Tarihin değiştirilmesi – Zaman savaşı – Futuroloji – Mathias Rust – Küba krizi – Millenium

<> Bu sırada aklı başında bazı alman generalleri bir yandan Hitler’e suikast düzenleyip bir yandan da açılan rus cephesinde savaşı kotarmak için Fevzi Çakmak’la gizli bir plan yaptılar.

Evet, tarih bilgin büyüleyici gerçekten. :=)

<> 🙂 Tşk hocam. Bu plan Minsk’te yakalanan iki Türk istihbarat elemanı ile deşifre oldu.

Bundan haberim var. Minsk’e gizlice gidenlerden biri de Enver Paşa’dır. (Kazım Karabekir’in İstiklal Savaşı Anıları ilk baskı belgeli.)

<> Peki Türklerin bundan menfaati ne olacaktı?

Türklerin menfaati başka bir konu. İsterseniz, tarihin değişmesine dönelim.

<> Tabii

Şimdiki tarihi 2 gün sonra gelen bir Time Trip Team’e borçlusunuz. Böylece bildiğiniz tarih oluştu. Ne Dozen düzeni (Graceland), ne de Dünyanın köleleşmesi düzeni (Siyonizm), DENGE BU BİÇİMDE KURULDU.

Bir süre komünizmle idare edildi dünya, yani istedikleri gibi köleleşti, ama diğerleri (Türkiye, İran, Araplar vb. ile Hint, Pakistan, Afrika tamamı, orta ve doğu Avrupa ile Güney ve orta Amerika) köleleşmekten kurtuldu. Balkanlar vb. de kotarıldı. Yani gördüğünüz dünya kuruldu.

Bu arada zamanda üç kez zilzal (Zelzele, zaman depremi) oluştu.

1. Mathias, fly to Moscow.

Bunu bilen var mı?

<> Küçük bir uçakla Sovyetler’in güvenlik sınırını deldi

<> 1984.

Evet o da bir “ANTİ USAME” idi. Mathias Pentagon’a değil Kremlin’e (Rus beyazsarayı ve pentagonu) bir uçakla indi ve barış ile…

İki olayın MİLAT olarak benzerliğine dikkat ettiniz mi?

<> evet

Deccal ve İsa ikisi de Mesih, biri iyilik diğeri kötülük Mesihi gibi.

<> Tabi papa kendi ve Vatikan çıkarları için katolik Polonya ve işçi sendikasının yanında idi.

Polonyalı Papa’nın ve Lech Walessa’nın başkaca da sırları var. Ona değiniriz daha sonra…

<> Anlatsanız

Hani satrançta fil, kale vb. var ya, hepsinin bir rolü var, ÇAPRAZ, DÜZ vb. Bunlar birer kesişimdir. Lech Walessa ile Papa sanki Musa ile Yuşa gibiler. Yani onlar Hızır’ı arıyorlar gibiydiler.

Ama Sovyetlerin İPİNİ ÇEKEN küçücük bir uçaktı. Kızıl Meydana indi. Sistem değişti birden. Bir şeyler oldu.

Kızılordu sorgulandı. İhtilal yapacak olan general (Hava kuvvetleri komutanı) tutuklandı. Halk kendi sistemini sorgulamaya başladı. Polonya, Macaristan ve Çekoslovakya sınırları açtılar. Doğu Almanlar Batı Almanya’ya aktılar. Azerbaycan’da 150 kişi Azad meydanında şehid oldu.

Mathias Berlin duvarını yıktı. Mathias Usame bin Laden’in “İyi versiyonu” idi. O bir işaretti. Koca süper devletlerin devasa çarklarına çomak sokuluyordu ARTIK.

İKİNCİ OLARAK bunu anlattım. Birincisi ise KÜBA KRİZİ idi. Dünya Duha (Atom bulutu) suresinin eşiğinden döndü. Kruşçev ile Kennedy’nin füze krizini anımsayan var mı?

<> evet

<> Domuzlar körfezi

O gün Dünya BİTİYORDU. Galibi olmayacak bir savaş ile. Şimdiki şu komik ve palyaço Castro var ya, işte o dünya atmosferinden 75 yıl boyunca kalkamayacak bir atom savaşının mimarı oluyordu az daha. İnsanların bir kuşağın 20-40 yıl yeraltında sığınak kentlerde yaşadığını düşününüz.

Bu arada üçüncü krizi de anlatayım. 26 Ağustos diye bir Milat daha oldu. Bunu ilk ben duyurdum. Herhalde beni tanıyanlar “Bu adam kafayı yedi” filan dediniz.

50 yıl kadar “Kazanç” sağladığımızı söyledim. Komünizm ise 41 yıl önce çöktü.

[B candaşa] bunları nasıl anlatsam. 2050 yılında Berlin Duvarının yıkılacağını veya

Milat=Millenium başladı, iki taraf için de.

Onlar da bizim gibi “Haber gruplarında” Millenium emri aldılar. 15 gün sonra da DTM’ye kamikaze oldular. Buraya kadar sorular var mı?

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 10/10/2001 (007/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 007 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

007-02-kuba-nukleer-savas

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar