Yaratılış – Dünyadaki evrim – Cinler – İlk canlılar – Sembiyoz

Orada EVRİM vardır dedim. Bu evrimi bir daha hatırlatayım:

1. Cinler yeryüzünün halifesi iken, dünya ateştop idi. Hiçbir biyolojik (maddi canlı) yaşayamazdı.

2. Cinler besini metan amonyak vb. olan atmosferden alıyorlardı. Yani ilkel atmosfer sadece idrar ve üre asitleri biçimindeydi.

3. Cinler dışkı olarak bildiğimiz A, G, C, T nükleik asitlerini bırakıyorlardı.

(Miller deneyinde Enerji=Cin; diğerleri Adenin, Guanin, Cytosin ve Timin de dışkıları.nMiller elektrik deşarjıyla, metan amonyak, karbondioksit ve subuharı olan ilkel atmosferden bu dört protein bazını oluşturmuştur.) Oluşan şeyin adı CİN DIŞKISIDIR

Ama bu:

4. Organik yaşamın başlangıcıdır.

5. Giderek enzymler bu proteinleri milyarlarca deneyle birleştirdiler.

6. Azrail dünyadan bu bileşimleri aldı ve Cennet’e getirdi. (Neden Azrail? Çünkü hayatı alacak olan odur, bunun için hayatı baştan vermelidir -ki geri alsın-.)

7. Bu dünya ithal malı olan toprak ile DİRİ olan (Adem diyelim) çamur (Salsal diye geçen Kur’an şifresi). Yani AGCT çamuru >>>>>>BALÇIK kurutuldu >>>>>>> lk sarmal oluştu.

Kurutuldudan kasıt veya pişirmekten maksat şu: Organik hayat’tan BİYOLOJİK hayat çıktı.

İlk varlık öyle beklerken,

8. Dünyaya ilk tekhücreli yaşam aşılanmış oldu. Adem’in panspermiasından DÜNYADA ilk biyolojik hayat başladı.

9. Bu cinler için şaşırtıcıydı, çünkü cinlerin dışkıları CANLANMIŞ ürüyorlardı. Tek hücreli olduklarından da görünmüyorlardı.

10. Daha sonra çok hücreli ilkel canlılar dönemleri başladı. Cinler bunları şiddetle yok ediyorlardı. Dünyada jeolojik zamanlarda böyle yoketmeler başlarken, dünya da bir yandan soğuyordu.

11. Buna bağlı olarak Cinler, o varlıklara ihtiyaç duydular.

Çünkü, bu canlıların dışkıları, cinlerin NEFİS YEMEĞİ ve gıdasıydı.Yani kendi dışkıları canlanıp kendilerine YİYECEK olduran bir tür hizmetçiydi. Bu canlılara dokunmadılar. Çünkü kendilerine ilkel atmosferi >>>>>> İdrar içindeki metan amonyak, su ve karbondioksidi veriyorlardı. (Bitkiler gece CO2 üretir)

Bunların dışkıları (Ğaytaları) da cinlerin vitamini olan ÜRE asitlerinin tamamını veriyordu.

(Cinler ve Deccal arasındaki benzerliğe dikkat ediniz.)

<> Bu yoketme işlemini nasıl yapıyorlardı?

(Cin çarpar >>>> Elektrik deşarjı ve ısı bir hücreyi öldürür. 60 C derecede hücre erir ve yok olur.)

12. Canlılar bir halden bir hale EVRİMLEŞİYORLARDI. Yani DİRİ olan insan henüz çamurun kurutulması aşamasındayken, dünyada bunlar oluyordu.

13. Sonunda Maymun, Yunus balığı vb. aşamasına gelindi.

14. İzleyerek yeryüzünün asıl canlıları sahipleri olan Mecüc (bitkisel varlıklar) ile Yecüc (Hayvansal varlıklar) yaratıldığında evrim durdu dünyada…

Ama Cennet’te durmadı. Allah o balçığa ruhundan ÜFLEDİ, balçık kalkıp oturuverdi! Sonrasını biliyorsunuz, ondan bir çift yarattı + yy ile üçledi.

15. Böylece xx ve xy ciftleri yeryüzüne sürgün gönderildiler.

Aslında EVRİMİ yukarıda oluşturan DİRİ idi. (mesela Adem denen entegre insan)

Aşağıda/dünyadaki evrim ise bunun İZDÜŞÜMÜ ve TALİMİNDEN başka bir şey değildi? Yani insan EVRİM sonucu dünyada ortaya çıktığının tersine, EVRİM insan ile başladı.

Cennet ortamında bir günün bin yıl hatta 50 bin yıl olduğunu biliyoruz. Balçık orada dirilene kadar, yeryüzünde TÜM EVRİM bitmişti. Bu nedenle ayette >>>>> HALDEN HALE geçirdik sizi derken, CENİN (Embrio, Genon, genom ve GNOM) evrelerini anlatmaktadır.

Hans von Aiberg, 26/12/2003 (209/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 209 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

209-06-ilkel-atmosfer

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar