Tarık suresi – Zaman savaşının düşman kampları – Futuroloji – Geleceğin Mehdi-Mesih düzeni – Siyonizmin geçmişi değiştirmesi

“15: Gerçekten onlar düzen kuruyorlar.”

“16: Ben de bir düzen kurmaktayım.”

“17: Sen inkarcılara mehil ver; onlara mukabeleyi biraz geri bırak.”

Zaman yolcuları, iki bağ sahipleri: iyi ve kötüler.

Kötüler, kötüler YAHUDİLER bir düzen kurdular. Zamanda gezen araç Durakapalam’ı bir gece kaçırdılar sinsice. Marx, Freud, Einstein, Wolf Messing…. WEMB değil, ZİON düzeni kurmak için…

Allah onların düzenlerini elbette MEHDİ, MESİH yani HANİFLERİN liderleri olarak karşı taarruz ile bozacaktır.

1945 yılında Alias “Mighty” Adler’in kurduğu 12 Düzine düzeni bozuldu… Mighty 300 yıl ileriye zaman çekmecesinde 8 saat kadar beklemeye alındı.

<> O yıl almanlar nasıl V2 tekniğine sahiptiler peki?

Radar, Bilgisayar, Roket, Helikopter, elektronik teknolojileri hepsi AYNI YIL bulundu. Philadelphia deneyi ve ABD ilk atom bombası deneyi de savaş içinde yapıldı.

Her neyse

1945 yılındaki WEMB yerine NSDAP diye bir rezalet geldi.

<> O yıl insanlık tarihinin istatistiki açıdan, bilimsel gelişmesini, o zaman dilimine kadar olan gelişime göre %800’dür. Yani 1945e kadar 20 birim blimsel gelişme olduysa ikinci dünya savaşında 80 birimdir.

WEMB arması olan bu dört harf yerine SVASTİKA denen rezalet geldi, gamalı haç skandalı.

Alias yerine Alois

Adler yerine Hiedler.

Yezidler yani…

Allah onlara bir FIRSAT TANIYOR elbette.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 17/02/2002 (061/29)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 061 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

061-29-tarik-suresi-meali-zamanda-yolculuk-wemb-yerine-vamp-zeroen

Yorumlar