Kerrubiler ve Zülkifl – Nur-35in mealleri – Zeytin – Ufo teknolojisi – Lazer – Melekler – Ether – Misal

<> 24-Nur/35: Allah göklerin ve yerin Nur’udur. O’nun nuru, içinde ışık bulunan bir kandil yuvasına benzer. O ışık bir cam içindedir, cam ise, sanki inci gibi parlayan bir yıldızdır; bu ne yalnız doğuda ve ne de yalnız batıda bulunan bereketli zeytin ağacından yakılır. Ateş değmese bile, nerdeyse yağın kendisi aydınlatacak! Nur üstüne nurdur. Allah dilediğini nuruna kavuşturur. Allah insanlara misaller verir. O, her şeyi bilir.

“İçinde ışık bulunan bir kandil yuvasına benzer. O ışık bir cam içindedir, cam ise, sanki inci gibi parlayan bir yıldızdır.” (Orada inci değil kristal=Züccac diyor.)

“Ne doğuda ve ne de yalnız batıda bulunan.”

Ne doğuda ne batıda Kuzeyde mesela… Kuzeyden gelen elektron bulutu gibi.

“bereketli zeytin ağacından yakılır” = Zeytun ARTI/ZAİD idi anımsayınız.

“Ateş değmese bile, nerdeyse yağın kendisi aydınlatacak!”

“Ateş değmese bile, nerdeyse yağın kendisi aydınlatacak!”

“Sanki inci gibi parlayan bir yıldızdır.”

Nur-35’in kardeşi olan Tarık suresinin ilk üç ayetini yazar mısınız?

<> 86-Tarık/1: Andolsun o göğe ve Tarık’a

<> 86-Tarık/2: Tarık’ın ne olduğunu idrak edeceksiniz.

<> 86-Tarık/3: Karanlıkta tek başına parlayandır o.

Nur suresi ne diyordu: “Parlayan, ışığıyla karanlığı delen yıldızdır o.” Demek ki Nur-35 aynı zamanda bir UFO MODELLEMESİDİR.

“Nur/35: Allah göklerin ve yerin Nur’udur. O’nun nuru, içinde ışık bulunan bir kandil yuvasına benzer. O ışık bir cam içindedir, cam ise, sanki inci gibi parlayan bir yıldızdır; bu ne yalnız doğuda ve ne de yalnız batıda bulunan bereketli zeytin ağacından yakılır. Ateş değmese bile, nerdeyse yağın kendisi aydınlatacak! Nur üstüne nurdur. Allah dilediğini nuruna kavuşturur. Allah insanlara misaller verir. O, her şeyi bilir.”

Allah göklerin (Projektörle aydınlatılan) ve yerin (Resmi bulunan) nurudur. (Nur=E=hV, yani h planck sabiti, V dalga boyu olan IŞIK FOTONU.)

“O’nun nurunun MİSALİ içinde ışık bulunan bir Sakıb (karanlığı delen) gibidir.”

<drM> E3/C3 MELEĞİN tarifi midir?

Slm dr. Bunu daha sonra açacağız. :=)

Takyon ve esir dinamiği ile ilgili bir formül verdin. çünkü ;)))

Etherodynamics=Takyon dinamiği. Cuk diye yerini buldun tebrikler…

<drM> 🙂 misafirlikteyim fazla katılamayacağım ama çok heyecanlandım

Meleklerin (takyon eksikütleli ve eksi kartezyan koordinatları olan canlıların) içinde hareket ettiği ortam sonsuzda-bir yani sıfıra eşdeğer olan “Külli şey’in” =  E S İ R  takyonların hareket ettiği bir ortamdır.

Esir’i asla hissetmeyeceğiz dr. Çünkü sonsuzda-bir külli şey’in=SIFIRDIR. Sıfır hissedilmez… Bilim de hissetmeyecek ve bulamayacak Dr.

Ancak ve ancak onu ölüm ile birlikte Yeşil, Mavi mor gibi soğuk renkler olarak PK sisteminden olmak üzere ESP gözümüzle, üçüncü gözümüzle göreceğiz… Göreceğiz ama Esir’i değil IŞIMASINI göreceğiz.

Verdiğin formül melekten çok bu tarafa doğru gidiyordu da ondan bu açıklamaya girdim.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 26/12/2001 (037/12)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 037 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

037-12-nur35-ufo-teknolojisi

Yorumlar