Paranormal – Zamanda yolculuk mekanizması-2

Zamanda geriye gitmek çok karmaşık şeylere neden oluyor.

Bir iyi tarafı var. Şöyle ki; 25 yaşında yola çıkan biri yaşça sıfırlanıyor, yani yeniden doğuyor. 25 yaşına geliyor ve gerçek durumunu kavrıyor. 25 yıl daha hizmet veriyor, yaşı 50’ye geldiğinde, kendisiyle birlikte zamanda geriye gelen ve küçülen TARIK orada birden VAR oluyor.

 

<> peki öldürülenlerin aracı ne oluyor???

O servis aracına bindiğin anda yaşından (reel ve sanal zaman oklarının farkı olan 50-25=25 yaşında) geleceğe dönüyorsun yani yaşın 50 iken birden 25 oldun! Tek avantaj bu…

Ama eşin 70 yaşında sen ise 25 yaşındasın. Hem de bu kaçıncı 25 yaş. Birinci 25’i izleyerek, zamanda geri ikinci ve tersine bir 25 yaş yaşıyorsun. Sonra yeniden düzüne bir 25 yaş doğum pastanı kesiyorsun. 50 yaşına geliyorsun.

Durakapalam’a biniyorsun ve yeniden 25 yaşındasın… Yani yola çıkmadan amacına ulaşmış GİBİ oldun.

Çok karışık gelmiyordur umarım…

<> hayır

Sonra oraya dönüyorsun ve 25 yaşından sonra Allah’ın verdiği ömür ne ise orada yaşıyorsun. Diyelim ki normalde ömrün 80 yıl olsun. (Aslında gelecekte 120-150 yaşlar normal.)

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 10/03/2002 (067/34)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 067 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

067-34-zaman-yolcusu-geri-dondugunde

Yorumlar