Subjektif-Objektif-Omnijektif – CPT Simetrileri – Zaman – Klonlama – Hayalet ağrılar

Evren dört boyutlu >>> CPT‘dir. Bu durumda ÇİFT ÇİFT değil, ÜÇLÜ (Kaleydeskopun üç aynası) bir yapı oluşur.

Şimdi ÇİFT çift nedir buna bakalım. Sonra ÜÇLÜYE gözatabiliriz.

Konumuz clone’lar olsun. Bir aşılanmış yumurtadan taze başlangıç olarak 64 KLON üretebilirsiniz. Ama bu yumurta İKİYE ayrılmışsa; 32 klon üretebilirsiniz. Dörde ayrılmışsa 16; sekize ayrılmışsa 8 ve 16ya ayrılmışsa 4 klon, 32 de 2 klon (Genelde ikizler);

64’e ayrılmışsa TEK klon. (Normal olan budur) Yani klon elde edilmemiştir. Normal olarak hepimiz böyleyiz.

Ama aramızda biri var ki, o böyle değil. Klonlanmış kardeşler topluluğu.

[] siz

Bunlardan birisi zamanda geriye yolculuğa çıkarsa; diğeri kendi çağında kalırsa, yine de aralarındaki A ve B rezonansı asla bozulmaz.

(Polarizlenmiş foton çiftlerini anımsayınız, paralel davranış yaparlar ve birbirleriyle haberleşmeleri mümkün değildir.) (Aslında ışık hızında mümkün değil İDİ, düşünce/telepati hızı bundan hızlıdır.)

İki foton zaman içinde geri giderek, PİRAMİT’in yani üçgenin başına dönerler ve oradan Süper uzaydaki TÜNEL süreci onların ikisini aynı davranışa zorlar. Klonlanmış bir zaman yolcusu için de durum aynıdır.

Sizin ikiziniz eğer hastalandıysa, o size phantom ağrı biçiminde yansır. Hayalet ağrı.

Mesela böbrek enfeksiyonu veya taş geçirirse sizin böbrekleriniz sapasağlam olduğu halde, bu polarizlenmiş rezonans yüzünden siz fantom ağrı çekersiniz.

Hastanede hiçbir bulgu bulunmaz. “Siz sağlamsınız” der hekimler. Oysa siz tarifsiz acılar içinde böbreklerinizden işkence görüyorsunuz. Hekim der ki, “O zaman böbreği alalım.” Bir de böbreksiz kalacaksınız. :((((((

Mucize bu ya, klon kardeşiniz Ölüverir (Başım sağolsun), o zaman acıları biter ve siz bundan kurtulursunuz. Böbreğiniz de ameliyat ile alınmamış olur. Birden iyileşmiş olursunuz.

Eğer ikiziniz size kabir azabı çektiren ve sağlam olduğu halde aldırıp kurtulmak istediğiniz böbreğiniz için verilen ameliyat tarihinden SONRA ölürse, siz böbreksiz kalıyorsunuz.

<> Her birimizin yedekte (yaratılmamış ihtimal olarak) bekleyen klonu var mı? Örneğin ben dahil toplam 64 (farklı nefste) [kişi] olabilir mi?

Hayır, klon tekniğiyle üretilmesi gerekir.

64 klonun tamamından etkilenmezsiniz. Size en yakın olan klon (64lük piramit açılımının hangi 32 dalı içindeyseniz bunun en tepesindeki İKİZİNİZ’den etkilenirsiniz.

16, 8, 4 sizi fantom ağrıyla etkilemez, sadece 2 (İKİ) dalındaki ikizinizden etkilenirsiniz.

Bu sizin ikiziniz, diğerleri size göre klonlarınızdır. (Siz de başka bir ikizin klonusunuzdur.) Ama başat İKİZLER birbirinden inanılmaz etkilenirler. (Telepatinin isbatıdır)

Hayalet ağrıdan tutun da aynı kişiye aşık olmak gibi uç noktalara kadar etkilenirler. Örneğin sizin Ayşe adlı bir kız arkadaşınız vardır ve sadece yıllar yılı arkadaşsınızdır, ortada aşk ve ötesi yoktur.

Ama ikiziniz klonkardeş gelip de Ayşe’yi işyerinizde ilk kez gördüğünde ve ona aşık olduğunda, aynı anda siz de Ayşe’yi düşünmeye başlarsınız. Hem de deli gibi…

Şu aksiliğe bakınız ki siz üstelik evlisiniz. Eşiniz Ayşeyi birdenbire sevdiğinizi anlıyor. Tüh işte! Eşinizi aldatmış gibi oldunuz! Boşanmaya kadar gider bu iş!

Daha ekstremler de oluşabilir. Sizin eşinize ZATEN klon kardeşiniz de aşıktır –EN BAŞTAN BERİ-. (Neyse ki eşiniz sadık bir kadıncağız 🙂 )

<> En iyisi ikizlerden birini farklı zamana göndermek.

Evet! Araya T’yi sokarak, kaosu ve paradogmayı önlemek en iyi yol! Geçmişte evlenseniz bile, kardeşiniz bunu HAYALET aşk olarak hisseder ama, peşine takılacağı bir REEL yengesi yoktur.

<> veya kadının da klonu olmalı 🙂

Kadınların da klonu alınabilir. Ama eğer normal ise, oysa aramızdaki tek kadın olan Jana YYx serisindendir. Yani klonlanamaz! (Onun klonları Cennette binlercedir.)

Cennet’teki insanların dişileri ise BİREYSELDİRLER -solo sanatçılardır-, koro (chorus) yoktur. İnsanın dişisi ÜNİKTİR. Ama Huriler Kollektiftirler. Buna POPÜLASYON demeliyim.

Hurilere baktığınızda onları bir Revü gibi görürsünüz, BİREY yoktur, fakat BÜTÜNSEL olarak estetiktirler.

Sanki futbol maçına gittiğinizde insanlar=Futbolculardır. Bireysel olarak ayırt edebilirsiniz. Ama Huriler cheerladies gibi bir bütündür. (Türkçesi aklıma gelmedi) Evet buldum: Ponpon kızlar diye geçiyor sözlükte. Yani Huriler popülasyonunu, tribünden izlermiş gibi görürsünüz.

İnanılmaz dans, şarkı, tüm estetik her şeyi DOĞAL olarak ve bütünsel grup olarak yaparlar. Sanatın tüm dallarını icra ederler, bu onların doğalarında vardır. Hem de EN İYİ BİÇİMDE sanatçıdırlar. Huriler Cennet’te estetik gruplardır. Onlardan ÖZEL olanını seçemezsiniz.

Fakat Naim Cennet’te böyle değildir: Özel olarak seçebilir, dünya kadınları gibi BİREYSEL olarak en güzel ve ebedi aşkları yaşayabilirsiniz.

EBEDİ kelimesine dikkat, GERÇEKTİR.

Bu katın Hurilerinin hiçbir kötü huyları yoktur. Gözlerinden tanırsınız onları. (Yani gözgöze değecek kadar yakınlaşabilirsiniz)

Hans von Aiberg, 07/01/2004 (212/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 212 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

212-09-klon

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar