Namazda neler okunur – Siyeri nebi – Hadis faciası – Süfyanilik – Fetö tehlikesi – Sapık Fetö fetişizmi

<> “ka~de”de ayet mi okuyalım, susalım mı?

Ka’de’de Resulullah “ZAMMI SURE” okurdu. (Siyer’e bakın, Hz. Zeyd’den rivayettir.)

Fatiha’nın arkasına bir şey okumayın. Ka’de’de okuyunuz.

<> Peki hocam peygamberimizin ne okuduğunu nasıl biliyorsunuz?

Siyeri Nebi’yi iyi okuyunuz. O hadisler gibi atmasyon değildir. TUTANAK, ZABT’tır, günce, hatıra defteri ve RESMİ evrak niteliği taşır. Emeviler ancak yarısını bozdular Siyerin… ama hadislerin 500 dışında tamamını becerdiler.

<> Şunun için sordum: “Hadislere inanmıyorsunuz da Aiberg’e nasıl inanıyorsunuz?” diyorlar :=))

<> Kim onlar yahu?

Aiberg kendisinden ve hevasından konuşmaz. O Kur’an’ı konuşturan basit bir tercümandır. Adı Ayberg’dir. O Üsvei Hasene ile ahlaklanmaya çalışmaktadır. Kur’an’da anlatılan RESULLAH’ı ve SALİH AMELLERİ mümkün olduğunca izlemeye çalışmaktadır. O Resulullah’ı çok sevmektedir. Ama Resulullah’a tapmaz Ayberg…

<> Hadithler İncilin doldurmalarına nasıl da benziyor değil mi?

Aynı. Aynen öyle…

<> Geçen hafta Ceviz Kabuğu’nda Fethullahçı bir müridin nasıl protestan papazına dönüştüğünü acıyla izledik.

 

Fethullahçılık gelecekte Süfyaniliğin fraksiyonlarından biri olacak. Bu yüzyıl çıkmadan da Gülen “Peygamber” ilan edilecek. Saidi Nursi unutulacak yerine bu yeni YEZİD çıkacak… Türk (Turan) birliğini İKİYE bölecek… Kazakistan ile Özbekistan birbirine kanlı bıçaklı olacak… İran Türkmenistan’a girmeye kalkacak… Daha neler neler…

Fethullah bir poster olacak…

<> Maalesef oturduğum bornovanın büyük Camiinin hocalığını yapmış. Utanç verici… Babam görevli savcı iken onu mahkemelik etmiş hutbelerden dolayı. Çok kızıyor ona.

Babanın ellerine sağlık.

Size iki adet video bandını (STV’de de yayınlandı) özetleyeyim: Resulullah büyük abdestini yaptığında sahabe (Ebubekir, Ömer, Osman dahil) onu taze taze yemek için birbirlerini yaralarlarmış…

Bunu “ĞAYTAİ MÜBAREK” diyerek gözyaşlarıyla salya sümük anlatıyor.

<> Ne biçim iş bu hocam olur mu öyle şey

Keşke Resulullah sağ olsaydı da hepsini yedirseydik bu hergeleye… Ama yemezdi, YEDİRİR idi…

<> Ama Fethullahın ..’nı yiyenler çok hocam

Bu bandı SATILIK yani piyasada bulunuyor.

İkincisi şu: Mekke’den Medine’ye göçüldüğünde, Muhacirler eşlerini (Zevcelerini) Mekke’de bırakmışlar. Medineliler onlara jest yapmışlar.

Mesela üç eşi olan Ensar Üçünü de çağırıyor ve seçtiği “Muhacir konuğuna” gösteriyor ve “SEÇ BİRİNİ” diyor. Muhacirler seçiyor, adam boşuyor ve onunla evlendiriliyor.

Yine salya sümük bunu anlatıyor ve bayılıyor. Ayılınca diyor ki: “İşte müslümanın müslümana sevgisi saygısı budur!!!”

Aiberg ise bela okuyor bu nurculara…

O kadın insan değil mi? O kadına evlenirken “Evet” diye rızası sorulmadı mı? Nasıl boşuyorlar… Ve nasıl bu BANT STV’de gösteriliyor ve de piyasada HALEN satılıyor? Salkım hanımın tanelerini kınayanlar bu “B.. yemeleri ve Karı boşamaları” zevkle izliyorlar.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 30/11/2001 (027/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 027 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

027-03-fetullah

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar