Kumsaati sembolü – Parabiyoloji – Zülkarneynler – Yecüc Mecüc

<> ama zülkarneynler bir tane değil, değil mi hocam?

İKİ ZAMANLI HERKES Zülkarneyn’dir. Alias Adler, Tüm KEHF uyurları, Hızır ile yolculuk yapanlar, bunlar ZÜLKARNEYN’lerdir. Ve Tarık ile yolculuk yapan herkes (Bir sionist, bir Hawking, bir Hybrid vb.) bunlar Zülkarneyn kategorisindendir.

Kur’an’da geçen Zülkarneyn “UZAY-ZAMANDA” gençleşmeden olduğu gibi nakledilen YEGANE kişidir. Zülkarneyn’in TARIK‘ı bambaşka bir yoldan GEÇMİŞE gitmiştir ve Yapay bir karanokta oluşturmuştur ve geçmişteki Yecüc Mecüc istilasını geleceğe (Bilgi çağına, teknolojik nimetler çağına) ertelemiştir.

Bunların her birinin 7 anlamı vardır.

Yecüc-Mecüc’ün de… Mesela Mecüc=Meti=Yeşil cüce=BAKTERİ/Bitki iken, Yecüc=Yeti Hayvansaldır. (Amip gibi)

Dolayısıyla benim 7 anlamdan bir-ikisine değinmem elbette grubumuz arkadaşlarımızın aklını karıştırıyor.

Yecüc-Mecüc’ü biz HALK anlamında ele alacağız aslında… Yani bir IRK olarak düşüneceğiz.

Bunlar hep çift çifttir: Yecüc-Mecüc, İnsan-Huri, Cin ve Şeytan, Madde-Enerji (Enerjinin madde olmak üzere SECDESİ) Düalite (hem parçacık, hem dalgacık olma hali). Spinlerin çift olması vs. vs.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/02/2002 (060/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 060 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

060-03-zulkarneynler-zamanda-yolculuk-yecuc-mecuc

Yorumlar