Siyonizm – Rte – Avrupa Birliği – Wemb – Mehdi

Bu surede DİKEY/düşey değil, ENİNE/yatay olarak yazılmıştır…

Nereden nerelere geldik. Konu Antitakyonlardı. Bugün formda değilsiniz galiba… 🙁

N’olacak bu FB’nin hali? 3 gol yedi İstanbul’dan…

<> fb yenilgiyle başlarsa şampiyon oluyormuş, fb biri söyledi ne kadar doğru bilmiyoruz hocam

😉 Ali Şen, Oğuz, Aykut vb.yi göndermişti. Bunu İstanbulspor (Cem uzan) aldı. O Günden sonra FENER bu takıma borçlu… Aykut kocaman ise teknik direktör. Oğuz’dan daha ADAM çıktı. Oğuz yalakalık yapıp döndü ve hayatı bitti.

<> cem uzan dünyaya borçlu

Dünya dediğin nedir ki? Tüm dünya ekonomi imparatorluğu onların patronlarıdır. Nokia’nın, Motorola’nın vb.

Yani SİYONİZM onu borçlandırdı, amaçları Türkiye’nin tüm özelleştirileceklerini almak. NARH ve devlet fiyat istikrar politikası denetimi ortadan kalkınca, CANLARININ İSTEDİĞİNİ istedikleri fiyata satacaklar. Bunu da ADAMLARI RTE eliyle yapacaklar -fırsat ki tam fırsat-.

Erbakan’ın dizinin dibindeki minderden hiç kalkmadı ki RTE, Hikmetyar‘ın da… Büyük Loca’nın (Berlusconi vb.nın) da… UŞAK MAKAMINDAN şarkılar dinliyoruz yani… Uşşakoğlu uşşaklar. 😉

Ama Uzan bakışları bile Atatürk gibi… “Hiyanet” içindekilere karşı Kuvayı milliye üçüncü hereketini başlatacaktır. Çakmak çakmak… Delikanlı… Mason falan hiç bir şey değil! BİZİM ÇOCUĞUMUZ. GENÇ çocuğumuz.

Ama bu yazdıklarım propaganda değil, arkadaşım diye iltifat falan da değil, ben hayatımda bir kere Uzan’dan para aldım, bana Star TV’de yemek ısmarladı. HEPSİ BU!

<> söylemleri de tam milliyetci ve samimi görünüyor

Evet babası ve kardeşinden (Hakan) çok farklıdır. Zaten o yüzden diğerleri değil, Cem fırladı ortaya… Cem zıpladı… Ötekilerin ideolojileri bile farklı. Ama Cem bambaşka, Onda bir Atatürk+ümsülük seziyorum. Bunları yazmamın nedeni, Genç Parti’ye oy verin demek değil!

<> kasımda genel secim olacak mı, böyle bir ihtimal var mı?

Hayır yok. Ama mahalli seçimlere dikkat ediniz. Çok şaşıracaksınız: belediyelere ve daha sonraki “yenileme” seçimine dikkat ediniz (bu yıl 9 milletvekili ölebilir, ya da yeri boş kalır)…

20 yıl sonra bizi “AVRUPA PARLAMENTOSU” yönetecek. Avrupa birliği TEK bayraklı devlet olunca, BAŞKAN‘ımız da TÜRK olmayabilecek. 😉

Yunanlı EYALET‘imiz Pontus + İzmir‘e. Ermeni eyaletimiz Tüm Van gölü çevresine vb. yayılıp istedikleri kadar MÜLK satın alabilecekler.

Eyaletimiz derken, “Osmanlı falan değil“, TEK AVRUPA‘nın United States of Europe devletinin “State = Eyalet“lerinden söz ediyorum.

200 bin İstanbul’a -hem de- mahkemeden yeniden EN ESKİ MÜLKLERİNİ elde etmiş olarak döneceklerdir. FENER semti (İstanbul) ise VATİKAN gibiMİNİ devlet” olacaktır -din devleti-.

Avrupa birliği demek “Milliyetsiz milliyetler” demek. Bunun anlamı Mikro değil; makro değil, MİDİ milliyetçilik…

60 yıl sonra içimizden birileri: “Babam türk, Annem Rum, eşim ermeni” diyebilecek ve bu bize asla BATMAYACAK! Alışmış olacağız.

ABD=USA da öyle değil mi? Ben irlandalıyım, annem alman, eşim italyan gibi gibi… MİLLİYETSİZ MİLLET olacağız. (Orta asya hariç/o hep karasancaklı olacak)

<> Blocampacturan’ın batıda ilk sınırları neresi olacak?

 

EUROBALKAN eyaleti… (Bosna’dan İstanbul Batı yakasına kadar olan eyaletin adı)

WEMB başka sistem; Avrupa birliği başka sistem. AB VAMP denen Siyonist sisteme bağlı. WEMB Mehdi’ye bağlı. Veya bana bağlı… (Ben Mehdi’nin TAPTUK EMRE‘siyim). İlla ki benden ÖĞRENECEK.

Hans von Aiberg, 12/08/2003 (169/9)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

169-09-sevres-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar