Nur-35in mealleri – İleri teknoloji – Füzyon reaktörü – Teknolojik buluşlar – Devletin milleti sömürmesi – Aiberg

Hatırlayınız bir Nur suresini (Nur-35) nasıl açmıştık ve daha üçte birine bile gelememiştik.

Yani oraya hangi kelimeyi seçip korsan, onun yerine geçmektedir.

Allah göklerin (Melek) ve Yerin (Süflilerin Şeytan) Nuru’dur. (Elektrik de öyle değil miydi: Faz ve toprak demiştik)

İnsanı iyiye ve kötüye ayartan da bir çift meleğimiz ile özel şeytanımızdır. Şeytanı Cinlerden ayrı kılan yani hayalet nötrino/vesvese akımı gibi tutan ise “Onun nurudur”.

“Onun nurunun misali: İçinde Sakıb (Sevakib, yıldızların güneşlerin FÜZYON enerji dönüşümü ve reaktörü)” diye ayet devam etmekte.

Atom reaktörleri kapalıdır. (Fission=Çekirdek bölünmesi.) Ama hidrojen reaktörleri fusionik’tir. Yani tamamen tehlikesizdir ve CAM içinde tutulabilir TOKAMAK denen enerji santralleridir.

O fanus göbeğinde H reaksiyonu olmaktadır… Yani H santralleri tamamen tehlikesizdir. Bir evin bahçesine monte edilebilir. Saydam olduğundan içi görülebilir. Yakıtı sadece SU’dur. Radyoaktif değildir. (Radyasyon kaçağı yoktur)

Es kaza olsa bile (Sabotaj gibi) Kozmik primerler sözünü ettiğim fanus’a (Silindirdir) çarpar ve geri dönerek oradan dışarı çıkamadığı gibi, reaktörün kalbini de otomatikman söndürür.

H Reaktörleri en fazla bir Tuvalet kabini büyüklüğünde olacaktır. Her yerleşim birimine, çiftliklere, okullara KENDİNE yeterli enerji üretecektir. Eli kulağında on yıl içinde bu geliyor.

On yıl diyorum ama illa ki Askeri kanat bunu 20 yıl “DEVLET SIRRI” diye alıkor. Amaç sır falan değildir. “Eldeki eski teknolojilerin satılması için dünya patronları ile işbirliği yapmaktadır.” Depoda kalan mallar ve yedek parçalar bitince bu kez “Müjde müjde her eve bir kat kaloriferi kazanı kadar küçük olup sığabilen Hidrojen Reaktörü yapıldı” diyecekler.

Enerji ise maliyet olarak sıfırlanacak… Politikacı bunu ister mi? O zaman elektrik sayaçları ne olacak? Nasıl insafsız vergiler alınacak? Alınamayacak…

Bence DEVLET BABA “Şunu 30 yıl saklayalım” diyecektir. Yoksa ENERJİ soygunundan olacaktır.

Devletin halkı ZEHİRLEMESİ yasaktır. Ama devlet parayı gördüğü her yerde bu millet düşmanlığını yapar. Sigaranın sağlığa zararlı olup devlet tekeli eliyle satılması BİR ANAYASA suçudur. Devlet zararlı hiçbir şeyi değil üretip-satmak, satanları izlemek ve men etmekle yükümlüdür.

Devletin sattığı elektrik SAATTEN SAATE değişiyor. Bunu klasik sayaçlar okuyamıyor hepsini AYNI pahalılıkta hesaplıyor.

Yaptığım bir sayaç şu anda piyasada deneniyor. Onu kaçırmayın takın göreceksiniz ki, elektrik faturalarınız YARI-YARIYA düşecek. Örneğin 60 milyon geliyorsa 30 olacak… Devlet millete o kadar düşman ki…

<> Şu akıllı sayaçlar mı?

Evet ;))

<> 🙂

 

ANAYASAL suç olduğu halde eski sayaç sistemini kaldırmıyor ve dokunursan CEZA yiyorsun. Kurşun mührünü çıkarırsan yandın.

Devlet milletin düşmanı olabilir mi böyle? Devlet milletin hizmetçisi değil midir?

<> Evet profesör ben de discovery’de izledim ama bilim çevreleri hala tartışıyor ortada müsbet buluş olmasına rağmen.

Bilim çevreleri hep tartışırlar. Bitmeyen senfonidir.

<> 🙂

<> Gelecekte olur inşaallah.

O L D U  bile ama “canpazarı” fazla konuşamıyorum. O da NUR 35 inci ayetten… Yani aynı kategoriden. O Cifir çizimlerinde bir şekil vardı, SANDIK gibi hatırladınız mı?

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 26/12/2001 (037/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 037 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

037-06-nur35-fuzyon-tokamak-devlet-engeli

Yorumlar