Hızır – Tarihin değiştirilmesi – Zaman savaşı – Futuroloji – Stalin canisi – Cin ırkları

<> O zaman Hz. Hızır her üç olayda da takipte idi öyle mi?

Evet, aslında bunlar Kur’an’da ÖZELDE yazılıydı. Hani ilk chat’te “Zalim bir adam” vardı, “Zalim bir hükümdar” vardı ki, “Deniz savaşını kazanan”, “Zalim bir beldenin ahalisi vardı ki, yetimlerin hakkını yiyen” ve ALLAH diledi,  T A R İ H  değiştirildi. O zalim daha çocukken öldürüldü. 35 yaşında zalim birini (Usame’yi ya da Gonca Kuriş’in katillerini) düşünün.

<> Hangi deniz savaşı olabilir hocam? Uzay zamanda mı dünyada bir denizde mi sizce? Yani gelecekte mi geçmişte mi bu savaş?

Geleceğin deniz savaşları herhalde uzay savaşları olacaktır. Walhalla ve Allahlaw arasında kan yok, silah yok. Ama bir tek şey var, en kötü silah yani ZAMAN TRAFİK COP’ları.

O zalim adamı Hızır beşikte bebek iken öldürdü. Diyelim ki o çok kötü insan yerine Allah yeni bir evlat verdi diyelim ki adını Adler koydular. Bunun tersi de oluyor. Yani bazı güçler (MİB) iyileri de öldürüyorlar. Bu sefer Adler öldürülüyor, yerine Hiedler konuyor. Dünya kana bulanıyor.

Eğer zaman ile oynanmasaydı, Mehdi’ye ihtiyaç yoktu. 1942 yılında DOZEN (12) Düzine düzeni kurulmuş olacaktı. 300 yıl sonra değil!!!! Hemen şimdi hatta dün!!! Ama “Tersine” bir HIZIR gibi hainler çıktı. Sadece Stalin 30 milyon Müslüman  T Ü R K  öldürdü.

Evet 30 milyon. 30 milyon yarısı Kazakistanlı kazak. Bakın şimdi Kazakistan’ın nüfusu kaç? Çok komik değil mi?

<> Adler’i öldüren Hızır aleyhisselam mıydı? Yoksa MİB mi?

Sevgideğer [candaş], Hızır’ı burada örnek verdim. Hızır as. kendisine Levhi Mahfuz’dan bir YAPTIRIM emri gelmezse evrenin hassas dengesine asla karışmaz. O bir emir kulu, Allah’ın kulu.

<> %40’ı Kazak Kazakistan’ın…

Evet dostum, şu anda iki kuşak yani 17 milyon daha kazak nüfusu olacaktı Kazakistan’ın.

<> Garibim almanları da Ukrayna’dan Kazakistan’a sürdü Stalin.

Evet Volga Almanları devleti vardı, özerk cumhuriyeti lağvetti. Hepsi Kazakistan’da istihdam ve ihdas edildiler. Şu anda (Kendi akrabam bile olan) bir milyondan fazla Alman var orada… 300 bini Kazaklarla evli bir şekilde müslüman olmuş “Sarışın” müslümanlar.

Kazakistan’ın elinde küçük ve orta menzilli A başlıklı 2000 tane füze var. Dünyanın ikinci büyük “Uzay üssü” var. İnanılmaz bir petrol, doğalgaz, Altın, uranyum var. Allah’ın böylesine bolluk verdiği kaç ülke var ki? Ve Kazakistan Türkiye’nin BİRİNCİL dostlarından biridir.

<> Muhalefet partisinin adı “Pan Turan”

Pan Turan beni de Kazak yurttaşı olmaya çağırdı. Gerçekten.

Evet konu tarih değişir mi idi… Kehf suresine göre EVET. Yani Allah’a göre EVET.

<> 14 çeşit zaman mı var?

14 çeşit zaman ne demek? CPT teoremlerine göre zaman sayısı t-sıfır, t-1 dışında dört tane daha var.

<> Zaman ile hız arasında bağlantı olduğuna göre…

Evet o hız farkı=ırk farkı anlamında yazılmıştı.

<> Bir kitabınızda cinler ile insanların arasında 14 hız olduğunu yazmıştınız, ikizler teoremini anlatırken

Evet o cinler ile ilgili bir değinmeydi. Hızlı cinler mor (siyaha yakın), normalleri LGM, diğerleri yani yavaş olanları ise İfrit denen bir ırkı oluşturuyorlar.

Bunları geçen hafta chat de biraz yazmıştım. O chat ile ilgili bir tek itiraz geldi. O da, “Resulullah, nasıl olur da hem cinlerin peygamberi olur hem de onları görmez?” diye bayağı özel e-maillerde bana yüklendiler. Siz ne dersiniz?

<> Biz onu anladık hocam

Eğer cin görse “Mecnun” yani deli olacaktır. Kur’an’da daha üçüncü surede diyor ki, “Sen mecnun değilsin/olmayacaksın”. Mecnun=Cin gören, cinlerle birlikte olan, cindar vb. demektir.

<> Anladığım kadarıyla, nasıl ki bizim konuşma hızları belirli bir hız teşkil ediyorsa, cinlerin de kendi aralarında konuşma hızları olduğu…

<> Elektronun çekirdeğin etrafında yörüngelenmesi misali…

Evet ceptelefonları ile neredeyse AYNI HIZDA ilenim kuruyorlar. Yani şu anda Almanya’ya telefon ettiğimde saniyeler içinde ulaşıyorum, ama yürüyerek gitsem varın siz halimi düşünün. Kaç yılda giderim? Ya da kaç ayda?

<> hocam, antigravitasyon cihazları hakkında ne düşünüyorsunuz? Mısır piramitlerinin yapımında antigravitasyon aletleri kullanıldığını iddia edenler oldu

Levitationun bir aygıtı yok. Yani örneğin, uzaydaki yukarı düşme şartlarını gerçekleştirecek çok şey var. Bir rotor cihazı ya da bir santrfüj motoru bu levitationu zaten oluşturur. Şaşırtıcı olan, bir insanın (Bir hint fakirinin vb.) kendiliğinden levite olması, havalanması…

Burada cihaz, vücudun/psişik yeteneğimizin ta kendisi. Yoksa öteki türlü cihazlar lunaparklarda bile var.

[] Email saldırısından dolayı chat devam etmedi.

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 10/10/2001 (007/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 007 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (008) oku

007-03-zamanda-yolculuk

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar