Sanal Mekke – Amazonlar – Wemb

Selam Es-Selam’a selam. Selam hoşbuluşturduklarına selam…

Mekke‘nin ANTİPODUNU (ayakucunu) buldunuz mu haritada? Yani Mekke üzerinden geçen dönence enlemi ile bunu dik kesen boylamın BATI yarıküredeki antipodu olarak arayabilirsiniz.

O zaman “Polaris adası boylamının” neden “pasifik okyanusuna indiğini” ve bu arada “GERÇEK KUTUPLARIN (jeomagnetik polarların) esas alındığı gerçek bir declimination ve culumination haritasının neden EKVATOR üzerine indiğini (deniz yerine Brezilya Ekvatoruna indiğini) ve MEKKE’nin REEL KARDEŞİNİN (Antipodunun) neden Brezilya‘da olduğunu İPUCU olarak anlayabilirsiniz.

Yani “SANAL Mekke (karşıt Mekke) Brezilya‘dadır” dersem bundan ne anlarsınız. (Dünya küreyi AYNADA TERS tutmak ikinci ipucu) 1 Eylül’de orada “SANAL HACI = Virtual Pilgrim” olmak üzere, başka sır vermiyorum.

<> Jana’yı aklıma getiririm. Ve de “zıpladığında havada kaybolan geyikleri” anlatan candaşımı hatırlarım.

Evet;) Oradan kuş göçü bile olmuyor ve/veya hiç Kabe üzerinde KUŞ UÇAR MI? Gören-duyan var mı? Hacıları kuşlar neden pislemiyorlar? Çünkü uçan kuş yok. HERŞEY ZITTI ile kaim.

<> nötr bölge kuşlar yön bulamadığı için

EVVVVET! Kuşlar oradan bir LEİ (ley) hattı bulamıyorlar.

Paranormaller evrenine hoşgeldiniz yeniden! Bilinmeyenlerin bilinir olduğu KUR’AN dünyasına…

İbrahim‘e dendi ki: “Sen eşin Hacer ve oğlun İsmail ile dünyanın EN ÇORAK, hiç yağmur yağmayan, tam susuz bölgesine gideceksin“.

Bakın Brezilya EKVATROPİK bölgesine, yağmur ormanlarına… En çok yağmur yağan, en sık yeşilin olduğu SANAL MEKKE‘ye… Mekke ve bu yağmur ormanları ASLA YOK EDİLMEMELİ!

Bir çevreci olduktan başka + DABBET olarak konuşuyorum: AKCİĞERİMİZ orasıdır. WEMB bu bölgeyi “İntournational Park = İnternational Touristic devlet” olarak tüm dünyaya verecek. Blue (mavi) camp (Bağ) park (international park) ve Blue Campicknick (Piknik devleti) yapacaktır. 12. NyLON devlettir bu… Tüm insanlarındır.

Hans von Aiberg, 17/08/2003 (172/01)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki CHAT’i okusonraki bölümü oku

yagmur-hi-2

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar