Nur-35in mealleri – İleri teknoloji – Füzyon reaktörü – Cifir – Simya – Ahit sandığı – Nuhun gemisinin motoru

O Cifir çizimlerinde bir şekil vardı, SANDIK gibi hatırladınız mı? Hani Arş’ın 4 direğinden oluşturulmuş ve metal (Simya) kökenli bir sandık?

<> evet

<> Tabutussekine ve Tennur

O sandık Tabutüssekine=Sakin duran SANDIK’tır. Sakin çünkü: Hidrojen reaktörü. Yani su ile çalışan, radyasyon içermeyen H santrali… Yeter ki O santralin her hangi bir yerine dokunup da deşarjı yüklenmeyin. O sandık SAKİN olarak mesela evinizin bahçesinde durmaktadır.

O çizimde bu da vardı: Sandığın bir direği Bakır. Ötekisi Demir. Diğeri Yarı yarıya altın-gümüş (Soymetal çubuğu) ve asıl işlevi yüklenen de dördüncü direk/çubuk Kurşun ve hemen bitişindeki radyoaktif kurşun=Uranyum.

<> Thule Quarneyn’in yecüc&mecüc’e karşı yaptığı savunma kalkanında kullandığı enerji

Ayetleri anımsayalım:

Zülkarneyn demişti ki:

“Bana  D E M İ R  kütleleri getirin.” “Sonra onun üzerini  B A K I R  ile kapladı.” Reaktör yapılmaya başlanmıştı. Bunlardan SİMYA (Atom fiziğinde kimya=Simyadır. Uranyum iki ayrı elemente bölünür.) yoluyla yarısı ALTIN yarısı GÜMÜŞ üçüncü bir çubuk elde etti. Sonra da “Onu körükletti”. Kurşun-Uranyum çubuğu oluştu…

Arş’ın dört direğinin CİFİR MİSALLERİDİR bunlar… Tabutüssekine…

<> https://www.hanifislam.com/mail/aiberg02/aiberg02h.htm

Gelelim Nuh’un gemisinin tandırına, Tennur’a. O sandığın altında bu dört dikey direğe YATAY olarak karşı gelen bir de EN ALTTA KAPAK var. Kapağın bir yatay çubuğu Cıva. (Bu aslında termostatik görevi yapmaktadır.) Ötekisi de Sitanni (Kalay). Onun da görevi “Ara eriyici”dir.

Orada bir sandık ve altında BELİRLİ bir uzaklıkta KAPAĞI durmaktadır. Onu farkettiniz mi? (Zigzag arşının olduğu son katman.)

İşte [candaş] YAPILDI bile dedim sana.

<> 🙂

Daha önce de Yahudi kralı Talut’a Allah tarafından bu Tabutüssekine denen reaktör yapılmıştı zaten. Nuh’un gemisini hareket ettiren Tennur da oydu.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 26/12/2001 (037/07)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 037 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

037-07-cifir-tabutussekline

Yorumlar