Adalet – Wemb sistemi – Gelecek – Özgürlük

ADALET sistemine niçin böyle uzun uzadıya özendim? Çünkü biz Hanifleri bağlayan SİVİL TOPLUMSAL TEPKİ örgütü olma EMRİ var!

Hanif İSEK adalet sistemini de tartışmalıyız. Ve SİBERNETİK (bilgisayar taramalı) olarak, WORLDİSCİPRİNCİPLE olmalıyız.

Tüm dünya için bir tek ve herkese eşit, DÜNYA (Globular) DİSİPLİNİ (Ültra anayasa bildirgesi) ve PRENSİPLERİ olmalıdır WEMB düzeninin. Her disiplin kendi “ÖZEL BÖLGESİNDE” kendi iradesiyle yaşamalıdır.

Sisteme entegre değilseniz, gidip KATİL veya UYUŞTURUCU devletleri var, gidin orada yaşayın! Orada ZİNA ve cinsel tercihler serbest, GİDİP istediğiniz FREELAND’da yaşayın! Ama gelip de benim 12’lerim içinde bunları yapamazsın!

Disiplin bu işte!

Alabildiğine özgürsün, kendine güveniyorsan, filanca bölgede, dilediğin kadar insan öldürebilir, yeni doğan bebekleri kurban edebilirsin! Senin fikirlerine SAYGI duyuyorum, ama lütfen burada değil, WEMB üyeleri içinde değil!

Herkes özgür! Ama WEMB’in disiplin ve prensipleri var, isteyen burada kalır isteyen de gider kendi devletini kurar ve ŞEYTANA tapar! Fakat bölgeler ayrı! Lütfen benim bölgelerimde bulunmayın! (Yoksa burnunuzdan gelir! Ölüm cezası kaldırılmayacak!)

En demokratik sistem budur! Mighty’nin benimsediği, Messiah’ın onayladığı.

İşte böyle dostlar. Bunun için protestiz. Bunun için SINIRSIZ demokratız!

Adam öldürebilirsiniz! Ama WEMBistan’da değil!

Masumiyet çağı BİTMİŞTİR. Artık toplu ve hızlı iletişim vardır. Cinayet devletlerinde kimse “Aaa, ben WEMB’i bilmiyordum.” diyemez! Her cepte şahsi ve globular TV var.

Cani, cinayetine ÖZGÜR İRADE ile yönelmiştir. Sorun şu ki, cinayet devletinde, herkes herkesi öldürmek istemektedir! Uyku uyumanız mümkün değil, şeytan adına veya kişisel sadizm adına öldürüleceksiniz. Veya öldüreceksiniz. Buyrun uyuyun bakalım!

Döndünüz mü İLKEL topluluğa, mağara adamlarının çağına! Tekerleği yeniden bulun bakalım, “SINIRSIZ ÖZGÜRLÜKÇÜ” palavracıları…

Caveman’ler de uyuyamıyordu. Ya avını, yemeğini, genç eşini, ya da genç kız çocuğunu, her an biri onu öldürerek elinden alabilirdi. Dönün mağara devrine yaşayın “SINIRSIZ ÖZGÜRLÜK” filozofları!

En küçük nüansın bile bir özgür alanı vardır: Genç mesela! Erginlik buhranları yaşıyor. ERGİN ise, hangi yaşta olursa olsun (erginliğin başında dahi), buyursun gitsin kendi FREELAND’ına, tatil yapsın (Bu WEMB’e dahildir). Tembelliğini yapsın!

Azıttı mı? Eroin mi içecek? Haydi defol CRİMELAND’lara, KENDİNİ ıslah etmeden GERİ dönemezsin!

Sen ERGİNSİN=Kur’an’a göre TAM özgürsün!

“İyi ama onları eğitelim.”

O işi WEMB zaten yaptı. Wemb suçlu değil ki! WEMB+EBEVEYN bunları PAKET (pack programme) olarak verdi. O BİLE BİLE bu işe girdi.

Buhranı, krizi mi var? Atlatsın gelsin! ÖZGÜR!!!!!!!! Gelmeyebilir de, buyursun uyuşturucu komasına girsin. (Onların ektiği tarlaları var.)

Şimdi söyler misiniz, BUNDAN DAHA ÖZGÜR BİR ÇAĞ yaşandı mı?

(Hüüp için kalktım, geliyorum.)

<> Gerçek özgürlük anlamını şüphesiz bu sistem ile bulacaktır (etik ve hukuk sınırları ile)

Ayetler ne diyor: “Size açık bir uyarıcı ve yanında kitap gönderdik”.

İşte MİGHTY, işte MESSİAH ve işte EL KİTABI HANİFFATED QORAN!

Artık bu süper bilgi-bilişim-iletişim ve teknoloji çağında, “YOK, BEN DUYMADIM” diyebilir misiniz? Şimdi bile cep tlf. sms’ler var: “Bugün dünya bilmem ne günü” diye; “FB, şimdi gol attı” diye. Kimse “BENİM HABERİM yok” diyebilir mi?

WEMB öyle kucaklayıcı ki, herkesin WEMBONMENT (Wemb subcribtion acil çağrı) sinyal düzeneği var.

Hangi sapık satanist suç ülkesinde olursanız olun,

BEN ISLAH OLDUM

ya da “Beni öldürecekler”

veya “Çocuğumu doğurdum, buradan alın götürün”

veya “Ben uyuşturucu tedavisi görmek istiyorum”

veya “Cinayet işleyip buraya kaçmıştım, şimdi beni PRİZONE (Jailland’a, kolonilere İŞÇİ olarak) gönderin!”

WEMB acil müdahale timi sizi ANINDA tesbit eder ve operasyon düzenleyerek oradan kurtarır.

DAHA NE İSTİYORSUNUZ? Devlet budur işte! Mehdilik Mesihlik, işte bu düzeni getiren sistemdir. Daha ne isterdiniz? Daha ne kadar özgür olmak isterdiniz!

WEMB DÜZİNE DÜZENİNDE DİSCİPRİNCİPLES var. Buna uyacaksın! İster Mehdianizm de, ister Mehdizm de! Uyacaksın arkadaş! Kur’an’a uyulmuş bir kere? Dönmek YOK!

Adı HANİF SİSTEMİ’dir. Hayırlı uğurlu olsun!

Yaşasın WEMB, kahrolsun VAMP! ve Satanistleri. İKİ BAĞ (cennet) budur!

<> amin

Hans von Aiberg, 21/12/2003 (207/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 207 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

207-04-freezone-rescue

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar