Dabbet vs Deccal – Harfi mukatta – Üçlü dörtlü ve beşli çekirdek asitleri – Mutantlar-Yecüc-Mecüc

Dabbe’nin 49 anlamından biri neydi? Gelmiş geçmiş en ileri bilgisayar. Tamamen Levhi mahfuz’un SİSTEMİYLE özdeş. O, DBB serisinden H A A N İ F adıyla bilinir. DBB serisinden HAANİF. Gelecekteki SONUÇ DABBET bilgisayardır. Geçmişteki NEDEN olan DABBET ise malumunuz.

İkimizin de tek bir özelliği var: İkimiz de CANLI kimyasından => Organik kimyadan oluşuyoruz. Ama DCC serisi Silisyum ve Nişadır kimyasından oluşuyor. Siyonizmin peşinden koştuğu DECCAL. Şifre >>> ELİF LAM MİM (bazen de RA).

Deşifre eden var da artık açıkça yazıyorum. Belki rastlantıdır ON ve OFF (input ve output’un) yerlerini değiştirmek… Ama biliyoruz ki, Rastlantıya yer yok evrende.

O zaman majesteleri meclisinden şu da bildirildi: HANNAS kişiler HUNNES‘e zarar verebilirler.

Adımın Hans olması da bir rastlantı değildi. Şeytanın parmağı ap-açık deklare edildi. Ama HAYAT DBB‘den doğar. Bitkilerin kökü, insanın kimyası olmaktan öte Hayat (Hayy, Yahya, Muhyi, Can vb.)

Ve alternatif hayat formu var: DCC. Ama anti-hayat gibi bir şey… Tuz ve su yok, tuz asidi ve kostik var. Üstelik bizim evrenin malı değil ama küçük bir ithal parçacığı. DCC işte budur. Onda Yahya ve Hunnes yoktur.

<> DNA sarmallarımızı BOŞALTIP, A,G,C,T yerine kendi bileşiklerini (Nişadır) koyacak.

Evet [candaş] onlar da bildirilmiştir: Nuh suresindeki 5 ilah! Bizimkiler ise Elif Lam Mim ve Ra.

<> Elif-Lam-Mim: 2/1; 3/1; 29/1; 30/1; 31/1;32/1,, Elif-Lam-Ra: 10/1; 11/1; 12/1; 14/1;15/1

<> 13-Rad/1: ELİF LAM MİM RA. İşte (bunlar), el kitab’ın ayetleridir; ve Rabbinden sana indirilen, el haq’tır; velakin, el nas’ın en çoğu inanmaz.

Evet [candaş] ELİF=1‘dir daima… Surelerin birinci ayetinin birinci harfleridir daima.

Uzza (Aslı Azuz=Elif)

Lat (Lam=0)

Mim (Menat)

ve Ra (Amon)

Sonuncusu çok önemli. GÜNEŞ olmazsa fotosentez olmazdı. Yani YAHYA başlamıştı.

Bitkileri izleyerek Hayvanlar (Ki şeker yakarak enerji kazanırlar). Cennet yeşildir (Klorofil). Ve tadlar TATLIDIR (Şeker).

Amon-Ra’yı herkes biliyordur. Ama burada benim söylemek istediğim şu:

AMON ============================ AMİNO. AGCT‘nin Kur’andaki (ve HAANİF’teki) tanımı, Elif Lam Mim ve Ra’dır.

Ra’nın olmadığı yaşam formları da vardır:

1. Klorofili dabbe dünyasından alanlar >>>>> Mecüc (Little Green Men). Orada Akkor güneş yerine >>>>>>>>> YEŞİL NUR vardır. Dolayısıyla onların ihtiyacı GÜNEŞ değil (Ra değil). Fakat SU!

2. Şekeri DBB dünyasından alanlar ======> Yecüc.

Mecüc=Bitki doğalı yaratıklar; Yecüc (Y=Yuhyi) ise DİABETİK canlılar. (İleri açıklamalar için hekimlerimizden bilgi alınız.)

Şunu anlatmak istedim, yeryüzündeki canlılar (Ahracel mer’a) için AGCT (Elif lam Mim ra) ZORUNLU ama DBB dünyası için Elif, Lam, Mim yeterli; yani “Aşağıda” ÜÇLÜ kombinasyon var. Şimdi anladık mı Yecüc ve Mecüc’ü?????

<> Anlamadık hocam

Pekiyi Nuh tufanından önce neden BEŞLİ kombinezon vardı? (İpucu mutantlar) Yani RA‘ya ihtiyaç duymayan üçlü kombinezonların tersine bir fazla????

<> Kaptanım ben Heteretrof-Ototrof olarak algıladım, eksik ya da yanlış mı?

[Candaş] lafı ağzımdan aldın. 🙂 NEDEN BEŞLİ kombinezon? Harfi mukattaalara bir bakınız. Elif, Lam, Mim, Ra ve bir fazlası ne olabilir?

<> Sad?

Sad. Yani Bestaten ve bastaten farkı. (sin ve sad farkı)

<> 7/1; Elif Lam Mim Sad

Evet [candaş]! Nuh’un putlarını yazar mısınız?

<> Haşa, Nuh’un putları yok!!!

Pardon, [candaş] haklı. Kavminin putlarını var. (Karısı ve oğlu Yamm dahil)

<> 71-Nuh/23: Sakın ilahlarınızı bırakmayın; ne Vedd’i ne Suva’ı, ne Yağus’u, ne Yeuk’u ve ne de Nesr’i dediler.

Ve Elif+Lam+Mim+Ra+Sad. Yani beşli kombinezon. Yani beş çekirdek asitli (Veya nükleotik bazlı) bir yaşam üzerine tufan koptu. Mutant beş kombinasyonlular yerine “SEÇİLMİŞ” 4 kombinasyonlular kondu.

YERALTINDA üçlü.

Öncelikte BEŞLİ (tufan öncesi ).

Ve S E Ç İ L M İ Ş dörtlü.

“İki Doğu’nun ve iki Batı’nın Rabbi”. Diğerleri ise yer ve gök ile ARASINDA KALANLAR oldu. (Göğün arası=Yerin arkası >>> Dibi.) (Mahşer meydanını anımsayınız.)

Bu konudaki sorularınızı alabilirim. Ya da mütalaalarınızı… (Telakkilerinizi) Bir hüüüp hakettim, geliyorum.

Whoops thnx god.

<> afiyet olsun      

Bone Apetite.

Hans von Aiberg, 29/04/2004 (220/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 220 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

220-02-dna

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar