Cifir – Paranormal – Cennette beslenme – Dört kuş misali – Cennette bedenimiz nasıl olacak

<v> Hocam yemek olmaksızın doymak sebepten önce neticeyi yaşamak mıdır?

Sevgideğer [V], bir kuşun dört parça edildiğini ve çağrıldığını söyledim. Toplanıp geldiğini anlattım. Bunu bir yerden anınmsıyor musunuz?

<> evet

<v> hz. İbrahim

Evet…

O kuşun durumu Cennetteki beslenme biçimimize bir GÖSTERGEYDİ. O kuşların adı (Bıldırcın falan deniyor) ve yanında Kudret helvası vb. Bunu da hatırladınız mı?

<v> evet, meyveler de var

Ve su da var. Cenneti Allah İbrahim’e ve Musa’nın sürgündeki kavmine yaşatmış, yani onları “DOYURMUŞ“tur.

Kısaca benim meramımı anladınız değil mi?

<v> evet sağolun hocam

Bunları “İÇGÜDÜ OLMADAN DA ZEVK VE HAZLARIN” olabileceği Cennet yaşamı olarak sundum.

Aramızda psikiyatrist var mı?

[drM] burada mı?

<v> Yani hormonlar olmadan da yaşandığı mı?

Orada TEK PARÇA olacağız. Hormon-Hücre-Böbrek vb. yok. TEK hücreli bir organizma gibi Kristal bir tek parça/monoblok taş gibi yani tırnağınız olacak ama, vücut ile bitişik kökten uzamıyor, mideniz ağrımıyor çünkü ayrı bir parça değil bir elmas gibi tek parçayız. Orada KUANTLAŞMA (Parçacık olma) durumu yok.

Aslında bu konuyu ileri bir güne erteleyelim.

<v> iyi gidiyordu hocam

Biliyorum hiç duymadığınız şeyler anlatıyorum. Ama bunlar 14 asır önce de vardı, aynı Kur’an’da sadece görüp gösteriyorum. Ben kendimden hiçbir şey yazmıyorum.

<> Nerden görüyorsunuz?

(Einstein relativity teoremini nereden görüyordu?)

<> aklına düştü

Hayır aklına düşmedi. Aklına takmıştı. Ona yönelmişti. Çok emek verdi ve o emeğinin karşılığını aldı. Yani pul biriktirmeyi seviyorsan ve yıllarını buna vakfedip, özenle/özençle o koleksiyonu yapıyorsan, bu tesadüf değildir. SEN İSTEDİĞİN İÇİN olmuştur. Ben de KUR’AN‘ı anlamayı çok  İ S T E D İ M .

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 06/02/2002 (056/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 056 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

056-06-cennet-beden-haz-vb

Yorumlar