Üçüncü güce karşı İyi ve Kötü kamp – Kuranda Araplar – Adnan Kaşıkçı

ADRESLENEN UĞURLU ekibe gelince:

Sonra da iman eden ve birbirlerine sabrı öneren, merhameti öneren kişilerden olmaktır o“.

Neden sabır? (Önce ötekiler geldi de ondan! Denge -ve- yeniden onarma/restore gereği SABIR)

İşte böyleleridir uğur ve bereket dostları“.

(Rabbimize şükür)

Ve düşmanlar kimler?

Bizim ayetlerimizi tanımayanlara gelince bunlar; şomluk, uğursuzluk yâranıdır“.

Bunlara 10SCE ne yaptı biliyor musunuz? Bir tahmin ediniz?

Pekala komuta BİRİNCİL olarak Tennessee Night’da olmak üzere, koordinatlar, Mekke üzerinden “RİYAD” sarayına ve kentine çevrildi.

İKİ GÜNDÜR kral ve prensler sarayda değil! Bu teşebbüs bir daha yenilenmeye kalkılınca RİYAD ve tüm halkı “Emin olmayan bir beldenin ne demek olduğunu” anlayacaklardır.

Yani: “Bunların üzerine, kilitlenecek bir ateş gelecektir“.

Bu kez Uri Geller de (Süleyman mabedi duvarını kurtarmak için -zorunlu-) BİZİMLE.

Tevbe 97’yi biliyoruz. 98’i de yazar mısınız? Bir de 96 ltf. Ve son olarak buna eklenecek olan 97 ve 98 ve 99.

<> 9-Tevbe/96: Kendilerinden hoşnut olasınız diye karşınızda yemin ediyorlar. Siz onlardan razı olsanız da Allah, yoldan sapmış bir topluluktan razı olmaz.

<> 9-Tevbe/97: Araplar; küfür ve nifak bakımından en şiddetli; Allah’ın resulüne indirdiği şeylerin sınırlarını tanımamaya en yatkındırlar. Allah Alim’dir, Hakim’dir.

<> 9-Tevbe/98: Araplardan öylesi vardır ki, infak ettiğini bir angarya/bir ceza ödeme sayar ve sizin başınıza belaların gelmesini bekler durur. En kötü bela onların başına olsun! Allah çok iyi işitir, çok iyi bilir.

<> 9-Tevbe/99: Araplardan bazıları da Allah’a ve ahiret gününe inanır, harcadığını Allah yanında yakınlıklara ve resulün dualarına vesile edinir. Dikkat edin! O harcadıkları gerçekten kendileri için bir yakınlık vesilesidir. Allah onları rahmetinin içine sokacaktır. Allah çok affedici, çok esirgeyicidir.

 

ALLAH >>>>>>>>>>>>>  A L İ M  ‘dir (Teknolojisiyle yardımcı olmaktadır). Ve bu projeyi KİM finanse etti biliyor musunuz? Yani Mekke’yi kim kurtardı dersiniz?

Tevbe 99’daki ADNAN KAŞIKÇI! Allahuekber! Kaşıkçı’yı böyle seveceğimi hiç tahmin etmezdim! Bir silah ölüm tüccarından söz ediyorum. En sonunda hayırlı bir İŞ yaptı. Arap-Sat diye bir uzay istasyonu için ayırdığı ve ideali olan bir proje yerine şimdi bu düzeltme (Restoration) işini yaptı.

<> Allah hayırlarını daimi kılsın   

İlk ve son HAYRI [candaş]! Araplar arap olalı beri bir hayırlı iş yaptılar. Arap mı sence?  K A Ş I K Ç I  ismi bir Arap mı sence?

<> Türk? Soyadı açıkca türkçe

<> Osmanlı soyu olmasın?         

 

Jana onunla ilk ve son tanıştığında (RİO) “Kaşıkçı Türkçe gibi duruyor” demişti. (Demiş/ben tanık değilim) Yanıtı şöyle olmuş: “Ben de aksini iddia etmedim”… sonra da “Ama ben Arap’ım” demiş.

İşte bu nedenlerle -paranormal dünyada- bir saat kadar chat’e geç girdim. Hatta oradan bir soru bile bize taştı: “U nu guess who” yanıtı ise casciggio idi…

(U = You, nu = Know anlamında.)

“Do you know guess who?”

“Guess who?” ne demek?

<> misafirin kim oldugunu biliyor musun veya tahmin et kim

(Guest değil guess.) Ges >> Sanskritçedir; Latinceye Quest diye geçmiştir. (Örneğin question gibi) Ve şimdi Kaşıkçı’nın soyadının yazılışını bir arar mısınız? (Web.)

<> casciggio 🙂

😉

Hans von Aiberg, 09/09/2003 (185/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 185 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar