Dabbet – Yanlış zamanda bulunmak – Gelecek teknolojileri – Wemb

[] Kaptan telefon sorunu yaşıyor

Şimdi de kapı çalıyor. Fed up. Pazar geceleri Apartman toplantısı varmış MIŞ! Zor savdım. Günün konusu: “Temizlikçi kadın, iyi temizlemediğinden değiştirilecekmiş, buyrun toplantıya Herr Hans!“. Yeraltı/Dabbethane yeryüzünden çoooook daha iyi! Temizlikçi kadın derdi yok hiç değilse.

HER PAZAR toplanılacak dediler ya! ŞİMDİ, KONU yok, konu icat etmeliler! Fatura merdiven temizlikçisine çıkarıldı. Bu da haftanın konusu oldu!

Eğer daha ileri çağlarda olsaydım, Vallahi en uzak kolonilere, Miranda’ya falan kaçardım.

İnsanlar klüpçülük, dernekçilik oynuyorlar. Bari beni alet etmeyin!…

YERYÜZÜNDE rahat yok! Geçen hafta da günün olayı: “Hans Abi ben kız kaçıracağım, bizim nikahımızı sen kıyar mısın?” Cevabım belliydi: “Ya sen hıyar mısın?”…

<> :))

<> Miranda’da merdiven temizlemiyorlar mı? 🙂

 

Miranda’da süper temizlik robotları var. Kemikleri pırıl pırıl sıyaran bakterilerle dolu bir hazinesi var. Ne bulursa onu temizledikten başka, iyonlarını alıyor, psikolojik rahatlık veren bir kirlian frekansı yayınlıyor. Miranda’daki tokamak en büyük yapay güneş. Gece buz bile tutamıyor Miranda.

Zaten gece kavramı yok. Ne zaman tokamak yere çevriliyorsa, ortalık Mayıs-Haziran güneşi gibi aydınlanıyor. Kubbe içinde sürekli 25°C ısı var.

Miranda aslında buzul gezegenidir (uydudur), ama SAKIB (Fusion) her yeri ısıtmaya muktedir.

Çünkü ŞEMS güneş demek ama (Güneş çok uzak Miranda’ya) Kur’an’da bir KELİME daha var:  Z İ Y A . Bu güneş demek değil. Güneşten de ZAYİ olan ışık demek, ısı demek. Sanskritçe JAYA. (Zhaya=zh=J okutmak için.)

Ziya >>>>>> Tokamak işte! ŞEMS güneş ama ZİYA Güneş’e bağlı olmadan GÜNEŞ işlevini yapan her ışın ve ısın fotonu üretecinin adıdır. ZİYA üretecini yanınızda götürdüğünüzde orası GÜNLÜK GÜNEŞLİK olur. Miranda PRİ-ZONE, yani prison kategorisinden bir JAİLLAND (Jail: Hapishane) üyesidir. (Diğerleri EO ve EUROPE.)

Öyle Free-Zone’da her suçu işleyeceksin, sonra yeniden WEMB‘e döneceksin! Suç ve ceza ayrılmaz ikilidir. WEMB’e yeniden adapte olmak için gidip Pri-ZONE’larda çalışacaksın! Üreteceksin!

Dünya refahına sadece Dünya üretilenleri yetmiyor. Uzayda sınırsız refah materyali var. Ben mi gidip getireceğim? Ben bir suç işlemedim! Suçlu gitsin üretsin, göndersin.

WEMB salt dünya değil (Globlocampacter). WEMB dışı daha bir çok plastik devletler var. (Nylon da diyebilirsiniz.) Mesela Çöller, kutuplar vb. Yüksek dağlar (Tibet başta).

Bunların türlü adları var: WEMB nasıl ki international ve İntournational iki temel üzerinde 12 ülke ise, BlocamPlastic devletler de var:

İndusternational olanlar (İndustry’den)

İnterplanational (Planet’ten)

İnterestnational (interest’den)

İleri karakol devletler var: EXTERNATİONAL BlocamPLANETwork gibi.

Koloniler bugünkü dünya nüfusuna eşit!

Bu kadar BİLİM KURGU(!) yeter, şimdi dönelim konumuza…

Hans von Aiberg, 28/12/2003 (210/10)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 210 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

210-10-tokamak

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar