Elektromagnetik fırtına – Bermuda üçgeni – Philadelphia deneyi – Tayyı mekan

Şimdi HADİD suresinin 25.ayetine (aslında 26) bakalım: Elimize bir koz geçti: NE KAAA ELEKTRİK EKERSEN; O KAAA MAGNETİK BİÇERSİN

<> binaenaleyh 🙂

<> 57-Hadid/25: Yemin olsun, biz, resullerimizi açık-seçik delillerle gönderdik ve onlarla birlikte Kitap’ı ve ölçüyü de indirdik ki, insanlar adaleti ayakta tutsunlar/adaletle doğrulsunlar. Ve demiri de indirdik. Onda zorlu bir kuvvet ve insanlar için birçok yarar vardır. Allah bu sayede, kendisine ve resullerine, gayba inanarak kimin yardım edeceğini bilecektir. Allah Kavi’dir, Aziz’dir.

(Osman Kur’an’ında 26. ayet “Ve demiri de indirdik. Onda zorlu bir kuvvet ve insanlar için birçok yarar vardır.” diye başlamaktadır).

Şimdi gelin elektrik ekip, magnetizma biçelim. Bir demirden gemiyi alalım. Ona dev bobinlerle şehrin elektriğini yükleyelim. Ne kadar elektrik verirsek, o kadar MAGNETİK AŞIRI etki alırız.

Elektrik akımının burada AMACI, MAGNETİZMAYI TÜNELDEN ortaya çıkarmak. Zaten elektrik akımı kesilince işi bitiyor. Ama Tünelden dışarı çıkardığı KALICI magnetizma öyle bir hale geliyor ki, adı batsın ŞEYTAN ÜÇGENİ fırtınaları oluşuyor.

Philadelphia experiment’ta neler oldu dersiniz? Söyleyeyim: Magnetik aşırı fırtına yapay olarak yaratıldı. Tünelden 7 boyut enerjisi olan SAKLI ENERJİ (Takyon enerjisi, nur) BU TARAFA geçti…

Nasıl geçer? Eğer nur’dan bir gram galaksiye düşse, galaksi yok olur!

GEÇMEYE çalışır. ÇIPLAK olarak geçemez. HORTUMU, süper uzaydan ÇEKİP UZATIR. Kendisi çıplak geçemediğinden TÜNELİ 7 boyuttan bizim dört boyuta uzatmıştır.

Ne kadar uzatmış mesela? Philadelphia ile Norfolk arasını 3 DAKİKADA katetmiş…

Öyle bir gemi ki, değil saatte, DAKİKADA 210 mil gidiyor. Üç dakikada 630 mil ötede görünüyor. Bu sizin otomobilinizin, İstanbul’dan Antalya’ya [iki] dakikada gitmesi demektir.

İşte çarşafa bürünmüş hayalet (şaka) tiplemesi gibi, NUR da, kendisini TÜNEL’e saklayarak, Casper gibi ortaya çıkmış… GEMİ  y a t a y  düzlemde yolculuk yaptı.

Örneğimiz Kur’an’da hazır: Mescidi Aksa ile Mescidi Harem YATAY uzay yürüyümü… Yani x ve y düzleminde gemi veya Resulullah uzay yürüyümü sağlıyorlar. Ama biliyoruz ki, Resulullah bundan sonra DİKİNE (z ekseninde) MİR’ACA çıktı… Gemi aşağıda kaldı demek istiyorum…

Hans von Aiberg, 27/08/2003 (179/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 179 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

179-05-bermuda-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar