Siyonizm – İsa ve Magdelena – Ali İmran 114 – Tevbe

<> rockefeller ve sonsuz hayatçılar. yaşlanmıyorlarmış adamlar… sürekli gençlik iksirleri alarak. Hocam hz. isanın soyundan geldiği iddia ediliyor bu avusturya hanedanının.

 

Hz. İsa kan olarak Beni İsrail’dendir. Bu da onların Yahudi olduğunu tescil ediyor. Böylece hristiyan çoğunluk müşteri ve mudilerine ŞİRİN görünüyorlar.

<> Maria Magdelena’dan. Rivayete göre hz. isa mecideli meryemle evlenmiş, çocukları da fransaya kaçmış. Ordan Avusturya hanedanın soyu olan meşhur habsburglar gelmiş.

Maria Magdelena ile İsa’nın hiçbir ilişkisi olmadı. Benim grubumda sayısız ex-prostitute var. Hepsi tevbeli. Hiç biriyle ilişkim olmadı. Din’i öğrettim. Herkes bunu flört sandı. (Bakınız Ali İmran 115. ayet)

 

<> 3-Ali İmran/115: Ne hayır işlerlerse, asla karşılıksız bırakılmayacaktır. Allah, takva sahiplerini çok iyi bilir.

<> 3-Ali İmran/115: Ne iyilik yaparlarsa, karşılığını bulacaklar. Allah sakınanları bilir.

Yani ayet diyor ki: “Onlar zannınızdan öte hayır için koşuşturuyorlar. Allah o hayır sahiplerinin yaptığı takvayı bilir.”

Bu ayet bağımsız değildir: 113-114’ün devamıdır.

<> 3-Ali İmran/113: Hepsi bir değildir. Kitap verilenler içinde gece vakitlerinde Allah’ın ayetlerini okuyup secdeye kapanan doğru bir topluluk vardır.

<> 3-Ali İmran/114: Allah’a ahiret gününe inanır, iyiliği emreder, kötülükten vazgeçirmeye çalışırlar ve hayırlara koşuşurlar. İşte onlar, iyi kimselerdendirler.

“Ne hayır işlerlerse, asla karşılıksız bırakılmayacaktır. Allah, takva sahiplerini çok iyi bilir”.

Maria Magdelena tevbe etmiştir. Ve İsa dahil ilişkiye girmemiştir. İki Meryem’in mezarı (Anne ve Mecitli Meryem) Selçuk ve Manisa’dadır. (Meryemana Efes ve Spil dağı) Lei hattı girişi.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/03/2002 (064/07)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 064 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

064-07-isa-magdelena-aiberg-ali-imran-113-115

Yorumlar