Dabbet ve Anında cevap – Tek kaynak Kuran

Bunları zamanında çizmeliydim. Üzgünüm… :(( Keşke bir gerçek kameram olsa, bunları anında çizer, hemen laptop’a kaydedip, DCC’den göndermek için…

<> Kamera kolay, size gönderirim.

Ben kamera istemedim. Böyle bir İMA’da bulunmadım. Webcam’lar karanlık resim veriyor ve yönetimi çok zor. Gerçek kamera ise zaten FLAŞLI, pırıl pırıl çıkıyor.

<> Scanner daha iyi.

Scanner’de çok beklersiniz. Ötekisi anında “Statik resim” oluyor ve send yapınca DCC’den görünüyor.

Bunlar yeni bir istek ve İMA değildir. Bir daha belirteyim. Fiyatları üç milyarı buluyor, bunu istemek için delirmiş olmalıyım. Ama üye sayımız 1000 olunca belki isterim. Çünkü çizimi anlatmak günleri buluyor. Ötekisi bir defada çizilebiliyor. (Kayda alınabiliyor)

Neden böyle diyorum? Çünkü sorular PLANLI değil, siz ANINDA soruyorsunuz, ANINDA yanıtlıyorum. (Nereden bileyim ne soracağınızı, değil mi 😉 )

<> 🙂

Benim diğer ULEMA’dan farkım şu:

Onlar bir soruya bir kaç ay hazırlanıyorlar. Benim hazırlanmam için sadece bir iki salisem var! (Okumak süresi kadar.) A. Hulusi aylarca hazırlanıyor. Veya Harun Yahya (aslında birkaç yüz kişilik uzman yandaşları var, onlara sorduruyor ve yazıyor.) Hans ne yapsın -tek tabanca- ne yapsın?

Değil mi [candaş]. 😉

<> Evet. Yapabilen varsa çıksın da görelim. İftira atması kolay.

Dabbet’den başkası yapamaz. Allah böyle buyurdu.

Ahmet Hulusi, RUH İNSAN CİN KİTABINI dört yılda ve 25 YENİLEME baskı ile güncelleyerek çıkarttı. Bana cin’i soruyorsunuz, tıkır tıkır anında görüntü.

(Çok mu reklam ettim kendimi?)

<> az bile

Koltuğumun altında TEK KİTAP var: KUR’AN. Dünyaya meydan okuyorum, tek bir kitapla, hem de hiç araştırmadan, anında yanıt!

Adamları gördüm, sizlerin salonlarından üç-beş tanesi büyüklüğünde KÜTÜPHANELERİ var. Böyle zengin kütüphane olunca da, nereden baksanız, haftalarca kitap falan karıştırıp, yanıt verecekler. Zavallım Hans da Kur’an’ı şöyle bir tek salisede tarayacak -beyninde-.

Doğrusu Allah’ın ayetlerine yeterince inanmayanlar, kütüphane hamalı oluyorlar.

O da yararlı, ama DABBET olunca, Kur’an’dan başkası verilmemiş bana!

<> Dabbet farkı >>> furkanı.

Evet [candaş].

Hans von Aiberg, 09/12/2003 (202/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 202 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

202-08-kuran

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar