Kollektif bellek – Unutmak – Ödeme/dengeleme – Paranormal – İnfak

Tüm hesap defteri bilgileri de “Adem atadan bu yana, tüm gen hafızasını saklamaktadır.”

RZİ dediğimizde, bilinç seviyemiz bu süper uzaya doğru boyutlanıp genişlemektedir. Oradaki TÜM İNSANLIK TOPLU BİLİNÇ SİSTEMİNDEN gerekenleri çekip almaktadır. Biz de “Hatırladım veya ilham geldi veya buluş buldum” diye sevinmekteyiz! 😉

<> eureka! 🙂

Ben Kıpçakça ve İsveççeyi unutmayı SEÇEREK istedim. Zaten Türkçe biliyorum. Zaten Danca ile İsveççe akraba. Süper Uzay’a verdim.

Kuşkusuz ödeme-dengeleme gereği, bir DAHİ veya deha diyebileceğimiz biri bu iki DİLİ birden öğrenip konuşmaya başladı.

[] http://kadin.mynet.com/genel/1063243-birdenbire-hic-bilmedigi-bir-dili-konusmaya-baslayan-insanlar.html

Deha’nın da sırrı budur! Dahi çocuklar bunlardır. Mesela 5 yaşında büyük astronom vardı. Sayısız yıldız keşfetti ve ÖLDÜ! Mesela ben biraz GENÇLEŞTİĞİMİ yazdım, hatırlıyor musunuz?

<> evet

Karşılığında (ÜZGÜNÜM) bir çocuk, hızla benim gençleştiğim kadar YAŞLANDI.

[] http://www.bursa.com/hastaligi-yuzunden-90-yasinda-gozukuyor-n228387/

Bu da tıbbın ender bir hastalığıdır. [Dr] bu hastalığı size anlatacaktır kısaca… Mesela on yaşındaki çocuk, 40 yaşındaymış gibi gözükür. Buruşur, mecalsizleşir, görüntüsü tamamen yaşlanır. Birinin 1080’ini ödemektedir… :(((

<> Gençleşen ve yaşlanan kişiler arasında ne gibi bağlantı vardır veya var mıdır?

<> Hafıza kayıpları için de aynı durum mu söz konusu?

Süper uzayda (Misal aleminde) MİSALLER=İDEOGRAM vardır. Bu İDEA bir tek şekildir. Fakat aynı anda İKİ KİŞİYE (Kiramen Katibiyn gibi), ikisine birden aynı saniyede idealize (İlham) olur.

Mesela, Enrico Fermi ve Hintli Bose, aynı anda FERMİON ve BOZON zıt çiftini buldular.

Bazen de özdeş olur. Mesela AYNI ANDA AYNI ŞEYİ, birbirinden habersiz, hatta birbirlerinin yaşadıklarından bile habersiz, Weinberg ve Abdusselam buldular w denen parçacık üçlüsünü.

Titanic üç kez battı! Gelecekte de üç kez batacak!

Hatta Wamperor (Vamp kampın emperor’unun uzay gemisinin adı da Titania) VAMP imparatoru. Titania komodor gemisi, kolonilere dev AYSBERG taşıyan gemiyle çarpıştı. (Çarpışacak)

Rastlantı yoktur! Herşey çift ve çiftin çifti biçiminde tekerrür eder. Ölüm ve yeniden yaratılış bile iki kez tekrar eder.

<> iyi geceler

<> Allah razı olsun

Hepimizden Razıdır Allah!

Gördüğünüz gibi Allah yolunda tek fedakarlık olan İNFAK, insanın hafızasından bile FERAGATI biçiminde gerçekleşebiliyor. İSTEMESEM, dört dili silmezdim. Bu büyük bir infaktır.

Mesela, diyelim ki ben, İSVEÇÇE tercümanıyım ve hayatımı bundan kazanıyorum. Ekmek kapım bu! Ve siz bu ekmek kapısından vazgeçiyorsunuz. Yani hayatınızın kazancından İNFAK ediyorsunuz. Tercümanlığı bırakıp, gidip limon portakal satmaya başlıyorsunuz…

Unutmanın ağır bedeli vardır. Ama ben pişman değilim. Bende meslek çok… 😉

Hans von Aiberg, 14/12/2003 (205/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 205 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

205-08-kollektif-bellek

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar