Milad

Chat n° 001 – Tarih: 23 eylül 2001 <> ve [] ile başlayan kesimler Aiberg’e ait değildir. [] ile başlayan kesimler sonradan eklenmiştir. Okurken karşılaştığınız her türlü sorunu/hatayı vb. shahoneen@yahoo.com adresine bildiriniz. 

Milad = Millenium. İkisi aynı kökten geliyor. Kimi diyor ki: Milad = Mevlid (doğum), ama öyle değil. (Konu derin, ama bir ucundan tutup gideceğiz)…

Milat, iki KAMPUS için de geçerli: Düşman kamplar anlamında söylüyorum. Miladın tarihi 26 Ağustos. Bütün bu patırtılar o günden beri tezgahlandı. Bizimki "Haniflik Mehdianizm", onlarınki ise "Süfyanizm". Süfyaniler o kadar alçaldılar ki, şimdi Yahudilerin TAŞERONluğunu yapıyorlar. Şu Q33NY'yi bilirsiniz.

[] Q33NY msword'de wingdings'e çevrilince sonuç şudur: Q33NY

[] http://sohbet.hanifislam.biz/link/q33ny.jpg

En acı olanı, onların (Siyonistlerin) planına bizim müslüman geçinenlerin (Ladin) taşeronluk yapması. Ladin'in örgütlerinin ismi palavra. Tek örgütü var: adı Hizbullah. Bütçesi İsrail'den. Bizdeki Hizbullah, yani şu Gonca Kuriş'in katilleri de Usame'nin Batman şubesi.

<> Reformist İslamcıları katlettiler. Hizbullah gerçekten İsrail'in emrinde ise, o zaman durum karışık.

Evet. Crusade lafı bunun için tezgahlandı. Dünyada en cahil ve en geri kalmış ülkeler, sırayla, 300 dolar GSMH ile Afganistan, Sudan, Irak ve İran. (Crusade aynı zamanda HAÇLI SEFERİ DEMEKTİR. Hristiyan cihadı.)

<> Bizim ne yapmamız gerekir?

Biz derken çok az insanlarız. Aslında karşısında durması gereken MÜSLÜMAN ALEMİ. Böyle bir alem olmadığından, bir avuç kurmaya MİLAD bırakılıyor.

<> Cihat?

CİHAD değil. Cihad, Hristiyanlara karşı değil, Süfyanilere karşı olacaktır. Yani müslüman müslümana cihad edecektir. Ne demekse? Gelecekte, Hristiyanlar HAZRETİ İSA'ya bırakılmış. Müslümanlar ise MEHDİ'ye. Tuhaf ama gerçek…

Eskiden Cihad, gayrı müslimlere yapılırdı. 300 yıl sonra kadar Cihad, müslümanın müslümana yaptığı bir eylem olacaktır. Zaten farkında değil misiniz? Şu olan bitenleri bir düşünün bakalım. Bize en büyük tuzağı kim kurdu? Kanıtlarıyla Ladin (Usame Bin Laden).

<> Mehdi 2100'lü yıllarda beklenmiyor muydu? Ben 2050 diye biliyordum?

O tarih geri geldi. Yani öne alındı ve Milat dendi. Zig-Zag lağvedilecek, yerine Tic-Toc diye bir birleşik grup kurulacaktı.

<> Zig-Zag kamuoyuna açıklanacaktı…

Evet, açıklama işi de bana düşüyor. Telefonlarım kesilmişken, bir böbrek kuşkumuz vardı. Patoloji ameliyatı olunca açıklamayı sonraya bıraktım. Bu arada bir misafir akını var ki, başımı kaldıramıyordum. Bu Chat'i bahane ederek, tüm misafirleri kovdum. (Ayıp olmasın nezaketle söyledim. Hem chat yapıp hem de sizinle konuşamam diye.)

<> Patoloji sonucunu mu bekliyorsunuz?

Patoloji sonucu şu: Kan kitlesini lezyon ya da tümör sanmışlar. Yani beraat ettik. Zaten hastalığım çoktaaan geçmişti, şükür. Ama kraldan kralcı Dr. dostlarım sayesinde bir de biopsi yaptırdık. Dedim ki, beni rahatsız eden bir şey yok. Önce lezyon (leke), sonra tümör (ur) diye konsültasyonda tartıştılar.

Olan bana oldu. Hiçbir şeyim yok. Ameliyat olmasaydım çok daha iyi olacaktım. Tamamen iyi, kan pıhtısı lekesi falan dediler…

Allah hepinizden razı olsun. Sizleri üzmek istemedim ve söylemedim. Artık söyleyebilirim. Ankete göre her 20 senede bir hastalık geçiriyorum. Bundan sonraki inşaallah yaşarsam 80 yaşında falan. (Espri elbette.)

Milattan söz ederken birden konu bana döndü. Kabahat benim ama. Çünkü hep "Rabbim İlmimi artır" dedim. "Hiç sıhhat falan istemedim." Hele hele parayı bir kere olsun 21 yaşımdan beri istemedim.

Belki de yanlış yapıyorum. Allah vermek için, kul almak için. Ama niye iki yüzlülük yapayım? Hiç para istemedim. Vallahi de, Billahi de. Zaten istersem kahkaha atacağımı biliyorum. Bu, duanın, ihlasın huşusuna yakışır mı?

Haydi Milleti İbrahim. Konu ve soru rica ediyorum… Milad hakkında şimdi ÇOK İYİ BİR SORU rica ediyorum. Çünkü sormak, yanıtlamaktan da zor zenaattir. Bende yanıtlar var. Bir keyboard gibiyim. Fakat parmak, manüplatör ise sizsiniz.

<> Miladdan sonraki savaşın sonucu ne olabilir?

Savaş şimdiki zamanda yapılıyor ve gelecek zamana yansıyor.

<> Ladin ne yaptı?

Ladin bir kuklaydı. O salak, bir tür Deccal dersem yeridir. İslama yaptığı şu kötülüğe bakınız. Bizi rezil etti. 150 yıl daha da rezil olacağız.

<> Ama onun yaptığı ispatlanmadı.

İspatlanmaz olur mu? Herşey baştan protokollerle belliydi. Amerikan Başkanlarını örneğin, namuslu insanlardan seçmezler. Çünkü tehdit edemezsin, dürüsttür falan. Ama Monica işi başından beri biliniyordu. Yani Clinton ile Yahudi (Soyadı Levinski = Levili oğlu) Monica zaten bir tezgahtı.

Olay senatörlüklerinde başlamıştı, Beyaz Saray'a taşmıştı. Bush'un da "Hazır tutulan" bir skandalı var. Bizim CBaşkanlarının da… Demirel'in yeğenleri var, Cavit Çağlar'ı var…

<> BİLL ARKANSAS VALİSİYDİ, senatörlükten gelmedi.

Daha iyi ya, Arkansas valisi döneminde Monica ile birlikteydi. O Yahudi kadın, Beyaz Saray'a stajyer geldi. Bilin bakalım niçin geldi? Tanıdıktı zaten, metresini getirdi, hepsi bu. Orada tanışmışları oynadılar. Ama Cia tersini söyledi ve iki üç kadın ile flört resimlerini de yargıya sundu. Amerikan sistemi böyledir. Bunlar, Monica vb, hep bir "Gaf" ürünüdür.

[] telefon arası

Geldim Milleti İbrahim. Telefonda herkes "şu Mirc nedir?" diyor. Kimse bilmiyor. Yüklemeniz gerekiyor dedim ve linkini verdim.

<> Mirc en klasik chat'lerden biri.

İyi ama, millet benim gibi yeni bilgisayar alınca, klasik olmuyor işte. Ben ICQ ve sonra da Messenger ile yürüttüm işi. Messenger çok iyi ama, gel gör ki, beş kişiden fazla izin vermiyor..

Neyse, elinizin altında gerçek ya da sanal Kur'an var mı? Kur'an'ı olan yazabilir. Yani ilgili ayetleri buraya aktarabilir. Şimdi şöyle bir BASİT MİSAL ile girelim:

Biri var ki, Usame gibi masumları öldürtmeye taşeronluk yapıyor. Biri daha var ki, bir deniz savaşını kazanan kilit GEMİ… Biri daha var ki, çocuklarının eline mirası kalmıyor. Bu birileri TARİHİ YAZMIŞLARDI. Yani olan olmuş her şey bitmişti. Tarih yazılmıştı, her şey bitmişti.

Ama "KADERİN DEĞİŞMESİ DE KADER" oluverdi. Bu birilerini organize eden BİRİ, yani HIZIR saatleri geri aldı, ileri aldı ve değiştirdi bir şeyleri.

O Usame tiynetli kişi daha çocukken, yani günahsızken öldürüldü. Böylece bir çok ders verildi:

1. Tarih değiştiği için ileride o çocuk tarafından öldürülecek olanlar kurtuldu. Sanki ikiz binalara uçak çarpmadı.

2. Beşikte öldürülen çocuk ile Allah'ın yeni verdiği çocuk AYNI ÇOCUKTUR.

Yani biri öldü ama, yine de ölmedi. Yaklaşık 30 ay sonra yenisi geldi. O yenisi de öldürülen çocuğun aynısıdır. Ama Anne ve Baba hayırlı evlat istediklerinden DUALARI değiştirilmiştir.

Dua'nın gücüyle tarih de değiştirilmiştir. Dua bahane, ama KİLİT oluyor. Dua olmasaydı, anne ve baba bu zalim bir kral olacak olan oğullarının elinde dinden çıkacaklardı. TARİH DEĞİŞTİRİLDİ.

Aynı çocuk "GECİKMELİ" olarak ve "ÇOK İYİ BİR EVLAT OLARAK" aynı anne babaya verildi. O çocuk iyi işler yaptı. İlki olan kendisinin tersine ÇOK İYİ VE HAYIRLI İŞLER… İşte bu iyi ve kötü çocuklar o düşman kamplar.

Adler, Tarihin değiştirilmesi

<> Amerika yeniden mi dünyaya gelecek?

Amerika yeniden dünyaya gelecek mi sorusundan önce, şu tarihi yazalım: 1943 yılında Almanya'nın başında bulunan ADLER (Hitler değil) Rusya'ya değil, İngiltere adalarına çıktı. Adaları fethetti. Rusya'da donmaya gitmedi. Faşist, Nazi de değildi. Çok çok iyi bir insandı. Amacı eşit paylaşımlı 12 blok devletten oluşmuş hakça bir sistemi kurmaktı.

Bu arada teknolojiyi öne aldı. Atom bombasını da imal etti. (Hitler'in tersine) Böylece V-3 Roketleriyle Amerika'yı tehdit etti. ABD'nin Arizona çölünde ilk atom bombasını denediği yere, hem de Hiroşima-Nagazaki kentleri yerine iki bombayı balistik ile gönderdi. Amerika böyle bir şey karşısında şaşırdı. Şartlarını sordu Adler'e.

Adler "Siyonizm, çıkarcılık, Dünyayı Yahudi Tüccarların eline vermek yok" dedi. "12 ülke bir araya gelecek. Patron yok, konsey (şura) var. Eşit-eşgüdümlü paylaşılacak. Zengin ve fakir olmayacak. Sokakta yatan ve trilyarder, her ikisi de olmayacak. Herkes DOLAR bazında diyelim MİLYONER OLACAK."

Rusya'da aynı duruma girdi. Ama Çernobil denen bir kentte patlatılan Adler A-Bombasıyla teslim oldu. Yahudi diye bir hegemonya kalmadı. Yahudiler de tam tersine EŞİT olarak katılımdaydılar. Herkes gibi onları da sevgiyle kucaklamıştı Adler!

Aradan bir kaç asır geçti. İnsanoğlu ışıkhızından yansıma tekniklerini buldu. Zamanda yolculuğu denedi. Önce deney yaratığı (kurbağa insan hibridi bir dişi denek) gönderildi. Geçmişte onun ölü olarak bulunduğu TARİH'de okununca, bu yolculuğun başarılacağı anlaşıldı.

Hybrid ile şunu kastediyorum: At ve eşek aynı familyadan ama hybrid olduklarından, çiftleşmelerinden KISIR DİŞİ olan KATIR doğar. O otopsi yapılan deney yaratığının filmini siz sahte mi sanıyordunuz? Hani dişi olduğu açıkça belli olan (Katır=Hybrid bu).

O filmde hiçbir hile yok. O filmdeki kurbağa+insan deneki olan kısır dişi halen şu sırlar çekmecesinde saklı… Bu bir otopsinin canlı çekilmiş fotoğrafıdır. Ama Roswell ile yaşıttı bu… Roswell olayı ile aynı peryod.

 

 

 

[] Şekil 01: Roswell otopsisinden fotolar 

(otopsi filmi; Dikkat hassas kişilerin bakması sakıncalı olabilir)

<> Filmin adı ne?

Filmin adı yok. Yani gerçek bir otopsinin çekimini almışlar. Zaten o yaratığın önemi şuydu: Nasıl ki Ruslar uzaya en önce Laika denen bir köpeği, Amerikalılar da bir maymunu gönderdilerse, TT için de ilk yaratık bu denek idi. Denek, şimdiki tarihte olduğu gibi. (bkz şekil-01)

TT'yi biliyorsunuz değil mi? (Time Travelling). Şimdi biz TT ile ilgili fikir jimnastiği yapıyor gibiyiz…

Şi'ra

Evet zamanda "GERİYE" yolculuğun kaçınılmaz ve önlenemez bulunuşundan sonra, deney yaratığı TARİHTE yer aldığı için tüm dünyanın ortak kullandığı bu deney merkezi, Kur'an'da NUR-36'da bildirilen ve Necm suresinde Şİ'RA diye bildirilen özel bir koloni düşünün. Bu ayetleri buldunuz mu?

<> 24-Nur/36: Allah'ın yüksek tutulmasına ve içlerinden adının anılmasına izin verdiği evlerde, insanlar sabah akşam O'nu tesbih ederler.

<> 24-Nur/36: Evlerdedir ki, Allah, yücel(til)mesine ve içlerinde isminin anılmasına izin vermiştir. Orada sabah akşam O'nu tesbih ederler.

Sizce bu evler NUREVLERİ olacak kadar basit olabilir mi? (Bizim caminin imamı öyle diyor da.) Beyt ev demektir. Büyyutin ise evlerden ziyade KOLONİLER DEMEKTİR. O Koloniler de ne var biliyor musunuz? Ayet ne diyor? Bu alet, o hangarlarda, uzay istasyonlarında bulunur diyor.

O alet, yani TT yapan alet ise Nur-35'de tanımlanan alet. Bu aletin bir tanımı Tarık Suresidir. Büyyutin=Uzay kolonizasyonu; istasyonu için tanım ise Necm suresi 1. ayettir: Ne diyor ilk ayet? Necm-1 ayeti yazar mısınız?

<> 53-Necm/1: Batmakta olan yıldıza and olsun.

Ama batmak diye bir laf yok.

İnişe geçen yıldız

O Yıldız da Nur-35'de anlatılan YILDIZ GİBİDİR. Yine aynı alet TARIK SURESİ 1 ve 2'deki yıldızdır. Yıldız gibidir deniyor, yıldızdır denmiyor. Bu yıldızın adını merak ediyor musunuz? Necm-49'a bakınız. Şi'ra ne demektir? Deniyor ki, o yıldız olmasın? Mesela Venüs vb. Fakat öyle değil. Venüs'ü Kevkeb=Gezegen diye veriyor Kur'an, değil mi?

Necm=Güneş gibi bir yıldız demektir. Fakat Nur-35'e bakınız, tersini söylüyor. "YILDIZ GİBİDİR". Tarık'a dikkat ediniz. "Yıldızdır" değil, "karanlığı delen yıldızdır" diyor, "Yıldız gibidir" diyor. MİSAL veriyor. Zaten yıldızlar SABİTTİRLER. Necm suresinin başındaki gibi NASIL ALÇALIP, KONAR? Alçalıp yere konan yıldız duydunuz mu? Bu işte Tarık denen sistemin Nur-36 olan uzay yerleşim kolonileridir.

<> 24-Nur/35: Allah(ın), göklerin ve yerin nurudur. O'nun nurunun temsili, içinde lamba bulunan bir kandillik gibidir. O lamba kristal bir fanus içindedir; o fanus da sanki inciye benzer bir yıldız gibidir ki, doğuya da, batıya da nisbet edilemeyen mübarek bir ağaçtan, yani zeytinden (çıkan yağdan) tutuşturulur. Onun yağı, neredeyse, kendisine ateş değmese dahi ışık verir. (Bu,) nur üstüne nurdur. Allah dilediği kimseyi nuruna eriştirir. Allah insanlara (işte böyle) temsiller getirir. Allah her şeyi bilir.

<> 53-Necm/49: Doğrusu Şi'ra yıldızının Rabbi de O'dur.

Kim diyebilir ki "science-fiction yapıyor Hans" diye?

<> Şi'ra'nın tam Türkçe karşılığı ne oluyor?

İki anlamı var: 1. Bilinçlilerin yaptağı bir yıldız gibi yerleşim. 2. Şura = 12 Devlet (Konfederasyondan) oluşmuş düzenin ortak yıldızı.

Taşlar yerine oturuyor mu? Kavim kavim demek, 6+6 demektir. Amerika kıtasını düşünün. Varsa bir atlas açıp bakın. Orada DİL bazında kaç devlet var? Kuzey Amerika (ABD+Kanada) İngilizce konuşuyor. Kalanın tamamı İspanyolca. Öyle değil mi? Portekizce, İspanyolca'nın Leon/Galiçya lehçesidir, Katalanca ile birlikte İspanyolca'dırlar.

<> kızılderilice yok mu?

Kızılderililer ırk birliğidir. Dil birliğinden söz ediyorum. Fransızca'yı Quebec ve Haiti konuşuyor. Onlar da Zaten birazdan anlatacağım Euroman birliğinin "Overseas" eyaleti, denizaşırı yani. Genelde iki dil olduğunu gördünüz mü? Bunu anlatmaya çalışıyorum, nüanslar ise "denizaşırı eyalet" biçiminde düşünülmelidir.

Kızılderili, zenci diye bir ayrım da yok, DİL BİRLİĞİ diyorum. DİN, ırk vb değil. Çünkü milletin tanımı, "Aynı dili konuşan, aynı kültür vb" diye başlar ya? Zaten İngilizce konuşan konfederasyona, İngiliz adaları, İrlanda, Galler, İskoçya, Güney Afrika Birliği, Yeni Zelanda, Koskoca Avustralya da dahil, değil mi? Gördünüz mü, 12 devletten sadece birini?

Sahi bunları niye ayırdılar birbirinden? Amerikalı, Avustralyalı, İrlandalı ne farkı vardı ki? Bunları kim ayırdı? Niye ayırdı ve niçin İMPERİA diye hükmetti. "Parçala böl yut, hükmet, ye" mantığı.

Fransa örneğin. Belçika Vallon'ları İsviçre'nin Suisse bölümü Val d'aosta, Quebec, Tahiti, Miquelon. vb. Böyle daha iyi değil miydi?

Gelelim, Amerika kıtasının ikincisine: İber yarımadasını da içine alan koca bir Latin devleti İBERİCA. Herkes Latin konuşuyor çünkü.

Koca Afrika kaç devlet biliyor musunuz? Kuzeyi Arap konfederasyonu, Güneyli de Bantu (Zenci) federasyonu. Amerika iki devlet, Afrika iki devlet, anlatabiliyor muyum? Afrika kuzeyi, aynı zamanda tüm Ortadoğu ve Arap yarımadası ile bir tek devlet. Ari: İran, Afgan, Pakistan, Hindistan, Bengaldeş, Hint-İran dillerini konuşan tek devlet. Slavlar, Çinliler, Türkler (Turan) ve kalanlar da birer devlet.

Mantığı anladık mı? 12 DİL yaratmış sanki Allah. 12 devlet oluşmuş. Her biri koca koca. Örneğin Turan; hani Türkiye olarak şu petrol ithal eden ülkeyiz ya, tam tersi bu sefer! Sahi, biz niçin petrol zengini Azerbaycan, Türkmenistan ile birleşmiyoruz? Sahi diyorum, çünkü bir YASAK YOK, yasaklayan yok. Sahi biz niçin şu anda bu üç Oğuz devleti olarak birleşmiyoruz.

<> Azeriler için, Özal onlara Şii deyince küstürdük adamları.

Evet ama Azeriler bunu iltifat kabul ettiler, "Evet, biz Yezid değiliz" dediler.

<> biz batı hayranıyız ya!

Biz batı hayranıyız, doğru da, şu batının ta göbeğinden geldim, hayran olunacak bir tek temizliklerini ve çalışkanlıklarını gördüm. İsteyen birleşir. Teşebbüs eden yok. Örneğin Türkeş yıllarca hatta 1944'den beri Turan ülküsü için çalıştı. Ne var ki, önce "Masonluk ve Siyonizm aleyhine konuşmayı yasakladı". Sonra da Turancılığı.

Koca Rusya yıkıldı. Başbuğ sustu. İstemedi birleşmek ve birleştirmek. Saçmaladı ve "Ortak alfabe yapalım" falan dedi. Vefat etti. Yerinde Devlet Bahçeli var. Turancılığı acaba kim kime yasakladı dersiniz?

<> Yani şu an istesek birleşir miyiz, yani masonlar, derin devlet dedikleri, Siyonistler vb süper güçler karşı çıkmaz mı?

Hayır, karşı çıkmazlar. İçimizden bizi bize yedirirler. Yönetimin tüm kademelerinde onlar var zaten…

Sonuçta 12 devlet doğal olarak var. Doğal 12 dil, 12 anadil üzerinden. Aslında konu bu 12 devlet değil. Konu, bu 12 devletin ORTAK VE EŞİT EŞGÜDÜMLÜ Şİ'RA UYDUSU, yani Wemb Dünya Merkez Capital City'si.

Şi'ra uydusu yaklaşık Ay'ın 105'de biri büyüklüğünde. Çekim sabitesi (Motorlar santrfüjle döndüğü için) yerçekimi, dünya ile eşit. Atmosfer aynı oranda.

<> Mir uzay istasyonu mu acaba?

Mir ne ki, ben 400bin nüfuslu bir minik AY'dan söz ediyorum, hem de yapay ay. Al sana Şakkı Kamer = Ayın ikiye çoğalması. 12 devlet içinde Şira, 13. bir devlet gibidir. Washington D.C (District Of Wash. Federal başkent) 12 dil konuşuluyor.

İngilizce, Jeans (Blucin) Cola, Hamburger; bunlar 3 asır daha moda belki de beş asırdır.

Şimdi anlatmak istediğim bu düzenin kurulması ve bunun zaten ADLER TARAFINDAN KURULDUĞUYDU

Yorumlar