Peygamberin 2 eksiği – Kibirli Kureyşli geni – Hacda zulüm – Kardeş kabile Kureyş ve Kurayza – Hansın ahlakı

Resulullah’ın Abese gibi iki hatası daha vardı:

1. Yaşadığı şaşkınlık.

Öyle ya birden bire Resul olmuş, mağarada bir melek görmüş… Az-buçuk şey mi? Kaçımıza kaç kez oluyor böyle şeyler günlük hayatta? Bu bir depresyondu. İnsanın kendini bir tür bırakması, günlük programından şaşması…

Resulullah şaşkın dolaşıyor ve hiç bir iş yapmıyordu. Oysa kendisine söylenen “Gece” emriydi yani GÜNDÜZ çalışması emriydi. Ama çalışmıyordu.

Dr.larımız da bilecektir ki psikotik arazlarda insan kendini bırakıyor ve pis yaşamaya başlıyor… Mani depresiflerde bile…

İkincisi Resulullah’ın tek bir kötü huyu vardı. (40 yaş öncesi cahiliyesinden baki kalan bir uzantı.)

KUREYŞLİLER hep itip-kakar ve başa kakar… Bu ırksal bir genetiktir…

Gidin bugün Hacca, sizi kamçılı ve kılıçlı KUREYŞLİ ÖZEL MUHAFIZLAR (Mesela Hacerül Esved karşısında durursanız ya da tavaf işini ağır tutarsanız) DÖVERLER. Kamçıyla döverler.

Eğer karşı korsanız KILIÇ çekip sizi ağır yaralama hakları bile vardır. Çünkü Emir’in bu özel askerlerinin tümü Suud’dur. (Suud Mutlu Kureyşli demek.) Kureyşlidir ve itip kakarlar sizi.

Hacca gidip de aranızda bu dayaktan yiyen var mı? Belki olabilir?

<> Gören var.

Doğru. Onlar seçmece (CB muhafız alayımız gibi). Bosna askerlerimiz (Tamamı hem İngilizce hem Boşnakça biliyorlar) gibi.

Onlar da Kureyşliler işte… Kureyşliler başından beri kureyşli olmayanlara “Mewali” demişlerdir. Emeviler ise Kureyş’in doğal liderleri olduklarından önce diğer kabilelere, sonra Arap olmayanlara ve hatta Türklere Mewali dediler.

Anlamını biliyorsunuz herhalde…

K Ö L E  demek.

<> “Benim klanım senin klanını döver.”

Evet senin klanın benim mahalleden geçsin de gör gününü. 😉

<> =))

Kureyşi ile Kurayza ikisi de Yahudi kibiriyle donanmıştır. Kureyş ise tam bir İsmail-İsrail melezler karışımıdır. O yüzden Kureyş suresini çok iyi okuyunca kureyşlilerin övülmediğini dövüldüğünü görürsünüz.

Resulullah o itip kakmasını bir kaç kere yaptı. (Kör olan Maktum’a nahoş hareketler yapması gibi, itip kakması gibi.)

Irksal hafıza ya da kalıtım diye ayrı bir sosyo-genetik vardır.

Kureyşli Kureyşlidir. Ebu Cehil’in, Ebi Leheb’in ve Ebu Süfyan ile oğlu ve torununun kabilesidir. Haccacı Zalim’in, Amr İbnül As’ın kabilesidir…

Ama Hatice anamızın, Zeyd’in, Habeşi’nin, Selman’ın ve yetişemeyen Karani’nin kabilesi değildir.

Hans’ın da kabilesi değildir. Hans İbrahim milletindendir. Ama İbrahim’e tapmaz. İbrahim’in DOSTUNA tapar. İbrahim’i ve torunlarından Muhammed sav’ı sever ama onlara tapmaz ve şefaat beklemez.

Hz. İbrahim’in ve Resulullah’ın ahlakından başka bir şeyi TAKMAZ Hans… Hans asla ve asla Bağdadi dahil hiçbir kurucu ya da müslim isme tapmaz… Hans Allah’a tapar. HANS HANİF+tir. Darısı tüm Haniflerin başına.

<> amin

Eğer Hızır gelseydi onu da takmazdım ve hatta ben onu azarlardım belki de. Çünkü ben Allah’tan başka hiçbir şeye Mütteki değilim. Korkum O’nadır sadece…

Kendi reklamımı yaptım niye? Portremi çizdim işte… Ruhsal portremi.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 07/12/2001 (030/10)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 030 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

030-10-kureys-kurayza-peygamber

Yorumlar