Zaman savaşı – Tarihe müdahale – Mehdinin iki hayatı

<> Zero-n’in yoğunlaştığı ilk kritik siyasal stratejik ödev amerikan iç savaşının şartlarını şekillendirmek olabilir mi… Sonrasında kuzeyin yahudi baronları güneyin de kaynaklarını tam anlamı ile ele geçirmişlerdi (1860lar) ayrıca amerikan iç savaşı denizaltından telgrafa, makineli tüfekten 20 yüzyıl top teknolojinin ilk unsurlarına askeri alanda hep ilklerin yaşandığı bir deney alanı olmuştu.

1806’dan beri sözünü ettikleriniz zaten tarihe müdahale edebiliyorlardı. Siyonizmin hakimiyetine 1806’da (B ihtimali dünyasında) son verilmişti. Tam o andan itibaren ataları gibi klasik değil; şu anda bildiğimiz siyonizmi canlandırmak için tarihe müdahale ettiler. A öne geçince B “Kehf’te” kaldı. Tarihler A ihtimali üzerine kuruldu.

Bu durum taaaa 1938’de tarafımızca önlendi. (BERABERLİK SAĞLANDI: Daha önce komünizmin Afrika, Orta ve Güney Amerika, Türkiye dahil tüm Asya’ya ve en batı ve kuzey batı ile ABD+Kanada dışında tüm ülkelerin halklarının komünizmin emrine verilip, bunun dışında kalan efendileri (saydığım istisna ülkeler) tarafından yönetildiğini sanırım YAZMIŞTIM.

Bu durumu engelleyen “TimeBulance’tır”, ama yenişme olmamıştır. Bu berabere kalmak ile sonlanmıştır ki, bu da BİLDİĞİMİZ TARİHİ oluşturuyor. Komünizm yine vardı ve yaygındı, ama İLK durumdaki gibi değil.

<> Anladım kaptanım. Dengeler sürekli satrancın hamleleri ile şekillenmiş, amerikan iç savaşı bile

Evet [candaş]. İzleyen soru?

<> Değiştirilen tarihte Adler WEMB düzenini kurmuştu değil mi?

Adler’in WEMB düzeni için önce garip bir şey söyleyeceğim. Zero-N tarihe MUSEVİ dini üzerine indi.

Ancak karşı bağ öyle değildi: 10SCE ekibi içinde hristiyanlar vardı. Mesela Hawking Hristiyan idi, ama BU ZAMANDA müslüman oldu.

Jana büyük nineleri aracalığıyla MÜSLÜMANDI. Ama unutmuş ve Hristiyan olmuştu -normal olarak-. Felç ile aklı başına gelip, hatırlayınca, hızla ve bir tek saatte HEMMMMEN  H a n i f  oldu.

Adler’e gelince o HRİSTİYAN FANATİĞİ idi. Protestantlığı bile yobazlıkta abartmıştı. O, B ihtimali evreninde, Doğu milletlerine hiç de sevimli bakmamıştı.

WEMB’i o kurmadı. (BİZLER KURDUKŞİMDİ BİZLER KURDUK/OLUŞTURDUK/STRATEJİSİNİ YAPTIK. Bizler=Sizler.)

Onun kurduğu düzende Hakkaniyet yoktu, eşit paylaşım yoktu ve dil birliğine bağlı ülke sayısı iki düzineydi.

A ve B yer değiştirince ADLER Alias ile Alois Hiedler yer değiştirdi. Adler KEHF içinde üç asır kaldı.

Ve çıktığında şoku (Hızır dede sayesinde) atlatınca (Adapte etti onu) ve özellikle BİZLERİ ve yazdıklarımızı okuyunca WEMB düzenini BİZDEN (siz ve bizden 114+104) alınca, bu satırları okuyunca, Jana aracılığıyla bizlerden BİLGİLENİNCEM Ü S L Ü M A N  oldu. Hem de  H A N İ F  bir müslüman!

İşte böyle [candaş]!

<> oh be, rahatladı kafam. Allah razı olsun sizden hocam

Danseden kraliçenin oğludur, KEHF’den Huri çocuğu olarak çıkmıştır. Onların en başı Mighty’dir. Onlar mağaralarında 5 yiğit ve bir de köpekleri vardı. Sonra katılanlarla toplam 9 kişi oluyorlar. (OlaCAKlar ha/vet)

Allah Mehdi’yi MÜSLÜMAN HANİF kıldıktan başka, Onu İsa’nın imamı bile yapmıştır. (GeleCEKteki Messiah olan İsa’nın.)

Allah hidayetini BİZLERİ vesile kılarak vermiştir Mighty’ye… Mighty’nin MAĞARAYA (Kehfe, B ihtimaline) girdikten sonraki görevini yani bir tür MEHDİ başlangıçlığını 104+114 bileşimi üstlenmiştir. SEBEP biziz. SONUÇ ise MİGHTY.

Bütün sistemleri incelemiş, kendinden sonraki (1938 sonrası) 309 yıllık tarihi okuyup, tüm sistemleri ve ideolojileri didik didik inceledikten sonra:

1. MÜSLÜMAN HANİF olmuştur;

2. Hanifliği kendilerine sunan BU ÇEKİRDEĞE aşık olmuştur.

Hele hele Dabbet ve Zülkarneyn destekli oluşu, hele hele kendisinin KEHF SÜRECİNDE KALDIĞINI yazan bizlerden öğrenince.

Biz burada ne yazdık ise ve Allah inşaa ne yazaCAK isek, ondan WEMB düzeni kurulmuş ve işlerlik kazanmış oldu/olaCAK (Ha/vet). WEMB’i başta soruyu soran [candaş] olmak üzere BİZLER KURDUK!

Hans von Aiberg, 26/08/2003 (178/11)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 178 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

wanen-vs-zeron-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar