Kanser tedavisi ve Edoferon – Hırsızlar

Yeni soru ltf. Sırada Dr’umuz var. 😉 Avukatım gitsin, Doktorumu isterim.

<Dr> Ne zaman edoferon imal edebileceğiz? 🙂

Şu anda doğrudan  A Ş I  haline getirdiğimi sanıyorum. (Üç ümitsiz denekte deneniyor. En kıdemlisi 6 ay oldu sapasağlam gibi. Ancak daha erken iyi haber için. Bilim deneyleme esasına dayanır, malumunuz.)

Aslında CA[NCER] bir dönüşümden ibaret. Sanki insanoğlu bir ŞEYE DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR. (Şaka değil, ciddiyim) Yeni bir konuma/duruma doğru deneyip-yanılıp ilerliyor SANKİ

<Dr> mutant’a mı?

Ca bir mutant sırrı olabilir dr. Sanki diğerleri gibi (tuberculose vb.) bir hastalık değil GİBİ… Kozmik bir DÖNÜŞÜMÜN ilk adımları gibi gibi…

Tümörleri edoferon “Magnetik rezonans ile” rastgele kitlelere ve yığılmalara değil; “HÜCRE GÖÇÜ” gibi anlamlı bir magnetik alanda İYİLEŞTİRİYOR.

Sözkonusu Alan şu: Uzayda verilen bir P noktasının bu evrendeki (canlılar mesela) Halo uzay transformasyonu olarak bir karşılığı var. Rahmetli Edip Büyükkoca bunu keşfetmişti. Üst sistemdeki bir transformasyonu, p ve q biçiminde iki spirali (Hücre ile aynı magnetik yani bükülen aks), yani bir mikron boyunda spiral büküyoruz. (Edoferon magnetik bir ilaçtır.)

Tükürük bezinden aldığı enzymler ile hücreye (interferon) olarak direnmeden giriyor. Hücrenin bölünmesi sırasında kutuplara gidiyor. Gerisi saklı kalsın, bir gün baş başa herkesle konuşuruz.

Japonlar öyle bir millet ki, bize 1 mikron boyunda küçültülmüş spiral veriyorlar, imal ediyorlar. (Spiral dediğim SARMAL/Helix) yani iskeleti duruyor, geriye messenger DNA ve preparat bünyesindeki RNA’lar ile urları salah kısmi salah duruma getiriyoruz.

Şu ana kadar ümitsiz vak’alardan 47’sinden sadece 13 kayıp verdik. (Yaklaşık 12 yılda)

Bunları biz KMPaşa ve Şişli onkolojiye verdik. Hatta bunları MESAJ TV‘nin sahibi  Ç A L D I  . Onun için 47 diyorum. 25 doz çalındı. Müslüman mesaj TV’mizin sahibinde. :(( O günkü zararım 28bin $, sadece benim cebimden çıkan…

Halen kendisinde dr. Mezara götürecek herhalde. “Ben bunları seyirci ve okuyuculara ikramiye olarak verecektim” diyor. Ölür müsün, öldürür müsün? Sanki aspirin alıyor bakkaldan! :((

Bir candaşımız vardı. O biliyordu bu ilacın nasıl yapıldığını, ne zorlukla Japonlara özel bir ünite kurdurduğumuzu… Sağlık Bakanı ve Adnan Kahveci’nin bize araştırma için verilen parayı cebine attığını ve Mesaj TV’ye (Kahveci aynı tarikata mensup) 25’lik ilk paketimizi leblebi gibi ÇALIP verdiğini…

Bir candaşımız vardı: Edip rahmetli’ye asistanlık yapmıştı bu konularda, hatırladınız mı? Bütün bunların tanığı… Bir üyemiz vardı (Nick’ini anımsamıyorum)?

<> [S] isimli kişi miydi? USA’den katılmıştı.

Evet o, teşekkür.

Sıradaki soru, ben hazırım.

<Dr> çok teşekkürler…

Ben HER yaptığın için çok teşekkür ederim.

Hans von Aiberg, 09/05/2004 (226/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 226 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

226-08-edoferon-milliyet-1995-08-18

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar