Kumsaati sembolü – Parabiyoloji – Lokman hekim ve Ölümsüzlüğün sırrı

Ve üstüste bir sürü kumsaatinin anlamı da şudur: DNA sarmalı… Yani çok-hücreli sistemlerde hücrelerarası (Bireyler arası) organizasyon ve SEMBİOZ yaşama bu kumsaatlerinin ortaklaşmasından ibarettir.

Yaşlanmanın mekanizması da budur.

Makrofajları duydunuz mu?

<s> makrofaj. bakteri ve daha küçük mikroorganizmaları içine alarak liz eden büyük hücreler.

[S] Haklısın. Yaşlılığı yani hücrede biriken AĞIR HİDROJEN SUYUNU ölçümleyerek yaşlı hücreyi ayırd ediyorlar, sırtından damgalıyorlar.

Hücrelerde yaşlanmanın sırrı biriken ağır Hidrojen suyudur. Doktorlarımız bu işe ne diyor acaba? Onlara da bir danışalım. Sevgideğer [S] yerinde tesbitler verdi. Fikirlerinizi almak isterim.

<h> Evet hocam

Çünkü Lokman Hekim (Lukman) ölümsüzlüğün sırrını TIBBEN ağır Hidrojen suyunda yakaladı.

 

<> yani hücre yaşlanmasını durdurmasını kastediyorsunuz, değil mi kaptan

Evet. Bunun sırrını Lokman yakaladı ve halen ÖLÜMSÜZ, daha ölmedi. HIZIR ile birlikte ölümsüz (EN SON ÖLECEKLER).

Hızır ZAMAN İÇİNDE rulet oynayarak ölümsüz, Lokman abıhayat (Bengisu) içerek ölümsüz. Yani Anti-ağır Hidrojen suyu üreterek ölümsüz. Ve Zülkarneyn ise “İKİ ÇAĞ” tutarak çağlar içinde iki noktadan (Kirişten) geçerek ölümsüzdür.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/02/2002 (060/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 060 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

060-02-olumsuzlugun-sirri

Yorumlar