplarının İRSALİYESİNİ zapt ettireceksin.

6 bin yayınevinde satılıyor bu kitaplar. Ben gideceğim tek tek “Senetleyeceğim”. Yani Türkiye’yi Doğubeyazıt’tan Edirne’ye sürekli gezeceğim ve irsaliye kovalayacağım. Sonra korsanları böylece bulup, gelip devlette dava açacağım? Olmayacak dua bunlar candaş… Hans Aiberg bunlarla mı uğraşacak?

<> Bu sorunu USA şirketiyle aşarız. TC uluslararası tahkime imza koydu, biz hallederiz, yeter ki elde kanıt olsun.

TC tahkime imza koydu ama, mesela “Zaman Gezmenleri” adlı korsan kitabım için HİÇBİR ŞEY yapamadı. Adamlar birebir benim kitabımı yayınladılar. Devlet, adalet ve tahkimlerin tümü SEYRETTİLER! Tahkim kurumları falan yok [candaş]!

Onlar mesela rum olursun, Türk tarafından kovulmuşsundur. Dava açıp kazanırsın, Türkiye de sana öder. Tahkim böyle şeyler içindir.

Yazık ki, insanoğlu benden bugüne kadar 1985 ila 2003 yılı arasında yemin ediyorum HAZIR 200 kitap alabilirdi. 7 veya on tane değil!

Avukat diyorum, Mühendis, Öğretmen diyorum, Eczacı Kadın diyorum… Bu meslekler HIRSIZ ise, buna dünyanın en masum adamı Hans ne yapsın? Bunlar entellektüel değil mi? Bunlar cahil değiller! Başka hangi meslek grubuna güveneceksin [candaş]? Onun için geçmiş geçmiştir.

Beyler hanımlar o kitaplarımı, öylece “GASP” etmişlerdir ve niçin sorusuna, “ZEVK İÇİN” diyorlar. Bir daha yineliyorum [candaş]: “ZEVK İÇİN” diyor… Onu yayınlayamayacağını da biliyor.

Mesela eczacı kadın öyle zengin ki inanılmaz bir şey. Ona ne söylersen söyle, ne teklif edersen et, sonuçta sana şunu söyleyecektir: “Hans ile beni evlendir, hemen kitapları vereyim”. Para pul teklifi sökmüyor bunlara… İnanmayana adresleri vereyim gidip denesinler!

<> Bu müşriklerin bir özelliği de, ALLAH’tan korkmazlar, utanmazlar, kuldan korkar utanırlar. Biz de bunları internette 8 sütuna manşetten aleme duyururuz

Bu yaz klavye çaldığım bir kadın sanatçı(!) “Hans’tan hamileyim” diye beni şu paparazzi medyasına vermekle tehdit ediyor. Kadın beni 8 sütuna manşet yapacak [candaş], bize değil, ona inanırlar.

Bir kere söylediğinin olması için benim öncelikle ZİNA yapmam gerekir. Ben bu konuda sağlam kaleyim! Ama bunu gel de televole basınında anlat bakalım!

Adli tıb beni aklar ama, geriye salak medya okurunun nazarında, özellikle dini camiada “ZİNACI” Hans diye bir imaj kalır. Onu hiç yok edemezsin.

<> Kaydet o kadının tehditlerini, biz de internette yayınlayalım.

Kaydetsem ne olacak? “Seviyorum seni, suç mu?” diyor kayıtlarda… Bunu Hans Aiberg nasıl açıklayacak? Yani kendi kendimi MEDYATİK kılacağım.

<> İstesen de istemesen de medyatik olacaksın. Kitaplar yayınlanmaya başlayınca, tekrar kamuoyunda olacaksın

[] 2016 notu: Sayın Aibergin eserleri hakkında hukuki uyarı: https://hanifislam.com/mih/hukuki-uyari/

Hans von Aiberg, 09/11/2003 (198/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 198 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

198-06-zaman-gezmenleri

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar