Yaratılış – Gökler ve Yer – Mahşer – Sur borusu Horn hole

<> 55-Rahman/33: Ey cin ve insan toplulukları! Göklerin ve yerin bucaklarından/köşelerinden geçip gitmeye gücünüz yeterse, hadi geçin gidin. Bilgi ve güç dışında bir şeyle geçip gidemezsiniz!

İşte mahşer bu! Rahman-33. ayete göre:

Ey cin ve insan toplulukları! Göklerin ve yerin bucaklarından/köşelerinden geçip gitmeye gücünüz yeterse, hadi geçin gidin. Bilgi ve güç dışında bir şeyle geçip gidemezsiniz!

CİN*İNSAN denen misak vermiş topluluk var.

Orada AKTARIS SEMAVAT deniyor. Bu 49 anlamlıdır. Bugün de size bir anlamını sunayım: Nefhi sur >>> Yani sur borusu >>>>>> Yani HORN HOLE, tek bir boynuz, en büyük boynuz. RUH onun içinde yaşar.

O giderek daralan boynuzun geri dönüşü yoktur >>> Orada her karadelik tünelinde olduğu gibi (Corn Hole) bir BERZAH (en dar boğaz, kıstak, noktasal tekillik) vardır.

Doğacak olan ruh(lar) bunun berisinde, diğer ölmüşlerin ruh(ları)u da bu berzahın arkasında bekler.

Onlar “Tekrar dönmek ve Allah’a bu kez ibadet etmek isterler” ama onların yeniden (reenkarnasyon yoktur!) gelişini engelleyen bir berzah vardır. (Ayet) Burası en dar bölgeden tıpkı bir boynuzun içi gibi halka halka YİV-set’lerle, yani giderek büyüyen HALKAlar halindedirler.

Allah bunu Rahman-33’de >>> “Aktarıs semavat” yani kutur(çaplar) diye bildiriyor.

<> Enam/27: Onların ateşin karşısında durdurulup “Ah, keşke dünyaya geri gönderilsek de bir daha Rabbimizin âyetlerini yalanlamasak ve inananlardan olsak!” dediklerini bir görsen !

 

Semavat demesinin nedeni MAHŞER düzleminin üstünde Z boyutunda olmasıdır. (Mahşerin eni ve boyu vardır, kalınlığı yüksekliği yoktur.)

Bizim kaynağımız olan Rabbin emri olan RUH’un misak sözü verdiği NEFHİ SUR (Horn Hole) SULTAN güç denen (Rahman-33) dikmedir.

Asla sur ÜFÜRÜLMEDEN kimse oradan çıkamaz bedenlenemez veya oraya tırmanamaz.

Sur üfürülünce, (Sur daima üfürülür tersi olmaz. Çünkü İsrafil’in görevi Riemann kürenin içeriğini (mesela havası diyelim veya gayda tulum diyelim) bu havayı İsrafil berzahtan içeri boşaltır. (Kendi üflemez, o operatör melektir). Böylece sur üflenmiş olur.)

Ama bu kez de yuvarlak ve şişkin klasik evrenimiz yeniden ilk günkü gibi birbirine bitişik Sema-Arz ve/veya Tarık-Dabbe olur. Çünkü evrenlerin havası çekilmiştir. Bir tür kompresör gibi bu hava surdan üflendiğinde evrenler sönmüş bir balon gibi kalınlıksız olacaklardır. Çünkü içeriklerini HORN HOLE’a boşaltmışlardır.

İşte HORN HOLE=Nefhi sur’un doğası ve yapısı budur.

(Corn Hole’lardan sonsuz sayıda var, ama HORN HOLE bir tek tanedir ve NEFH (Üflemek) SUR (Boynuz biçiminde boru) HORN HOLE buna çok yakın. (Hem horn hem corn ikisi de zaten boynuz demektir).) Bir bakınız sözlüğe lütfen.

<> Horn >>> Boynuz şeklindeki her hangi bir şey.

<> klakson korna

Corn????

Corn da boynuz demektir. (Kornet mesela bu biçimde bir çalgıdır)

<> tahıl tanesi

(Mısır da şeklen boynuza benzediğinden Corn demişler İngilizcede.)

Zülkarneyn >>> İki CORN sahibi demektir. (Boynuz ve çağ demek)

Fakat HORN daima tektir, “zül HORNeyn” diyemezsiniz. Çünkü tüm Corn Hole (Worm hole da deniyor) lar HORN HOLE (Nefhi Sur) da biter.

Corn Hole’lardan (süper uzayda) sayısız tane vardır. Corn Hole’ların tümü SİDRETÜL MÜNTEHA’da biter. (Ayettir)

Bundan sonra bir tek şey vardır > HORN HOLE (Nevhi Sur -borusu-) Orası da RUH(ların) mekanıdır. RUH(lar) diyorum ama biliyorsunuz ki RUH bir tektir ve Allah ruhundan üflemiştir. O yüzden tek bir ruha kar taneleri gibi sahiplenmişiz ama o sadece bütünleşik bir kardır…

Ve candaşlar sizlerle chat saat 03.00’e kadardı. Şimdi Zigzag’a dönmeliyim. Yani geronimo buradan gider. Nereye gider, ZigZag’a. (Şu anda ABD’de gündüz)

<> Hayırlı geceler Allah razı olsun

<> Teşekkür ederiz hocam

<> Selam selam dabbetimize ve ZigZag’a

<> Karardı kararacak.

Evet, burada da iki saat sonra şafak sökecek. ABD’de geceye yaklaşıldığı için benim chat’im başlıyor.

<> yarın devam mı hocam?

Elbette. Ben elimde olmadan bazen kayboluyorum, yeşilleniyorum veya şu overview gibi şeyleri sağlama almak için yok oluyorum.

Sizinle chat yapmadığım o günlerde (geçen hafta) sekiz gün üstüste Zigzag ile Kurmay düzeyde toplandık. 17 saat kadar chatleştik (paltalk).

Yani ben hep mesai yapıyordum. Biraz sizi ihmal ettim ama ben KMA’yım, mecburen… ötekilere görev veriyorum.

<> Allah yardımcınız olsun

Sağolun. Ben aslında hiç kaytarmadım, hep ama hep çalışıyordum. Bu kez üstüste siz candaşlarıma çalışacağım. Cuma dahil chat yapacağız. Pazar gece var, pazartesi ara vereceğiz, salı var, çarşamba ara, perşembe yine chat var. Cuma, cumartesi ve pazar gündüz ise ZigZag ile chat halinde olacağım. Bu programdan şaşmayacağız inşallah.

<> selam selam onlara BİZ’lerden

Selam selam iki tarafa da. Hoşkalın, hoş-bye. RZİ. Geronimo gitti. Allah’a emanet olunuz.

<> selam selam hg

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 31/08/2004 (249/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 249 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (250) oku

249-08-cornholes-hornhole

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar