Wemb vs Vamp

<> Yunus-73: Bunun üzerine, onu yalanladılar. Biz de onu ve “FULKİ” içinde onunla beraber bulunanları kurtardık, onları yöneticiler yaptık; ayetlerimizi yalanlayanları da batırıp (HAVASIZ ORTAMDA) boğduk. Bak da gör, önceden uyarılanların sonu nice oluyor! >>> Yalanlanan MEHDİ mi?

ÖNCESİ ve sonrası lütfen… (72-74).

<> Yunus-71: Onlara Nuh’un haberini de oku! Hani, toplumuna şöyle demişti: “Eğer benim konumum ve Allah’ın ayetlerini hatırlatmam size ağır geliyorsa artık ben, Allah’a dayandım. Siz de ortaklarınızla bir araya gelip işinize bakın. Yapacağınız şey size bir kaygı da vermesin, hükmünüzü bana uygulayın. Ve bana fırsat da vermeyin.”

<> Yunus-72: “Yüz çevirdiyseniz çevirin. Ben sizden bir ücret istemedim. Benim ücretim, Allah’tan gelecektir. Bana, müslümanlardan/Allah’a teslim olanlardan olmam emredildi.”

<> Yunus-73: Bunun üzerine, onu yalanladılar. Biz de onu ve gemide onunla beraber bulunanları kurtardık, onları yöneticiler yaptık; ayetlerimizi yalanlayanları da batırıp boğduk. Bak da gör, önceden uyarılanların sonu nice oluyor!

<> Yunus-74: Nuh’un ardından birçok resulleri daha toplumlarına gönderdik. Onlara açık-seçik kanıtlar getirdiler. Ama onlar daha önceden yalanladıkları şeye bir türlü inanmadılar. Azgınlığa sapanların kalplerini biz, işte böyle mühürleriz.

Koloniler (Tarih geleCEKte de tekerrür edecek bir TEKRAR‘dır). Burada bildirilen düzen WEMB‘dir. (Karşıtları olanlara VAMP deniyor) WEMB‘i DERUHTE eden, Protestant islam statüsüne uyarlayan MİGHTY. Ve WEMB düzenini bulan-veren-öğreten de İLK HANİF ÇEKİRDEK‘tir. WEMB düzenini bulan BİZLERİZ. Mighty sadece yaptırımcısı/uygulatıcısı. WEMB members (12 tane) bunlara WEMBers, her birine Wember deniyor. Asilere ve karşıtlara ise VAMP ve mensuplarına VAMPyr deniyor. (Kendileri bu adı almışlar -ne de olsa satanizm hiç ölmeyecek-)

Hans von Aiberg, 15/08/2003 (171/3)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

good-vs-bad-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar