Sohbetler – Kumsaati sembolü – Evrenbilim – Yaratılış – Kara ve Ak delikler

<> Selam ve Selam Hoş Geldiniz Hocam

<> slm slm

Slm ve slm sevgideğerhanifcandaşlarım. Sizlere bu kez hatasız bir Laptop’tan sesleniyorum. Bu benim belki de tek eksiğim idi.

<> Hayırlı olsun hocam

Ve artık şirketimizin bir LAPTOP’u var. Sizin adınıza şimdilik BEN kullanıyorum. Hareket halinde de yazabiliyorum ne güzel!!!

Artık yazma, kitap yayınlama zamanı.

<> oleey

<> inş.

Yollarda bile yazabilmeli insan. Uykunuz mu kaçtı: Yatakta yazabilmelisiniz.

Uzun yolculuklarda bir kitap yazabilirsiniz.

LAPTOP’umuzu kendi şirketimiz adına alanlara ALLAH’ıma borç verenlere, bir Alim ADAYI’nı BU ŞEKİLDE destekleyenlenlere ve kalem cihadı için destek verenlerin yeri BİRİNCİ SINIF olsun. Amin. Rabbi Zıdni İlmi.

<> amin

Şu anda Laptop ile açtım. Geçen Chat’de yetişememiştim. Bugüne kaydırdık. Yarın da chat var.

Doğum günümde anlamlı armağanlar vardı. Dileklerinize çok teşekkürler ederim. Bu armağanlardan biri de bir KUMSAATİYDİ.

Kumsaati Kur’an’da yer alan bir grafiktir. Hem Hanifler hem de karşıtı Siyonizm aynı sembolü kullanmaktadır. Yani Kumsaati EVRENSELDİR. Ama Hanifler için önemli ve anlamlıdır. Kumsaati bir UZAY-ZAMAN grafiğidir. Işığın 45 açı derecelik yayınmasıdır.

Kum saati bir karadelik ve akdelik olay ufkunun BERZAH denen en dar yerde BOĞAZLAŞMASINDAN oluşmuş bir düzenektir. Daima iki karadelik birbiriyle bu şekilde birleşir.

Bir karadelik ve bir akdelik de Uzay-zamanların tümü üstüste konmuş bir kumsaatidir.

Üstüste sayısız kumsaati koyabilirsiniz. Bu paralel evrenler arasında bir yolculuğun simgesidir… Ama EVRENİNİZİ seçemez ve artık geri dönemezsiniz. Evrenler arasında kaybolursunuz.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/02/2002 (060/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (059) oku | 060 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

060-01-kumsaati-sembolu

Yorumlar