Süfyanilik – Haniflik ve düşmanlar –  Savaş – Siyonizm ve Türkiye

NATO bitti. Sapanca’da YNÖ’nün peşinde El Kaide’nin şubesi (Hizbullah TR) ve benim peşimde Gümüldür’de. El Kaide, adım adım izlediler ve tuzağa düşürüldüler. Bunun için Mobayl yaşadım. Bu uzadıkça uzadı ve masrafı büyüttü. (Yeni tlf. hatları elk. açtırmaları vb.) ve bununla başa çıkamadım, ara vermek zorunda kaldım. (Sayenizde ödedik)

Böylece Carlos Miguel Allende’lerin GİZLİLİĞİNİ koruduğunuz için, onların GİZLİ kalmasını sağladığınız için, geleceğin size bin minneti ve selamı var. Sonsuz teşekkürü var.

Ama bir tek sitemi var: Nasıl olur da geleceğin  H A A N İ F  (mini levhi mahfuz) bilgisayarını bir tek insan bu kadar kolay etkileyebiliyor?

Bunu halen üzerimizden atamıyoruz. Gelecekte PANİK yaşandı. Biz bu kadar kolay AV olabilir miydik? Sonra bunun SONUCU yanıtı geldi: Allah’ın izniyle AMG ve AH gibiler “Ebi leheb” kategorisine alındılar.

Efendimizin savaşlarını anımsayınız: Bedir, Uhud ve Hendek gibi (Ğazveler).

Bedir >>> DÜZLÜK.

UHUD >>> TÜMSEK.

HENDEK >>>> ÇUKUR.

Tümsek bize yaramıyor. Düzlük ve Çukur (vadi) iyi ama Cebel yaramıyor!!!!

Uhud’da ne oldu candaşlar??? (Sizlere sorudur.)

<> Gaflet 🙁

Ve nedenlerini açıklayabilir misiniz?

<> Okçular ihanet etti.

G A N İ M E T  !

 

<> Dünyaya tamah?

<> Emre uymadılar.

Hepiniz doğru yorumladınız.

İçimizde sivri (okçu) kişiler vardı. Hiç kuşkulanmayacağınız önderler… KURUCULAR… (Mitrea, Bohr vb.) Ve kurucu gafiller!…

Biz UHUD dağının bozgununa uğradık. Güvenlik duvarı kurmadık. Uyarıları ciddiye almadık. Şifreleri kafadan atıp unuttuk. Önlem alamadık.

Oysa yazdığımız ANINDA okunuyordu!!!!! Şimdi UHUD‘lu olduk ya, Anında değil; bilmem kaç barajdan sonra okunuyor.

Millennium’da BEDİR aslanlarıydık. Sonra basit bir Hacker akınında UHUD bozgununa uğradık.

Üstelik bu Hackerleri TANIDIĞIMIZ HALDE hiçbir şey yapamadık. Adresleri belliydi, her şeyleri belliydi, ama durmadan HANNAS olarak Hunnes’e saldırdılar. Biri Türktelekom İzmir’de, diğeri Özel bir yazılım şirketi (İzmir) ve kabak gibi belliydiler. AMG iyot gibi açıktaydı. Hiçbir şey yapamadık.

Halen de hempaları orada burada aleyhimize yazıp duruyorlar. [K]’nin sitesini mahkeme kararıyla (FBI) iptal ettirdiler. Ama adam kendi sitemizde resmimin üzerine “Sahtekar” diye damgayı vurmuş ve bu SUÇ değilmiş gibi hiçbir şey yapamıyoruz. Asıl o siteyi FBI‘ın yok etmesi gerekirdi! Haksız mıyım????

<> Asla!

[S] Sen kaç para teklif ettin kanal 7 şarlatanına?

<s> İftira! BÜYÜK İFTİRA. PARA FALAN TEKLİF ETMEDİM.

<> iftira olduğunu çok iyi biliyoruz kaptanım

Ama o İHALECİ alçağa, hep onbinlerce dollar zaten teklif edildi ve de ALDI. O bir ihale takipçisidir. [S] maaşını teklif ettinse, o para çerez bile olmaz bu EYYAMCI namussuzlara.

Zavallı [S] maaşından başka neyin var senin? (İnfakları kendime sayıyorum izninizle) Hükümet YÖK ile kavga ediyor diye, sen DERS ÜCRETLERİNİ BİLE alamadın. (Ek ders ücretleri bekliyor) Üniversitelere verilen ödenekler kesildi. Tıpkı TC DDY‘ye verilen ödenekler gibi SIFIRLANDI.

<s> doğru

Trenler devrildi. Tren rayları ihalesini şimdi yeni damat Albayrak’a verecekler. İyi uykular Türkiye! Damat bey balayından dönünce umarım raylar yenilenir, daha az insan ölür! Gidi sizi makinistler, viraj alamadınız ha?

Hızlı tren yolunda  V İ R A J  diye bir şey  O L A M A Z  ! Cetvelle çizilmiş gibidir. (Japonya [Maglev] vb.’lerini araştırınız). VİRAJ ha?????????

<> Viraj yarıçapı min 3km olmalıymış. Bizde 200 m

[Maglev] trenlerde VİRAJ lafının V si bile olamaz. Düz hat çizilir. Köprüler tüneller yapılır, cetvel ile çizmiş gibi gidersin.

Aşağılık makinistler, bunlar hükümetin düşmanı. Bunlar hükümeti düşürmek için sokulmuş ajanlar :))) Ne kadar makinist varsa hepsini toplayacaksın Sultan Ahmet meydanına, sonra ibret olsun diye asacaksın. Bak bakalım bir daha kaza olur mu?

<> :))

Hans von Aiberg, 28/07/2004 (237/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 237 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

237-02-pamukova-tren-kaza

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar